Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problemu z elektroniką.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problemu z elektroniką.

    Jak w temacie. Czy ma ktoś problemy z elektroniką? Zawieszanie się infotaiment albo problemy z asystentami?

  • #2
    Miałem ze 2 x że tablet się nie odpalił, ale po przejechaniu kilku km z uwagi, że nie działał zatrzymałem się, ponownie uruchomiłem wózio i wszystko już śmigało. Samochód ma przelatane ponad 6000 km więc nie jest to coś uciążliwego na taką skalę.

    Komentarz


    • #3
      Dzień dobry,
      U mnie zawieszała się klimatyzacja tzn. Nie mogłem ustawić temperatury, często rozłączał się telefon. Wyświetla informacje o nieaktywnej funkcji pre-crash. Po spędzeniu połowy dnia w serwisie klima i telefon działają. Natomiast co 2-3 dni wyświetla komunikat o funkcji pre-crash. Mimo zapiętych pasów wyświetla że są nie zapięte. Serwis twierdzi że nie ma narazie nowszego oprogramowania i umywa ręce.
      Ostatnio edytowany przez Kowal89; 51752.

      Komentarz


      • #4
        Mam kolegę któremu wieszał się tablet non stop, dlatego pytam. Myślę że pewnie to dopracują ale jednak na razie odpuszczam fajerwerki z tabletami i wybrałem auto z bardziej tradycyjna obsługą.

        Komentarz


        • #5
          Odnośnie elektyki/elektroniki jest bardzo obszerny wątek na Skoda klub polska...... Masakra

          Link
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            z ciekawostek infoteinmentu

            - znikające przyciski wirtualne od podgrzewania siedzeń
            - wyłączające się radio - tylko restart auta pomaga
            - znikający dźwięk "klik" podczas klikania w ekran
            - pikający czujnik parkowania pomimo zakończenia manewru i wyłączenia funkcji p.assist

            Komentarz


            • #7
              Poczytaj ten wątek na skoda klub polska, który wkleiłem post wyżej.
              Skoda Club - Problemy techniczne i akcje serwisowe - Octavia IV -| Forum Dyskusyjne Octavia Fabia Superb Roomster Yeti Kodiaq Karoq Citigo | ŠKODA KLUB |

              Jeden z najbardziej zaprawionych wojowników z ASO sprawie infoteinmentu - odstawił swoją przed świętami do wymiany całego MIB razem z tabletem. Mimo nadziei, że to w końcu pomoże - jeszcze w ASO podczas testów pojawił się błąd kamery cofania.

              Tu też jest gość, który walczy i nagrał na swoim kanale filmiki - to jeden z całej serii



              Tu drugi gość - jeden filmik z serii



              Widać puścili na rynek coś co jest do i na razie nie mają pomysłu jak to zmienić.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                Widać puścili na rynek coś co jest do i na razie nie mają pomysłu jak to zmienić.
                niestety to prawda.Masa błędów.
                Mam pytanie do was czy wyłącza wam się kamera wstecznego biegu po wrzuceniu jedynki kiedy wczesniej był wsteczny?
                U mnie się zawsze włączy kiedy wrzucę wsteczny ale już sama nie chce się wyłączyc po wrzuceniu jedynki.!!!
                Druga sprawa to android auto.Kiedy jest na kablu wszystko działa ok .Kiedy jest bez kabla czyli po Wi Fi bezprzewodowo android auto działa ale jest ofline mapy i internet?Mapy się wyświetlają i inne dane ale mapa jest ofline i np nie działa internetowe radio .Telefon to Huawei P 30 pro.

                Komentarz


                • #9
                  U mnie kamera wyłącza się po przekroczeniu chyba 15 lub 20 km/h, mniej więcej jak blokada drzwi.
                  Android auto nie używam..nie powiem.

                  A czy większość problemów z infotainment nie występuje przypadkiem w Swing? Czy dotyczy to również Columbus?
                  Nie ukrywam, czasem..tzn od 25 września ze 3 razy miałem aktywację opcji SOS( słynne 3 trzaśnięcia w okolicy wyświetlacza, ze dwa trzy razy jakieś błędy z asystentami(front asist-ale to podczas deszczu), line asist raz brak dostępności(po kilkunastu sekundach wróciło do normy), i nawigacja pod koniec trasy raz mi na VC ogłosiła, że brak możliwości prowadzenia do celu( na centralnym wyświetlaczu bez problemu działało). Odpukać tyle...i oby tyle i nic więcej.
                  Jednak najbardziej irytuje mnie BT..raz łączy automatycznie z telefonem, a raz nie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dochodzi następny problem.
                    Lampka tylna prawa w podsufitówce - po kilkudniowym staniu auta, po odpaleniu silnika zaczyna mrugać tylko ta lampka. Po zgaszeniu silni i odpaleniu problem znika, ale dzieje się to cyklicznie.
                    Byłem w serwisie, podobno na etapie produkcji zamontowali złą w/g katalogu lampkę. Mają sprawdzić OE i podjąć dalsze czynności.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie u Ciebie jednego, ale podobno ASO już oficjalnie wie że może wymieniać lampki.
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • #12
                        Podobno ma być akcja serwisowa całego MIB3 w IV żeby poprawić jej działanie. Ten sam system w Golfie 8 właśnie został wezwany na akcje tydzień temu.

                        Sent from my SM-G991B using Tapatalk

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X