Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

silnik 2.0 TDI a 2.0 benzyna -wszystko 150 km

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • silnik 2.0 TDI a 2.0 benzyna -wszystko 150 km

    Dobry wieczór. Chcę kupić takie auto nowe, tylko nie wiem z jakim silnikiem. Jeżdżę tylko daleko i po autostradach. Jak myślicie? Oczywiście Style Kombi. Dodam, że manual i przód a nie 4 x 4.
    Ostatnio edytowany przez Przemek VISUAL; 50971.

  • #2
    Jeśli rzeczywiście w głównej mierze jeździsz daleko i po drogach szybkiego ruchu, to odpowiedź wydaje się być raczej oczywista - diesel. Dodatkowo w obecnym konfiguratorze nie występuje 2.0 TSI o interesującej Cię mocy, więc masz prosty wybór

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Orange_MatiK Zobacz wpis
      Jeśli rzeczywiście w głównej mierze jeździsz daleko i po drogach szybkiego ruchu, to odpowiedź wydaje się być raczej oczywista - diesel. Dodatkowo w obecnym konfiguratorze nie występuje 2.0 TSI o interesującej Cię mocy, więc masz prosty wybór
      dziekuję i chyba tak zrobię. Zresztą moc może być wyższa byle bez 4x4 i automatu.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Przemek VISUAL Zobacz wpis
        Zresztą moc może być wyższa byle bez 4x4 i automatu.
        To się niestety wyklucza, w tym momencie nie dostaniesz już auta z manualną skrzynią biegów w konfiguracji z mocniejszym silnikiem.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Orange_MatiK Zobacz wpis

          To się niestety wyklucza, w tym momencie nie dostaniesz już auta z manualną skrzynią biegów w konfiguracji z mocniejszym silnikiem.
          trudno. Wezmę z manualem, bo tańsze w eksploatacji. Chce miec auto dla siebie na długo.

          Komentarz


          • #6
            Przemek VISUAL kupujesz nowe, bierz DSG. Też kiedyś mówiłem, że tylko manual, a teraz z automatu bym nie zrezygnował.

            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
              Przemek VISUAL kupujesz nowe, bierz DSG. Też kiedyś mówiłem, że tylko manual, a teraz z automatu bym nie zrezygnował.
              ale droższe w eksploatacji, prawda? Oleje trzeba zmieniać jak często?

              Komentarz


              • #8
                Przemek VISUAL powiem Ci, że olej w silniku zmieniam co 15 kkm. Olej który stosuję to RAVENOL VMP SAE 5W-30.Natomiast olej w DSG wystarczy wymieniać co 60 kkm i cieszyć się bezawaryjnym działaniem skrzyni.​

                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X