Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pierwszy film i kanal OCP na YouTube

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pierwszy film i kanal OCP na YouTube

    Dzięki
    Ja nic nie dostałem, samochód zamówiłem w połowie listopada, miał być na gębę do kóńca roku ( nie dotarł). w zamówieniu był termin 8 stycznia ( nie dotrzymany) samochód odbieram w następnym tygodniu, jak tu coś wyrwać?

  • #2
    pierwszy film i kanal OCP na YouTube

    Stalo sie
    JEST FILMIK

    Efekt krotkiej wizyty z nieplanowanym ngraniem, ktore nie do konca sie nagralo
    Ktos wie dlaczego klip 16:9 zaladowal sie jako 4:3? Nie wyglada to ciekawie musze zmienic.....

    Pierwsze koty za ploty :diabelski_usmiech

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Re: pierwszy film i kanal OCP na YouTube

      Zamieszczone przez Woytas
      Ktos wie dlaczego klip 16:9 zaladowal sie jako 4:3? Nie wyglada to ciekawie
      Nie wiem dlaczego. ©kody wyglądają po czymś takim niczym Hondy Civic sprzed kliku lat...

      Komentarz


      • #4
        Ogolnie film ok ale szalu nie ma, mysle ze za duzo slupkow jest w tym garazu, brakuje tego czegos, jakis innz podklad inne ujecia, proponuje oblookanie filmikow Adrenaline Motorsport Warsaw

        Komentarz


        • #5
          Podoba się, dobry montaż przy mimo stosunkowo mało ujęciach, ładnie wkomponowane, nie nudzące... no brawo!
          Gratulacje!

          O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

          Komentarz


          • #6
            Wszystkie skody, oprócz zielonej combi Maru123 są bez alufelg :|
            Szkoda, że sezon zimowy

            Komentarz


            • #7
              bardzo pozytywny filmiktylko szkoda ze tak malo octavek bylo :P gratuluje debiutu.pozdrawiam
              Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

              obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Woytas
                Pierwsze koty za ploty :diabelski_usmiech
                dokładnie, udało się trafić wam parę wątków, które są ciekawe......za drugim razem pójdzie lepiej :!:

                Komentarz


                • #9
                  Od czegoś trzeba zacząć... Jest ok.
                  Była O1 TDI , jest G7 Variant TSI

                  http://www.motostat.pl/user_images/71265/icon3.png

                  Komentarz


                  • #10
                    miejmy nadzieje ze pojawi sie wiecej filmikow :wink: liczymy na to
                    Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

                    obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

                    Komentarz


                    • #11
                      jakis scenariusz byl czy pelen sponton?
                      http://dobryprojekt.org

                      stage 1 - 250 / 370
                      stage 2 - 287 / 394

                      Komentarz


                      • #12
                        Panowie..jako pierwszy film...to bije brawo i oby dalej
                        ...1.6 BFQ SQ24 już jest..piękność i 191.000+ za nami

                        Komentarz


                        • #13
                          Film powstał z biegu, wziąłem na spota kamerke i ..... nawet jakas lipna tasma mi w rece wpadla bo część nagrania do Kupic nowe pora... A bylo, mialo byc, cos jeszcze Pełen sponton. Nic nie planowane wczesniej.
                          I jeszcze handel sie skonczył i swiatło zgasili po paru minutach
                          Jak kiedys cos zaplanujemy na kilka kamer..... :lol:

                          Mam w juz w głowie kilka pomysłów. Ale nie wiem czy znajde czas miedzy pracą, przewijaniem, kąpianiem i karmieniem maleństwa zeby je zrealizowac... Rodzinka przede wszystkim :wink:

                          Ale jesli macie sprzet nagrywający to ja moge tasmy przyjmowac i zlozyc cos w jedną całość. Tylko zeby nie bylo krecone pijaną ręką pierwszy raz dotykającą kamery
                          Musimy sprostać konkurencji jaką wielu z was w necie widziało. :twisted:

                          Mam taką propozycję: jak macie kamere i czujecie sie na silach cos nagrać to napiszcie do mnie. Dogadamy kto co kreci i jakos potem to poskładam.

                          Mysle o pokazaniu naszych Octavek w ciekawych miejscach z regionu gdzie mieszkacie. Klubowicze z nad morza pokazą stocznie, porty, plaże...., Krakow na Rynku i pod Wawelem, Zakopane z gorami, Toruń z piernikiem itp itd.

                          Co wy na to?

                          Oczywiscie kazdy z Was moze sam cos tworzyc i wrzucic na Tubę, dam login i hasło.

