Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy sklep internetowy - czy nowy walek na naiwnych ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowy sklep internetowy - czy nowy walek na naiwnych ??

    kurr naczytałem się o tej klapie, i przed chwila jak wysiadałem z auta i je zamykałem usłyszałem bgrrrrrrrrrrrrrrr (to taki dźwięk głodnego niedźwiedzia jakby ) taki może 4-5 sec :roll: Mam nadzieje że to dlatego że jest -18,5 stopnia a nie klapa i u mnie się wysrała :roll:

  • #2
    Nowy sklep internetowy - czy nowy walek na naiwnych ??

    Ktos kozystal z uslug tego sklepu??

    za10groszy.pl

    czy to kolejny sklep wałkujacych naiwnych ??
    CDS-AutoSpa

    AXR TDI+
    Perfect Service by DobryGrześWawa
    ET-14,352

    Komentarz


    • #3
      zanim cos wygrasz to wiecej wydasz na 'podbijanie'

      nie martw sie, sklep i tak wyjdzie na swoje
      President Johnny II + President Florida/ ML-145
      O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
      OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

      Komentarz


      • #4
        no wlasnie tu podbijasz jakos po 1groszu i ciekawy jestem czy juz ktos mial z tym czyms doczynienia bo ceny nawet juz trwajacych aukcji sa bardzo interesujace
        CDS-AutoSpa

        AXR TDI+
        Perfect Service by DobryGrześWawa
        ET-14,352

        Komentarz


        • #5
          cóż... klasyka jak zostać łosiem
          no chyba, że wierzysz w wygraną :wink: :roll:

          [ Dodano: Pon 09 Lut, 09 09:53 ]
          Zamieszczone przez Andrzej Z.
          czy to kolejny sklep wałkujacych naiwnych
          nieeee... chciwych :lol:
          usrany pracą po same pachy

          Komentarz


          • #6
            Jak dla mnie to wałek i tak jak wspomniał 2pac więcej wydasz na podbijanie niż zyskasz. 8)

            Komentarz


            • #7
              Andrzej Z., Zobacz sobie jakąś aukcję i ją obserwuj - każde podbicie kosztuje 10gr a podbija o 1gr - ja na przykład obserwuje kończącą się aukcję iPhone który był za 40zł w chwili obecnej już jest ponad 130zł (130-40=90*10=900 (i tu dodać cenę 130zł) daje 1030zł (za tyle firma ten telefon sprzeda (jeśli aukcja skończy się już teraz - a aukcja jest w ciągłej licytacji)
              Jednym słowem to samo co poprzednie portale aukcyjne.
              O ortografie dba FF.
              Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
              http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
              Skoda Octavia & Audi A6

              Komentarz


              • #8
                Ja wychodzę z założenia, że nikt nie daje niczego za darmo (albo za pół darmo). Dlatego w ciemno mogę powiedzieć, że to wałek.

                Komentarz


                • #9
                  Thundi, faktycznie nie zwrocilem uwagi ile kosztuje ta ich jednostka(BID)=10gr
                  a podbijasz o 1gr za 1BIDa
                  czyli licytujesz(podbijasz) o 1gr cene a kosztuje Cie to w praktyce 10gr(1BID)
                  CDS-AutoSpa

                  AXR TDI+
                  Perfect Service by DobryGrześWawa
                  ET-14,352

                  Komentarz


                  • #10
                    w dobie kryzysu ludzie wymyslaja coraz to ciekawsze rozwiazania jak zdoic kogos z kasy :roll:
                    Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez rkb
                      w dobie kryzysu ludzie wymyslaja coraz to ciekawsze rozwiazania jak zdoic kogos z kasy
                      Kryzys kryzysem, takich portali jest mnóstwo i będzie coraz więcej ... najgorsze jest to, że nabijanie ludzi w butelkę jest zgodne z prawem :evil:
                      Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                      Komentarz


                      • #12
                        zurcio, czy to tak do konca jest nabijanie kogos ??
                        Raczej wlasna glupota decyduje o tym czy sie naciagniesz,akurat w tym sklepie aukcyjnym oplaty nie sa ukryte jakos specjalnie,jest cennik tylko trzeba sie troche zastanowic i poczytac i policzyc,a jak juz sie ktos zasugeruje super niskimi cenami to juz maja chetnego co im podaruje pare(set) zeta za free...
                        Sam jak zobaczylem ceny to mowi uuuuuuu taniocha,tylko ze mi sie zaraz lampeczka czerwona zapalila ze to za pieknie wyglada zeby bylo tak prawdziwe,dlatego napisalem tu zapytanie,specjalnie sie nie wczytujac co i za ile trzeba kupic zeby licytowac...tak wiec gdzie i w jakim systemie kupujesz to juz jest Twoja wolna wola (demokracja)
                        CDS-AutoSpa

                        AXR TDI+
                        Perfect Service by DobryGrześWawa
                        ET-14,352

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Andrzej Z.
                          Sam jak zobaczylem ceny to mowi uuuuuuu taniocha,tylko ze mi sie zaraz lampeczka czerwona zapalila
                          A widzisz to git, że akurat załapałeś od razu że nie tak pięknie jak go malują

                          Ale gdzie jest sens i logika :?: Rozumiem, że każdy sklep, firma nastawiona jest na maxymalizację zysków ale pytam się, czy za wszelką cenę :?: :?: :?:
                          Nie potrafię pojąć takich zachowań ... A potem tłumaczą trzeba było czytać regulamin bla bla bla ... po ryju dostałby jeden z drugim i tyle ... interesów się zachciało ...

