Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OT z ogloszenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OT z ogloszenia

    Zamieszczone przez tryton
    Jak widać każdy ma inne doświadczenia mieszkamy w różnych rejonach gdzie panują diametralnie inne warunki atmosferyczne każdy używa auta w inny sposób u nas szyby zamarzaja nie tylko w skodach i nie tylko mnie
    Hmmm, jak popatrzę na mapkę, to ja mam bliżej do bieguna północnego niż Ty, więc u mnie powinny być większe problemy . Dziś jest -10, a samochód wystarczyło "odkurzyć" szczotką. 0 skrobania
    Zapomniałem jeszcze napisać, że staram się zawsze schłodzić auto, zanim je zaparkuję - to też pomaga - nic się nie skrapla na skutek różnicy temperatur.

  • #2
    A regulaminek to się czytało ??
    A zasady działu Handel i usługi ??
    Gdzie foteczki ??

    Generalnie tradfiłeś tu kolego tylko po to aby sprzedać auto, to nie giełda, to klub zrzeszających miłosników Octavki.

    Ani dzień dobry ani pocałujcie mnie w zad.

    Kolego Ogarnij się.
    __________________________________

    Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

    Komentarz


    • #3
      bylem juz dosc dawno zarejestrowany, tylko nie wiem dlaczego moj profil diabli nadali, a co do fotek to zrobilem załaczniki i nie wiem dlaczego nie ma, byc moze cos zle wstawilem

      Komentarz


      • #4
        azzaro, 2 pytania
        co to za dekor na drzwiach
        co to za wyświetlacz na popielniczce?

        a noi i 3- jakieś foto z zewnątrz?
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • #5
          Maru 123, jak się przyjrzysz to wyjdzie ci taki fajny paragon to jest taksówka więc 150 tys ileś można między bajki włożyć

          Komentarz


          • #6
            djczas, o kur*** no fakt.
            dobra azzaro, już nie jestem zainteresowany...
            1.8T AGU L&K

            2.0TDI BKD ELEGANCE

            TOYOTA LAND CRUISER J95

            Komentarz


            • #7
              Tak wytartej nasadki na pedal sprzegla nie widzialem juz bardzo dawno, swiadczy to albo o stanie licznika km, albo braku umiejetnosci jazdy autem szofera. Ja tez mialem auto ktore mialo 150kkm i czegos takiego nie bylo.
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                A koledzy to regulaminu nie czytają ?? :szeroki_usmiech
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • #9
                  djczas , to ze jest licznik taxi to nie swiadczy ze auto ma fałszywy stan licznika a w moim przypadku to zakup na taxi w sunny dawał duzy rabat na samochód, po drugie Maicroft zostan rzeczoznawcą wizualnym aut oceniającym stan kilometrów n apodstawie fotografi, a cała choroba mojego auta jest do sprawdzenia w salonie jak ktoś nie wierzy

                  Komentarz


                  • #10
                    Widzisz szanowny Kolego, nie napisales ze auto jezdzi na taryfie i to chyba wiekszosc stoi. Druga sprawa nie powiesz mi rowniez, ze trzymanie nagi na sprzegle to zdrowy objaw.

                    AdamB, Jak to ktos powiedzial, uderz w stol...
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      AdamB, Jak to ktos powiedzial, uderz w stol...
                      :lol:
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #12
                        gdybym trzymał noge na psrzęgle to raczej nie wytrzymałoby ono tylu kilometrów, a co do taryfy to łatwo sprawdzić na kasie fiskalnej ile przejechało kilometrów płatnych jako taxi

                        Komentarz


                        • #13
                          azzaro, jak sie mój klient zdecyduje to na pewno zgodzisz się na pełną diagnostykę i sprawdzenie przebiegu auta pamiętaj że wtedy wszystko wyjdzie przy takiej diagnostyce

                          Komentarz


                          • #14
                            djczas , wydaje mi sie ze nie czytasz tego co piszę, jesli napisalem ze tyle przejechalem to jest to prawda i mozna go brac na pełną, niepełną diagnostyke bo wiem co mówie

