Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stukająca klapa bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stukająca klapa bagażnika

    Cześć,
    W O4, pojawiło mi się stukanie tylnej klapy bagażnika. Wiem, że jest to przypadłość z którą nie jedna osoba się boryka. Może ktoś miał z tym problem i udało się go rozwiązać? :-)

  • #2
    rozwiązanie problemu. U mnie też stuka ale zajmę się tym jak będzie cieplej

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Edziek Zobacz wpis
      pojawiło mi się stukanie tylnej klapy bagażnika
      a masz odbojniki klapy starego typu, czy juz nowe, poprawione? ASO wymienia na nowe.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        mam raczej stare nie wiedziałem że można reklamować w ASO, podpytam dzięki za podpowiedz.

        Komentarz


        • #5
          potwierdzam , na stukającą klapę bagażnika jest akcja serwisowa. Wymieniają na nowe odboje

          Komentarz


          • #6
            oby pomogło.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • #7
              Czy nowe czy stare nie mam pojęcia. Ale podejrzewam, że stare. Odbierałem auto na początku września, a kiedy weszły nowe - nie wiem :-)

              Komentarz


              • #8
                Byłem w serwisie, wymienili od ręki. Podobno prawie każda O4 ma z tym problem :-) Kwestia umówienia się na wymianę - sprawa dobrze znana w każdym serwisie.

                Komentarz


                • #9
                  odboje wymienione w ASO - nastała cisza

                  Komentarz


                  • #10
                    Też dzisiaj wymieniałem. Te nowsze podobno są poprawione.
                    Ale jest też problem, podobno już znany w centrali, nad poprawą którego pracują, to brak obrazu z kamery cofania, brak widoczności telefonu i nawigacji na VC. U mnie to pojawia się przy połączonym bezprzewodowo android auto. Wyłączyłem hot spot i bezprzewodowy android auto..problemu nie ma. Czekam na poprawkę systemu...ma być Poza tym jest ok

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      a masz odbojniki klapy starego typu, czy juz nowe, poprawione?
                      Proszę o zdjęcie nowych odbojników.
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • #12
                        wyglądają tak samo jak poprzednie tylko są miększe, łatwiej palcem wcisnąć odboje na masce bagażnika

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                          Proszę o zdjęcie nowych odbojników.
                          Jeszcze nie mam odbojników - na razie czekam na zamówioną O IV.
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X