Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Symulacja sportowego wydechu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Symulacja sportowego wydechu

    Hej,

    Od października jeżdżę nową RS TSI.
    Auto w trybie sport powinno emitować, imitować sportowy dźwięk silnika.
    Przeczytałem wszystkie instrukcje, całą stronę skody itp. by zdefiniować czy to standardowa funkcja czy też jakaś opcja.
    Lecz całe śledztwo nie wskazało jednoznacznej odpowiedzi.

    Niestety u mnie, nie działa :/ po akcji serwisowej, gdzie zgłaszałem ten defekt, również nie działa, po aktualizacji systemu z "chmury" też nie działa.
    Na stronie Skody PL nikt nie raczył odpisać w serwisie nie wiedzą. Każą zresetować ustawienia, klasyczne IT " a próbował Pan wyłączyć i włączyć?" (co dziś mam zamiar sprawdzić).

    Ehh co za gów..

    No i tu moje pytanie, czy ktoś jest w stanie powiedzieć, czy ten brak to norma i trzeba było za coś zapłacić by mieć, czy po prostu jest to u mnie zje..?

    Z góry dziękuję za odpowiedź.

  • #2
    U mnie to podbicie dźwięku jest i na dodatek po każdym uruchomieniu muszę go wyłączać zmieniając tryb, bo akurat mnie ten dźwięk irytuje. Ma jeszcze 3 tryby pracy. Comfort Normal i Sport. Samochód zawsze uruchamia się w trybie Normal i jest to średnie podbicie dźwięku. Na sport oczywiście głośniejsze a w Comfort niby znika, ale mi się wydaje, że i tak lekko słychać

    Komentarz


    • #3
      Dajcie proszę znać czy jest to w ustawieniach czy tylko w przypadku pojazdu z wyborem trybu jazdy?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Krzynio Zobacz wpis
        Dajcie proszę znać czy jest to w ustawieniach czy tylko w przypadku pojazdu z wyborem trybu jazdy?
        Jest to nieodzowny element trybów jazdy tylko w modelach RS.
        U mnie na normal jest tak, że jak ktoś nie wie to nigdy się nie kapnie. Dopiero po zmianie na eko jest całkiem wyłączony. Sport to mocne V6 co po niektórych może drażnić. Jak dla mnie jest ok, ale tego trybu używam tylko na torze lub od święta.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Bandini Zobacz wpis
          Jest to nieodzowny element trybów jazdy tylko w modelach RS.
          U mnie na normal jest tak, że jak ktoś nie wie to nigdy się nie kapnie. Dopiero po zmianie na eko jest całkiem wyłączony. Sport to mocne V6 co po niektórych może drażnić. Jak dla mnie jest ok, ale tego trybu używam tylko na torze lub od święta.
          Jasne, dzięki!

          Komentarz


          • #6
            Samochody z produkcji przed 44 tygodniem, nie mają tego wcale, a zatem i ja nie mam.
            Auto jest łagodne w brzmieniu jak baranek i to mnie wq... O ile nie brakuje mi syntyzatora w kabinie, to chciałbym zmienić wydech na coś niezbyt krzykliwego ale jednak rasowego.
            O syntyzator się kłóciłem ze Skodą, bo "skoro miało być to czemu nie ma?" dla zasady..
            wiem, wiem głupie..

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez MajkelRdoM Zobacz wpis
              Samochody z produkcji przed 44 tygodniem, nie mają tego wcale, a zatem i ja nie mam.
              Auto jest łagodne w brzmieniu jak baranek i to mnie wq... O ile nie brakuje mi syntyzatora w kabinie, to chciałbym zmienić wydech na coś niezbyt krzykliwego ale jednak rasowego.
              O syntyzator się kłóciłem ze Skodą, bo "skoro miało być to czemu nie ma?" dla zasady..
              wiem, wiem głupie..
              Jest wtyczka pod szyba na "soundaktor"? Ja swojego odłączyłem bo w lecie aż lusterko wewnętrzne skacze od bulbulatora.

              Sent from my SM-G991B using Tapatalk

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Dasteknoviking Zobacz wpis
                Jest wtyczka pod szyba na "soundaktor"? Ja swojego odłączyłem bo w lecie aż lusterko wewnętrzne skacze od bulbulatora.

                Sent from my SM-G991B using Tapatalk
                Pojęcia nie mam, nie wiem gdzie szukać?

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X