Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak widoczności czujnika front asist

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak widoczności czujnika front asist

    Witam. Bardzo często występuje u mnie komunikat brak widoczności czujnika front asist, oczyść czujnik. Oczywiście ta zasłonka jest czysta. Stąd moje pytanie jak zdemontować tą atrapę czujnika żeby się do niego dostać i wyczyścić?

  • #2
    Chodzi o osłonkę na środku grilla pod którą jest radar, podważyć są bodajże 4 zaczepy po bokach

    Komentarz


    • #3
      Nie połami się?

      Komentarz


      • #4
        raczej nie, podważ tępym narzędziem, albo palcami dolną część podważaj do góry

        Komentarz


        • #5
          Niestety środkowe zaczepy połamały się, nie da się tego zdjąć nie uszkadzając nie odkręcając zderzaka. Dodatkowo okazało się że niezły ze mnie matoł, uczepiłem się radaru a ja mam problem z widocznością czujnika przedniego park asist . Ma może ktoś dostęp do etki bo w ASO dowiedziałem się tyle że dwa środkowe te malowane w kolorze zderzaka są inne od tych dwóch czarnych po zewnątrz. Nie wiem jeszcze który padł bo obd eleven dopiero idzie ale zna ktoś może numery oryginałów?

          Komentarz


          • #6
            Czujnik wymieniony. Wszystko działa. Dla potomnych do czujników środkowych trzeba ściągać zderzak do skrajnych tych czarnych dostęp jest po zdjęciu nadkoli. Temat do zamknięcia.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez gibon130 Zobacz wpis
              uczepiłem się radaru
              to tak jak pisałeś
              Zamieszczone przez gibon130 Zobacz wpis
              front asist
              ????

              Zamieszczone przez gibon130 Zobacz wpis
              park asist
              to czujniki parkowania?

              Zamieszczone przez gibon130 Zobacz wpis
              komunikat brak widoczności czujnika front asist, oczyść czujnik
              czyli ten komunikat dotyczył radaru front asist? czy park asist?
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                Komunikat cały czas dotyczył park asist, ale ja sobie w głowie tak zaprogramowałem że nawet nie czytałem dokładnie komunikatu tylko się uczepiłem radaru.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X