gniazno zapalniczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Athlon00
    Classic
    • 2023
    • 24
    • Octavia IV combi (NX5)

    gniazno zapalniczki

    Cześć, może mi ktoś kto ma kombi o4 zrobić zdjęcie albo opisać gdzie są gniazda 12v i 230v? u mnie nie ma ani jednego ani drugiego. Oczywiście w instrukcji także nie. Wiem, że jeśli jest montowane to z tyłu na panelu dla pasażerów. A z przodu gdzie? i ważniejsze z tyłu w bagażniku jeśli jest to gdzie?
    I dodatkowe pytanie, tam gdzie seryjne jest montowane gniazdko do gdzieś pod tapicerką w pobliżu idzie znaleźć kable żeby nie ciągnąć nowych? bezpiecznik do gniazda zapalniczki mam, samego gniazda nie.
    Z góry dzięki.
  • koleś
    RS
    • 2009
    • 2831
    • Fabia combi (6Y5)
    • AXR 1.9 TDI PD 101 KM
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    #2
    Zamieszczone przez Athlon00 Zobacz wpis
    gdzie są gniazda 12v i 230v?
    Z tyłu w podłokietniku.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz

    • koleś
      RS
      • 2009
      • 2831
      • Fabia combi (6Y5)
      • AXR 1.9 TDI PD 101 KM
      • BSE 1.6 MPI 102 KM

      #3
      Z przodu nie wiem gdzie jest. Powinno być. Jak nie ma a chcesz mieć to Ci zrobię oryginalne.
      Właśnie przed chwilą wyczytałem na elektrodzie, że nie ma z przodu gniazda 12V od około 2022 r. Ja bym dołożył oryginał. Nikt by się nie kapnął.
      Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz

      • Athlon00
        Classic
        • 2023
        • 24
        • Octavia IV combi (NX5)

        #4
        ok dzięki, podpytam jeszcze w salonie. O4 jest za świeża żeby znaleźć części w oryginale. Zostaje doposażenie w aso albo dokupienie gniazd i przetwornicy. Zastanawia mnie tylko czy wiązka idąca na tył jest jedna dla różnych wersji? Gdyby tak było to okolicy tyłu podłokietnika powinny być przewody do tych gniazd? dobrze kombinuje?

        Komentarz

        • koleś
          RS
          • 2009
          • 2831
          • Fabia combi (6Y5)
          • AXR 1.9 TDI PD 101 KM
          • BSE 1.6 MPI 102 KM

          #5
          Skoda nie daje kabelków na zapas, bo może klient będzie chciał sobie coś dołożyć. Tak jest od dawna i nie sądzę, żeby się zmieniło.
          Gniazdo z przodu będzie oryginalne i oryginalnie podłączone. To tylko dwa kabelki. Jeden do masy i drugi do bezpiecznika. Żadnej filozofii tu nie ma. Można jeszcze do podświetlenia dać jesli gniazdo będzie z żarówką.
          W ASO pewnie usłyszysz, że się nie da.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz

          Pracuję...