                            Komentarz


                            • #15
                              u mnie takie pedała zrobiły sie przy 220 tyś i większość robiona po mieście więc ja tak jak Maicroft, nie wierze w ten przebieg co nie oznacza że autko jest w bardzo dobrym stanie
                              ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                              JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                              Komentarz


                              • #16
                                azzaro, a mnie sie wydaje ze jak na auto które jest taksówką 150tys km z hakiem jest za małym przebiegiem a w szczególności diesel niestety doświadczenie mi to mówi a to że przez przypadek ukazał się naszym oczom taksometr wyjawiło że auto było taksówką a o tym nie wspomniałeś i podejrzewam że gdyby nie to jakby pojawiły się zdjęcia bez taksometra to przemilczałbyś to że auto było taksówką

                                Komentarz


                                • #17
                                  szczerze powiedziawszy jest mi to obojętne czy wierzycie w ten przebieg czy nie, być może co niektórzy muszą kombinować z licznikiem przy sprzedaży auta i dlatego tak twierdza, a co do taxometru to zaden problem go odpiąc i schować zanim zrobi się zdjęcie, widać ze niektórzy z was jak sprzedają auta to nieźle w nim namieszają aby ukryć wady i tego samego dopatrujecie sie u innego , a cxo do przemilczenia to kolego informacja o taxi jest wbita w książke pojazdu i nie można trego przemilczeć, a co do kilometrów to ma dokładnie 153 347 na dzisiaj . I jeszcze jedno - dziwna to grupa fanów Octavii z góra zakładająca ze ktoś jest oszustem i kłamcą

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    azzaro, jak długo auto jeździ na taxi? od nowości? czy może mniej bo od roku lub dwoch lat?
                                    to jest według mnie też ważna inormacja
                                    ROCZNIK 98 PO LIFTINGU ;-) ---> fotki

                                    JOHNNY II ASC + SIRIO AS-100

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zajefajna promocja!
                                      Elegance z 2003 roku za cenę, praktycznie 10 tys pln poniżej ceny rynkowej. No bo tak naprawdę 22 tys to podejrzanie mało.
                                      To, że to ma przebieg koło 300 tys to bank. Ja dodatkowo jeszcze obstawiam parę elementów poobijanych do lakierowania (no bo gdzie są niby zdjęcia z zew).

                                      Zamieszczone przez azzaro
                                      I jeszcze jedno - dziwna to grupa fanów Octavii z góra zakładająca ze ktoś jest oszustem i kłamcą
                                      Kolego - jak Ci nie pasuje to polecamy allegro.

                                      Rejestrujesz się wczoraj - tylko w jednym celu, wrzucasz zdjęcia środka fury, ukrywasz fakt, że auto było taksówką i jeszcze masz pretensje???
                                      Nie wspominając już w ogóle o tym, że nas obrażasz...
                                      Były:
                                      Skoda Octavia 2004, 1.9 TDI 110 km, ASV,
                                      Fiat Croma 2006, 1.9 MultiJet 150 km
                                      Jest:
                                      Volkswagen CC 2013, 1.4 TSI 160 km

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Panie kolego, to jest auto z 2002 a peirwsza rejestracja 2003 styczen, nalezy czytac dokładnie, a cena taka aby szybko sprzedać i własnie dlatego ze taxi , a co do obrażanie to jak już to nie ja, tylko druga strona zarzuca mi nieprawde, co do rejestracji to jak kupiłem auto w 2003 zarejestrowaem sie pod tym samym nickiem, nawet sprzedawałem zestaw kierunkowskazów od tego auta gdyz zamontowalem tempomat , nie wiem dlaczego zostałem usunięty z bazy, a co do małej illości kilometrów to taxi jest moim zajęciem dodatkowym, robionym sporadycznie, aby bylo na rate i paliwo i dlatego jest tyle a nie wiecej kilometrów

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          IMO to wiele wyjaśńia

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X