Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aplikacja MySkoda - brak Octavii 4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aplikacja MySkoda - brak Octavii 4

    Czy też aktualnie wywiało Wam Octavię 4 z aplikacji MySkoda? Miałem aktywowaną Octavię 3 i Octavię 4.

    Dzisiaj patrzę, a dostępna jest tylko Octavia 3. Mam komunikat, że "Niektóre z moich samochodów są chwilowo niedostępne ze względu na problem z serwerami. Pracujemy nad jego rozwiązaniem. Spróbuj później lub, jeżeli problem będzie się utrzymywał, zadzwoń na infolinię."

    Octavia 4 jest niedostępna i nie można jej na nowo dodać.
    pozdrawiam - Darek

  • #2
    Przed chwila sprawdzilem - najpierw nie moglem sie zalogowac na appce (po podaniu hasla dostawalem wiadomosc "blad pobierania danych" i moglem sie jedynie wylogowac).
    Moze z uwagi na to, ze masz 2 samochody, dane jednego sie pobieraja bez problemu i dlatego cos widzisz...

    Potem zalogowalem sie uzywajac laptopa do Skoda Connect, tam pojawila sie moja fura bez problemow.

    Potem znow sprobowalem w appce i tym razem juz zobaczylem swoj samochod tak jak trzeba.

    Sproboj moze zobaczyc co w Skoda Connect Ci pokaze?

    https://forum.octaviaclub.pl/forum/motoryzacyjne-og%C3%B3lne/nasze-auta-showroom/2708824-moja-b%C5%82%C4%99kitna-duma

    Komentarz


    • #3
      Na razie w aplikacji wszystko wróciło do normy.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        I znowu - "Niektóre z moich samochodów są chwilowo niedostępne ze względu na problem z serwerami. Pracujemy nad jego rozwiązaniem. Spróbuj później lub, jeżeli problem będzie się utrzymywał, zadzwoń na infolinię."

        O IV niedostępna

        Co dziwne, nie w pełni kompatybilne O III i Citigo są w aplikacji.

        Widać - to stały problem Skody i serwerów.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          Czy jest jakaś awaria serwerów Skody? Nie działa net w samochodzie - brak globusa na radiu. W aplikacji na telefonie mam, że usługa mogła zostać wyłączona w pojeździe albo włączono tryb prywatny. Wcześniej w ciągu dnia świrował AA. Nie łączył.
          Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem czy był chwilowy problem, czy sam zmarzniętymi paluchami kliknąłem w radiu i przestawiło się na tryb prywatny. Globus od netu był szary. Dlatego nie łączył AA. Kliknąłem na "udostępnij lokalizację" i działa.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X