                          Pozdrawiam

                          Komentarz


                          • #14
                            gratulki za debiut szkoda że się wgrał w złej rozdzielczości wtedy efekt byłby ten zaplanowany ale szacun się należy za
                            Zamieszczone przez Woytas
                            Pierwsze koty za ploty :diabelski_usmiech
                            tak trzymać

                            Komentarz


                            • #15
                              Kurcze macie tam w Wawie jakieś małe te Combi :diabelski_usmiech (krótkie)



                              Gratki
                              Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez zurcio
                                Kurcze macie tam w Wawie jakieś małe te Combi :diabelski_usmiech (krótkie)

                                Gratki
                                Bo u nas ciasno na ulicach i latwiej zaparkować krótkim combi

                                Komentarz


                                • #17
                                  Te wszystkie Okcie to chyba po testach zderzeniowych byly :diabelski_usmiech

                                  [ Dodano: Sro 11 Mar, 09 00:33 ]
                                  Ale za checi BRAWO :szeroki_usmiech
                                  Pieniądze szcześcia nie dają, ale pozwalają być wygodnie nieszcześliwym

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Trzeba poczekać aż wszyscy przełożą koła na alu czyli gdzieś do końca marca początku kwietnia, bo wiadomo, że nie każdy jeździ alu w zimę.
                                    Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Nie no jak na pierwszy raz wyszlo fajnie
                                      faktycznie za duzo tych filarów tam,trzeba na nastepna sesje przeniesc sie w jakies lepiej doswietlone garaze,i tez cos w otwartej przestrzeni,Centrum,moze kolo M1 tam duzy parking i oswietlenie duzo lepsze chyba bedzie
                                      no i trzeba sie chyba przy jakiejs sobocie skrzyknac ( mniejszy ruch na ulicach i My moze wiecej czasu bedziemy mogli poswiecic)

                                      [ Dodano: Sro 11 Mar, 09 07:56 ]
                                      Zamieszczone przez lukasz3112
                                      Trzeba poczekać aż wszyscy przełożą koła na alu czyli gdzieś do końca marca początku kwietnia
                                      No ja nie wiem czy juz dzis na felunku nie wyladuje ...
                                      po wizycie u DGW :twisted: :diabelski_usmiech
                                      CDS-AutoSpa

                                      AXR TDI+
                                      Perfect Service by DobryGrześWawa
                                      ET-14,352

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Andrzej Z., no ja już bym wylądował, ale muszę poczekać do przyszłego tygodnia do piątku bo przyjadą do mnie dopiero wtedy
                                        Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Sympatyczny filmik, szkoda ze nie było więcej skód.
                                          Zrobi się cieplej to trzeba się ustawić w jakąś sobotę w plenerze to będzie więcej szkodników i film jeszcze fajniejszy może powstać
                                          Best ET = 13.666
                                          Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
                                          PerfectService by DGW

                                          http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
                                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            sesik, Zgadzam się najlepiej jakiś spory parking tak jak napisał Andrzej Z.. Jakieś M1 czy coś takiego
                                            i wtedy na kilka kamer i efekt może być zarąbisty
                                            Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Parking parkingiem, pobawic sie mozna jak najbardziej
                                              Te slupy mają swój urok jak sie dobrze zapalnuje zdjecia.
                                              Ja bym nie robił filmu z jednego miejsca. Ujęcia zróżnicowane, parking, ulica, centrum z wieżowcami, jakis przemysł, las, park itp....I do tego o roznych porach dnia i roku.

                                              Myślę że jak zaczniemy teraz to za rok mógłby byc fajny film. I to jak dobrze pojdzie, nie ma pośpiechu. W międzyczasie oczywiscie jakies krotkie produkcje z tego co bedzie powstawać

                                              Do tego mam inny jeszcze pomysł.
                                              Zróbmy filmy-prezentacje o poszczególnych modelach Octavii.
                                              Ja swoją Tour Combi z LPG moge ograć i omówić co i jak z punktu widzenia użytkownika.

                                              Ktos sie zgłasza na recenzenta?


                                              Aha wazna prośba: podeslijcie na maila [email protected] logo OCP w jpg lub tiff. Potrzebuje do oprawy filmów i oznaczenia kanału na tubie.

                                              Pozdrawiam

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Woytas, no z tymi parkingami, ulicami to jest dobry pomysł. Przejazdy ulicami Wawy i nie tylko, ale oczywiście dobrze oświetlonymi
                                                a co do prezentacji to mnie jakoś to nie przekonuje..no ale nie ja o tym decyduję
                                                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez lukasz3112
                                                  no z tymi parkingami, ulicami to jest dobry pomysł. Przejazdy ulicami Wawy i nie tylko, ale oczywiście dobrze oświetlonymi
                                                  Co do oświetlenia to mam nadzieje ze to nie bedzie tylko w nocy :szeroki_usmiech

                                                  Zamieszczone przez lukasz3112
                                                  a co do prezentacji to mnie jakoś to nie przekonuje..no ale nie ja o tym decyduję
                                                  Pomyślałem o tym pod kątem kupujących lub zmieniających samochód. Mozna wytknąć wszystkie za i przeciw. Ale przecież to tylko luźna propozycja... :lol:

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X