                          Sorki zagalopowałem się trochę :roll: , chyba za uczciwy jestem na ten kraj :diabelski_usmiech
                          Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                          Komentarz


                          • #14
                            Link coś identycznego
                            Czarna sztuka - Bixenon skrętny - Czerwona skóra - Pakiet SPORT
                            Było: 109KM 250Nm. Jest: 147KM 320Nm by TDI-RACING :-)

                            Biała sztuka - Zamówiona 06.08.2014
                            Wyprodukowana 07.10.2014
                            Odbiór 31.10.2014

                            Komentarz


                            • #15
                              403 Forbidden sie teraz jak psow narobilo
                              President Johnny II + President Florida/ ML-145
                              O1 - 122KM@141KM 261Nm@303Nm By Rogalotti
                              OII - 140KM@178KM 320Nm@374Nm By CompSport

                              Komentarz


                              • #16
                                Nie rozumiem. Jaki walek?
                                Zasady sa jasne i proste. Ten kto wygra faktycznie kupuje towar za niska cene.
                                A ze reszta przegrywa i traci kase? To chyba swiadomy wybor?
                                Ten system jest poprostu w pewnym sensie hazardowy, ale to juz kazdego bioracego udzial w licytacji wlasna decyzja.
                                "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                STOP ECO-TERRORISM!

                                Komentarz


                                • #17
                                  Purchawa, zgadza sie swiadomy wybor itp itd,ale nie tylko Ci co przegraja traca ale ten co wygrywa faktycznie placi duzo wiecej niz wylicytuje,tak jak to wczesniej wyliczalem i kolega Thundi tez zwrócil na to uwage,podbijasz cene o 1 grosz(1BID) ale zeby podbic musisz kupic u nich ich jednostke platnicza (BID) ktory kosztuje 10gr,czyli 9 groszy to zarobek dla "domu aukcyjnego" tyle ze te oplaty nie sa ukryte bo cennik jest widoczny,trzeba tylko poczytac i policzyc nim sie zabierze ktos to jakze okazjonalnych zakupów
                                  CDS-AutoSpa

                                  AXR TDI+
                                  Perfect Service by DobryGrześWawa
                                  ET-14,352

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Andrzej Z., no nie do konca tak.
                                    Mozesz przeciez kupic dany przedmiot wykorzystujac tylko jedna jednostke platnicza, czyli przykladowo do ceny za towar - 100zl dochodzi koszt jednego "przebicia".
                                    "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                    Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                    STOP ECO-TERRORISM!

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Purchawa,zgodze sie z Toba tylko zeby cena doszla do tych 100 zeta ktos musial podbijac i zeby w tym momencie odpuscil licytacje jest takie prawdopodobienstwo jak to ze ja zostane ksiedzem...bo mnie to bedzie kosztowalo przykladowo ta jedna jednostke (10gr) a taki co podbijal od poczatku juz konkretna kase by mial w plecy... :wink:
                                      CDS-AutoSpa

                                      AXR TDI+
                                      Perfect Service by DobryGrześWawa
                                      ET-14,352

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Andrzej Z., i o to w tym wszystkim wlasnie chodzi.
                                        IMO ten co to opracowal mial "leb".
                                        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                        STOP ECO-TERRORISM!

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Ktoś słyszał o tym, żeby komuś udało się coś w takim systemie kupić?
                                          Bo równie dobrze może być tak, że nigdy nie dochodzi do żadnej transakcji (tzn. że zawsze sklep licytuje do końca)...

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Purchawa
                                            IMO ten co to opracowal mial "leb"
                                            dokladnie... :szeroki_usmiech
                                            moze nasze forum by tak zaczelo zarabiac na swoje utrzymanie itp...
                                            mysle ze sa u Nas tacy ludzie co by umieli zdzialac takie licytacje... :?:

                                            Zamieszczone przez Salvatore
                                            Ktoś słyszał o tym, żeby komuś udało się coś w takim systemie kupić
                                            Nie
                                            mozna ustawic automat co za Ciebie licytuje i tak mozna sobie przebijac do bólu i do łez,a zwłaszcza łez :wink:
                                            CDS-AutoSpa

                                            AXR TDI+
                                            Perfect Service by DobryGrześWawa
                                            ET-14,352

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X