Awaryjność Octavi IV 1.5 TSI DSG prawda czy fałsz?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • abees
    Classic
    • 2024
    • 1

    Awaryjność Octavi IV 1.5 TSI DSG prawda czy fałsz?

    Proszę o pomoc. Miałem możliwość kupna w salonie fajnego egz. tego modelu- kombi z końcówki 2023 r. ale naczytałem się o wielu bolączkach trapiących ten model w internecie. Niektórzy uważają że jest to królowa lawet jak niegdyś Laguna. Wiem że na początku produkcji IV było naprawdę ciężko a w szczególności z elektroniką. Pan w salonie stwierdził że początkowe usterki były głównie problemem błędów oprogramowania i teraz już z tymi autami problemów już nie ma. Nigdy nie posiadałem nowego auta i jest to dla mnie ważne aby nie przysporzyć sobie problemów. Doradźcie proszę- kupować czy lepiej odpuścić? Alternatywą jest dla mnie mniej komfortowa corolla.
  • MAndrzej
    Ambiente
    • 2018
    • 130
    • Octavia IV (NX3)
    • CZDA 1.4 TSI 150 KM

    #2
    Samochód się kupuje dla własnych potrzeb, do czego to auto ma służyć. Do miasta bym wybrał benzynę, więcej tras diezel. Posiadam już 4 Skodę, obecnie 1.5 150 KM z 2021r auto super duży bagażnik spalanie średnio 7 l, wszystkie bolączki naprawiono na gwarancji było ich niewiele. W każdej marce są wady, jeżeli kupujesz auto nowe to przez okres gwarancji poprawia Ci wszystkie wady i tym bym się nie przejmował ważniejsze jest wyposażenie dla własnych potrzeb.

    Komentarz

    Pracuję...