Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najwieksze predkosci naszych skodzinek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Najwieksze predkosci naszych skodzinek

    Zamieszczone przez Tomtrack
    Przebieg 230 tys. nierobione nic, tak głowica na złom o tłoku nie wspominam ,blok chyba ok. na razie zostaje w piwnicy. Silnik przyjechał z Angli w rozbitym VW 4 z przebiegiem 88 421 mil, wszystko pzypasowało, goście konkretni wymienili w jeden dzień. Auto hula jak szatan tylko jakby bardziej na lewą stronę drogi ciągnie, ale raczej z przyzwyczajenia no i w zapasie został cały osprzęt, ale jak to mówią jeść nie woła.Mech mówił że jak zaczynała cykać trzeba było od razy głowice do góry i zawory wymieniać a nie ...uj wie na co czekać
    tomi-ei

  • #2
    Najwieksze predkosci naszych skodzinek

    Moze to glupi temat ale ciekawi mnie ile ktos wycisnal ze swoich skodzinek ja jechalem swoja jak narazie 210

    Komentarz


    • #3
      A chyba juz taki watek byl ? Ale jakby nie to moja (1.8T AUM) bez chipa pociagnela licznikowe 235km/h, a GPS pokazal 225km/h :szeroki_usmiech

      Komentarz


      • #4
        Ja swoim 102 konnym potworem (Moc Pierdol**cie Impet) leciałem jakies 185, ale ostatniego słowa jescze nie powiedziałem :P :szeroki_usmiech

        Komentarz


        • #5
          e tam u mnie w mojej wskazówka poszła ciut dalej niż 240 ale to było już dawno

          Komentarz


          • #6
            Licznikowe 215 po programie, przed ok. 205


            Forum - Octavia Club Polska
            Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

            Komentarz


            • #7
              udalo mi sie wycisnac 220, ale to byla masakra jezeli chodzi o glosnosc w kabinie. Wiem ile moze wiecej juz tak jezdzic nie bede
              Pieniądze szcześcia nie dają, ale pozwalają być wygodnie nieszcześliwym

              Komentarz


              • #8
                w Octavii max co widziałem na liczniku to troszkę ponad 240km/h ale nie wiem ile było faktycznie, później praktycznie nie było okazj raz tylko 218km/h na GPS i ponizej 225km/h na liczniku w tym samym czasie

                W Mazdzie najwięcej widziałem na GPS 248km/h to było jakoś ciut ponad 260 na liczniku 8)
                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                http://www.disi-tune.pl
                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                Był WRX
                Była Octa

                Komentarz


                • #9
                  a w co tej mazdzie masz pod maska??

                  Komentarz


                  • #10
                    Forum - Octavia Club Polska
                    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                    http://www.disi-tune.pl
                    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                    Był WRX
                    Była Octa

                    Komentarz


                    • #11
                      Moja szafe zamyka, choc pewnie mogloby byc wiecej, tylko za namowa mojej zony Marek dosc bezpiecznie ustawil mi limiter. :evil: :lol:
                      "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                      Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                      STOP ECO-TERRORISM!

                      Komentarz


                      • #12
                        Purchawa, ach te kobiety to jest najlepszy limiter

                        Komentarz


                        • #13
                          175 według licznika, ale dopiero wczoraj dotarłem auto - przekroczyłem 1000km

                          Komentarz


                          • #14
                            no rozumiem probuj dalej tylko ostroznie

                            Komentarz


                            • #15
                              nie wiem, dokladnie, ale mi sie wskazowka obrocila na liczniku grubo poza jego koniec... na okolo to tak z 255 bylo na blacie. Jezeli oklamuje tak samo jak np przy 180 to 5km trzeba ujac.
                              Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

                              Komentarz


                              • #16
                                moja FI po programie zamknie szafe ale to już strach w oczach

                                Komentarz


                                • #17
                                  w polsce jechac powyzej 200 km/h to juz strach

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Macie ludzie zdrowie:-) ja swoją rozbujałem na krzyżackiej autostradzie do 200 na liczniku, więc pewnie gdzieś w okolice 190 i przyznam że nie jest to moim zdaniem prędkość możliwa do uzyskania w zbyt wielu miejscach na naszej wspaniałej krajowej infrastrukturze. Chociaż nie wiem jak wpłynie na moją optykę patrzenia na ten problem odbiór IIFL z 1.8 TSI za kilka dni:-)
                                    andrzejwojnar.pl
                                    alchemiaswiatla.blogspot.com

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez quiz22
                                      w polsce jechac powyzej 200 km/h to juz strach
                                      Ogolniej powiem, ze jechac octavka z taka predkoscia to juz zaczyna byc nieprzyjemnie - a na pewno trzeba sie b. mocno skupic (zawiecha, boczny wiatr, duzo ludzi w miescie :P :P :P itp). Dlatego tez w zwiazku z tym, ze mi sie konczy, to wymienie na cos lepsiejszego, ale nie chce mocno obnizac auta, bo na te nasze dziury to masakra :/
                                      Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        220 licznikowo po programie. przed programem nie wiem bo nie próbowałem
                                        Octavia III Combi Style 1,4 TSI 150KM DSG
                                        BMW E38 740iA

                                        www.amagraf.pl

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          a ja moja w serii pojechalem 195(licznikowe), zobaczymy jak bedzie po programie i nowych wiekszych wtryskach ale dopiero w lipcu jak bede w Polsce.
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=#390558

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            ...obydwa auta wychodza podobnie i obydwa prowadza sie jednakowo zle przy predkosci 240kmh (gps, tomtom), ibi pokazuje ok.250kmh licznikowe(licznik do 260)
                                            a w octavi wychodze poza koniec licznika(240kmh) wiec trudno powiedziec ile jest licznikowo.
                                            T4 CARAVELLE AXG 150PS/295Nm
                                            SEAT ALHAMBRA BLT 180PS/385Nm
                                            Zuzycie paliwa

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez dariuspolo
                                              octavi wychodze poza koniec licznika(240kmh)
                                              Szóstka dobra rzecz
                                              Mi niestety 5-ka pozwala na 240km/h licznikowe i 5000obr./min na obrotomierzu :diabelski_usmiech
                                              Na serii było max 215km/h, lekka pochyłość na autostradzie w Chorwacji (4 osoby + pełen bagażnik)
                                              Zamieszczone przez quiz22
                                              w polsce jechac powyzej 200 km/h to juz strach
                                              zależy gdzie i zależy jak auto przygotowane jest do takich prędkości. Oczywiście pomijam ruch na drodze ale w nocy bez problemu można pozwolić sobie gdy mamy np. 3 pasy do dyspozycji :szeroki_usmiech

                                              W dzień od świateł do świateł niewiele mniej też da się osiągnąć 8) :wink:
                                              NFPNorth-West
                                              2.0TDI-ET=12.660s,>367KM/567Nm
                                              WARSZTAT www.dsize.pl
                                              ->
                                              CENNIK warsztat 01.01.11 <-plik do pobrania tel. 790226060
                                              spieszmy się kochać ludzi... 30.05.09 J.W. [i]

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Chłopaki, co to za topic :?: Ktoś jeszcze pomyśli,że my tak na codzień jeździmy :wink: Pozatym był jeszcze kiedyś taki topic :roll:
                                                Moja asv po programie ok215 licznikowe ale juz glośno w aucie i nie przyjemnie...


                                                obecne auto... hmmm... mam opony do 190km/h wiec akurat na pierwsze 4ry biegi no ale zostają jeszcze dwa :wink:

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X