Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fotele Octavia III i IV

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Fotele Octavia III i IV

    Cześć,
    może to troszkę nieelegancko, ale powielam temat z rozdziału "Octavia III". Myślę, że obecni użytkownicy IV mogą już tam nie zaglądać. Najwyżej mnie Admin nauczy kultury...

    Czy ktoś w Was wie lub ma możliwość porównać czy mocowania foteli w OIV są takie same jak w OIII?
    Chcę zamontować fotele z OIV do OIII, a nikt z moich znajomych nie ma jeszcze IVki żeby się spokojnie przyjrzeć.
    Ta wiedza mogłaby się przydać również w drugą stronę, np. montaż foteli RSIII do standardowej IV.

  • #2
    Zamieszczone przez Killzone Zobacz wpis
    Cześć,
    może to troszkę nieelegancko, ale powielam temat z rozdziału "Octavia III". Myślę, że obecni użytkownicy IV mogą już tam nie zaglądać. Najwyżej mnie Admin nauczy kultury...

    Czy ktoś w Was wie lub ma możliwość porównać czy mocowania foteli w OIV są takie same jak w OIII? Page not found – Verslo Etika ir Socialinė Atsakomybė: Kodėl Tai Svarbu?
    Chcę zamontować fotele z OIV do OIII, a nikt z moich znajomych nie ma jeszcze IVki żeby się spokojnie przyjrzeć.
    Ta wiedza mogłaby się przydać również w drugą stronę, np. montaż foteli RSIII do standardowej IV.
    Myślę, żę to bardzo w porządku. Znam na to rozwiązanie.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X