Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

urlop - gdzie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • urlop - gdzie

    [quote]
    Zamieszczone przez Big
    Zamieszczone przez ufo
    no ale cóż, czesi mieli więcej szczęścia, choć to nie do końca szczęściem można nazwać.
    Czesi mieli wiecej ROZUMU, a nie szcześcia. Do bram FSO też pukały rózne marki między

    Oprocz rozumu to Czesi mieli duzo wiecej do zaoferowania. Skoda byla prawdziwa marka z bogata historia i produkowala wlasne auta. Czym bylo FSO ? Dziwnym tworem, fabryka licencyjnych aut nienajlepszej jakosci i nic wiecej ...

    [ Dodano: Sob 16 Sty, 10 11:49 ]
    SUPERB: (wersja:Ambiente, 2,0tdi 170kucy) duuużo miejsca, bardziej miękki od Merca,

    W tescie pisza ze jest dokladnie odwrotnie ...

  • #2
    urlop - gdzie

    Cześć


    niedługo czas urlopów wakacyjnych.
    szukam czegoś fajnego gdzie mogę się wybrać z rodzinką (żona + 2 dzieci)

    Może coś polecicie fajnego (raczej w tym roku preferujemy góry).

    Pozdrawiam

    STysieK

    Komentarz


    • #3
      Re: urlop - gdzie

      Zamieszczone przez stysiek
      Cześć
      (raczej w tym roku preferujemy góry).
      jakbys zmienil zdanie to karwia nad baltykiem jest ok.

      w tamtym roku bylem z zona i cora, w tym roku jade do tego samego pensojatu, ale tym razem z 2 dzieciakow. cisza, spokoj, brak dyskotek (wiec i halasu i podpitych kmiotkow wieczorowa pora). za pokoj z lazienka place kolo 150zl za dobe (kolo 16-18m2).

      pozdr
      http://dobryprojekt.org

      stage 1 - 250 / 370
      stage 2 - 287 / 394

      Komentarz


      • #4
        karwia ?

        znam, ale chyba już mam dosyć morza...

        Komentarz


        • #5
          moje rodzinne miasto?? Karpacz....
          ewentualnie Szklarska Poreba

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez rollcage
            moje rodzinne miasto?? Karpacz....
            drogo jak diabli. Wybierałem się w tym roku ale jak zobaczyłem ceny to mi trochę przeszło. Cóż.....

            Komentarz


            • #7
              zakwaterowac wystarczy sie gdzies pod miastem.... gdzie ceny sa duzo nizsze.... zawsze mozna dojechac te 2-3 km

              Komentarz


              • #8
                Ja mogę polecić moje okolice szczawnica i Krościenko mamy szeroki wybór atrakcji i bazy noclegowej mamy duże jezioro i 10 aqua parków w pobliżu ceny umiarkowane i każdy znajdzie sobie coś dla siebie

                Komentarz


                • #9
                  Jak już powstał taki wątek, to ja przepraszam kolegę, ale delikatnie się wetnę.
                  Możecie polecić jakiś domek letniskowy tak dla 7 osób na Mazurach? Może być dzicz, może być większa miejscowość, obojętne. Mile widziany podwyższony standart (sauna, siła, itp). :roll:

                  Komentarz


                  • #10
                    Pare razy byłem w Korbielowie w ośrodku Harnaś. Całkiem w porządku dobra baza do wypadów w góry, trochę na uboczu, ale dzięki temu jest spokojnie


                    Znalazłem link
                    Link
                    pozdrowienia

                    Komentarz


                    • #11
                      A gdzie polecacie na wyjazd na weekend gdzieś niezbyt daleko od Wawy? chcę zrobić niespodziankę Lubej i gdzieś ją zabrać
                      Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja w tym roku planowałem na pierwszy wypad z córką na plecach Słowackie Tatry Zachodnie. A tu ci euro wprowadzili i Słowacja podrożała

                        A dla lubiących jeździć polecam wyprawę wzłduż wybrzeża Chorwacji... Z jednej strony morze, z drugiej góry...
                        Tutaj kilka fotek z naszego pobytu w 2003 roku. Jeszcze Almerką bez klimy, a było gorąco.... 8)
                        Na pewno tam wrócimy jak mała podrośnie. Już myślę o takiej wyprawie naszą Octavką.


                        Życze wszystkim niezapomnianych urlopów...

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez lukasz3112
                          A gdzie polecacie na wyjazd na weekend gdzieś niezbyt daleko od Wawy? chcę zrobić niespodziankę Lubej i gdzieś ją zabrać
                          co to znaczy niezbyt daleko? :roll: 50km,150 km .... :roll: :szeroki_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            Ostatnio oglądam się za noclegami w okolicach Zakopanego (tamte rejony) i tak wychodzi w granicach 100zł za osobę z wyżywieniem... może ktoś polecić coś ciekawego spod Zakopanego? (wyjazd w Maju)

                            O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                            Komentarz


                            • #15
                              Dusia, niedaleko to znaczy max 100km od wawy
                              bo dłuższy urlop to moze maj albo czerwiec
                              Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez lukasz3112
                                Dusia, niedaleko to znaczy max 100km od wawy
                                bo dłuższy urlop to moze maj albo czerwiec
                                mam fajna miejscówkę ale to 200 km od Wawy :szeroki_usmiech
                                jakby ktoś chciał skorzystać podaje link Kiermusy Dworek nad Łąkami | Strona nie została znaleziona
                                a tu byliśy na zlocie OCP 404 Not Found :wink:

                                Komentarz


                                • #17
                                  [b]Evil znam super pensjanat ale jest to jakies 20 km przed zakopanem ale obsluga i zarelko pierwsza klasa podaje link Pokoje u Zosi – Pyzówka – Zapraszamy cały rok! jak bedziesz to sie odezwij moze uda sie spotkac

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Dusia
                                    jakby ktoś chciał skorzystać podaje link Link
                                    Śmiało mogę polecić :!: Jak poszukujesz spokoju tu napewno go znajdziesz
                                    Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Mati_81, jak chcesz kogos z ocp poznac to do mnie masz nie daleko :P

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        [b]djczas dzieki za zaproszenie ,pewnie skorzystam jak bede sie wybieral to dam znac moze Cie jakos znajde :wink:

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez Mati_81
                                          Evil znam super pensjanat ale jest to jakies 20 km przed zakopanem
                                          dzięki bardzo za namiar, ale moja przyszła żona zmienną jest i na "miesiąc miodowy" (hahaha) wybraliśmy Szklarską porębę, fajny w miarę tani ośrodek. Zależało nam troszkę właśnie na tanim ośrodku bo nie mamy zamiaru spędzać w nim dużo czasu, typowo wyspać się, zjeść śniadanie i gdzieś w trasę zwiedzać itd...
                                          także ktoś tu polecał okolice Karpacza... czekam na opinie co w okolicy warto zwiedzić, bo mamy na to tylko tydzień, no może 10 dni przy dobrej pogodzie, a już jest rezerwacja na Pragę, jakieś miasto w Niemczech, no i w okolicach karpacza podobno ciekawe jest muzeum czaszek? :diabelski_usmiech prawda toto?

                                          O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X