Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

hybryda usterka napędu elektrycznego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • hybryda usterka napędu elektrycznego

    Witam,
    mam O4 z hybrydą plugin rok 2021 wrzesień przebieg 75 kk.. Samochód kupiłem jako uszkodzony ale jeździł na silniku elektrycznym. po naprawie blacharskiej i zresetowaniu błędów wyświetla się błąd "usterka napędu elektrycznego" na czerwono. Po podłączeniu kompa i diagnozie elektryka stwierdził że jest problem z rezystancją. Ponoć jest jakiś moduł umieszczony w baterii który monitoruje tą rezystancję. Szukam pomocy w tym temacie. Serwis Skody w Sosnowcu poddał się. Teoretycznie jeśli to usterka samej baterii to jest gwarancja na 8 lat. Może ktoś zna dobry serwis Skody na Śląsku lub poza siecią kto to prawidłowo i ostatecznie zdiagnozuje i naprawi?

  • #2
    Skoro serwis skody się poddał to raczej nie jest na gwarancji, bo inaczej by wymienili / naprawili
    szukaj dobrego warsztatu z elektroniką samochodową

    Komentarz


    • #3
      Zapisałem się jeszcze na diagnozę w poniedziałek do Skody w Rybniku ( oni też naprawiają baterię i mają przeszkolony personel) zobaczymy co powiedzą.
      Masz jakiś namiar na taki serwis? Znalazłem warsztat w Pszczynie ale poczekam jeszcze na serwis Skody W Rybniku co powiedzą.

      Komentarz


      • #4
        Jest kolejna diagnoza mianowicie uszkodzony element grzejny PTC w układzie wysokovoltowym.

        Komentarz


        • #5
          Finalne rozwiązanie to wymiana wymiennika w układzie wysokovoltowym . Tutaj część kosztów pokrył producent. Akumulator można naładować i jeździć w trybie elektrycznym.
          pozdrawiam

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X