Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Otwieranie auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Otwieranie auta

    Witam. Czy to normalna reakcja samochodu że podczas próby otwarcia samochodu bez kluczyka (nie znajduje się w pobliżu auta) włącza się wyświetlacz i światła w środku, ale auto się nie otwiera. Wiem ze auto nie powinno się otworzyć to wiadome, ale czy zegary powinny się zaswiecić. Dzieje się tak jak dłużej przytrzymaj rękę na klamce ale klucz nie znajduje się w poblizu. Proszę o opinie czy zaobserwowaliscie to samo u siebie.

  • #2
    Cześć. U siebie nie zauważyłem czegoś takiego, ale od 2 tyg mam wyłączony keyless full, otwieram "z kluczyka".
    Ale jak będę miał czas to włączę i sprawdzę.

    Komentarz


    • #3
      Przeprowadziłem test u siebie. Próbując ciągnąć za klamkę bez kluczyka nic się na desce nie pojawia.

      Komentarz


      • #4
        U mnie tak samo, nic się nie pojawia.

        Komentarz


        • #5
          Dziękuję Wam wszystkim za sprawdzenie. U mnie gdy kluczyk nie znajduje sie w pobliżu i wkładam rękę za klamkę zeby odblokować samochód ( nie ciągnę klamki) i trzymam rękę dłuższą chwilę wtedy słyszę ze komputer sie odzywa spod maski a światła i zegary w środku sie uruchamiają. Potwierdzanie ze trzymaliscie dluszy czas rękę za klamką ( Keyless full)

          Komentarz


          • #6
            Dziś rano sprawdzałem. Jak trzymam rękę ok 20sek na klamce bez ruszania jej. Odzywa sie komputer, włącza sie wyświetlacz z zegarami i światełka od skrzyni biegów P i reszta. Sprawdźcie prosze u siebie z dłuższym przytrzymaniem ręki na klamce.pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Sprawdziłem dzisiaj. U mnie cisza.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X