Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nocleg we Wrocławiu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nocleg we Wrocławiu

    ja również dziękuję za super spotkanko i też melduję się że dotarłem cały ;p do następnego razu
    jano

  • #2
    Nocleg we Wrocławiu

    Witam,
    w przyszłym tygodniu wybieramy się we dwoje na weekend do Wrocławia, plan gry jest ustalony, trzeba tylko gdzieś nocleg zorganizować (sob./niedz.). Dopiero się zabieram za temat, ale trzeba ustalić to szybko.

    Jeśli znacie jakieś miejsce godne polecania, bez zbędnych fajerwerków - miło, przytulnie, czysto i niedrogo to dajcie znać.

    Z góry dziękuję!

    Komentarz


    • #3
      189zł za pokoj 2 osobowy - Hotel Polonia blisko dworca. Problemem mogą się okazać miejsca parkingowe - dla mnie było super bo na piechotkę do roboty miałem 5 minut a i tak przyjeżdżałem pociągiem.

      Acha... to cena za pokoje sprzed remontu które wyglądają jak wczesny Gomułka :roll:
      nie wiem jak wyglądają pokoje po remoncie, ale nie były jakoś skandalicznie droższe
      Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
      http://www.disi-tune.pl
      Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
      Był WRX
      Była Octa

      Komentarz


      • #4
        Dzięki Misiek. Generalnie dodam, że jadę autem więc dobrze aby było miejsce parkingowe.
        Z Gomułka na ścianach nie chciałbym za bardzo spać. Wolę troszkę dopłacić i nie żałować potem Wycieczka to wycieczka

        Komentarz


        • #5
          Tu masz stronę Hotelu Polonia
          Hotel Polonia Wrocław
          Po remoncie ceny nie wzrosły ale standard wykończenia dalej przypomina "Gomułkę" (jest w galerii kilka zdjęć)
          za niewiele więcej (lub w podobnej cenie) masz Orbitę (3x*)
          Link
          Wykończenie podobne trochę dalej od rynku (5km)z parkingiem nie ma problemu Tylko hotel obok dość często używanej drogi (Milenijna i most Milenijny)
          Znam jeszcze jeden ale niestety dużo droższy (2 osoby za 500zł) Więc niech się inni wypowiedzą (może coś więcej znają)
          O ortografie dba FF.
          Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
          http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
          Skoda Octavia & Audi A6

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez MisiekWAW
            189zł za pokoj 2 osobowy - Hotel Polonia blisko dworca. Problemem mogą się okazać miejsca parkingowe - dla mnie było super bo na piechotkę do roboty miałem 5 minut a i tak przyjeżdżałem pociągiem.

            Acha... to cena za pokoje sprzed remontu które wyglądają jak wczesny Gomułka :roll:
            nie wiem jak wyglądają pokoje po remoncie, ale nie były jakoś skandalicznie droższe
            Kibel był zajebisty
            Tylko teraz cała fasada jest zasłonięta przez rusztowania, więc nie wiem czy działają?

            Kolega który szuka noclegu może luknąć też na ofertę Rezydenta

            Mają bodaj ze trzy czy cztery lokalizację Hotel, Motel i willa Rezydent. Na ul. Kochanowskiego wisi reklama że nocleg od 70zł ze śniadaniem :shock: Odległość od ścisłego centrum to jakieś 4 km
            Oferta sprzedaży domeny rezydent.pl (rezydent)
            Dostojnie do przodu by Dynosoft

            Komentarz


            • #7
              wypowiem sie bo często bywam w Wrocku i od 15 lat włóczę się po hotelach- służbowo we Wrocku cena za przyzwoity hotelik to ok 200 zł np Hotel Podkowa -wylot na Bielany polecam też coś systemowego typu Campanile dobre ceny jeśli chodzi o sobotę a jak byś chciał to wyczaiłem ostatnio fajny nowy hotelik na obrzeżach Trzebnicy Hotel Nowy Dwór fajne pokoje internet duży parking i cena za 1osobowy pokój 120 zł polecam a do Wrocka ok 15-20 min.

              Komentarz


              • #8
                Dzięki wielkie koledzy, ostatecznie wylądowałem w hostelu Wrocław, który polecił mi znajomek z Wrocławia. 6km od Centrum. Miejsce przyjemne, budynek czysty, miła obsługa, ceny bardzo niskie - 2osobowy pokoj 120zł. Jeździłem po Wrocku autem, więc nie przeszkadzała nam odległość od Centrum. Generalnie na przyszłość - Hostel Wrocław też jest tani, ale godny polecenia.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X