Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

okazje

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • okazje

    Zamieszczone przez Jac_ek
    Zamieszczone przez perfex
    I tu jest 100% racji. Tylko, że... alternatywa wygląda inaczej nieco - nowa Octavia czy nowy Passat
    he he, stałem przed takim wyborem 4 miesiące temu, Passat jest droższy o jakieś 10K, i nie patrz na cenniki bo one nijak się mają do tego co dostajesz u dealera w salonie.
    Chodzi ci o to, że Skoda daje duuże rabaty poza cennikowe ? Każdy daje. No choć VW mniejsze, więcej niż 4% raczej nie do wyrwania dla "normalnego" klienta (w wypadku Passata oczywiście też -9000zł "obowiązkowego" rabatu )

    Ps. Te rabaty poza cennikowe to trochę mętny temat, jeden diler daje zupełnie inne niż drugi znajdujący się 5km dalej. NIe wiem od czego to zależy, humoru sprzedawcy ?
    Ps.Ps. Mniej więcej wiem o czym mówie bo w ub. roku kupowałem do firmy 2 Skody.

  • #2
    okazje

    403 Forbidden
    1.8T AGU L&K

    2.0TDI BKD ELEGANCE

    TOYOTA LAND CRUISER J95

    Komentarz


    • #3
      Ten przykład tej "trójki" jest masakryczny :jump: nawet zdjęć nie chciało im sie zrobić nowych :wpysk:

      Komentarz


      • #4
        Niestety tak to wyglada. Jesli nie zdajemy sobie z tego sprawy to zyjemy w nieswiadomosci, ale jest gorzej jak wlasnie zdajemy sobie sprawe i na dokladke cos porzadnego chcemy kupic.
        M47N2

        Komentarz


        • #5
          Maru, no niestety taka prawda Do tego dopisałbym jeszcze tylko ostatni punku:
          - żeby szybciej sprzedac wystawiamy cenę o powiedzmy 5-6 tys zł niższą od naprawdę zadbanych egz. od prawdziwego 1-go własciciela, a naiwny klient sam wpadnie w nasze sidła :evil:
          Normalnie ubiłbym takiego gościa jak bym spotkał :evil:
          Najbardziej tylko dziwię się ludziom którzy daja się nabierać na takie rzeczy i kupują takie np. BMW za połowę jego rzeczywistej wartości, nie sprawdzając jego stanu w ASO, bo przeciez to okazja. A potem są dwa etapy: Pierwszy to wyśmiewanie się ze sprzedajacego porządne i zadbane auto no bo "panie ten rocznik to ja kupie za 5 tyś zł mniej". Kolejny etap to płacz i żalenie się na forum jak to mnie oszukali i jakiego to złoma kupiłem.
          Czarny Elegance

          Komentarz


          • #6
            Car with Surprise (13 pics) - Izismile.com
            www.soft-car.pl
            www.chiptuning-gdansk.pl


            - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
            - Wyłączanie DPF
            - Hamownia Obciążeniowa

            Komentarz


            • #7
              Zoltar, :shock: :shock: :shock: :shock:
              O KURWA!!! Sorry ale nie mogłem inaczej :evil:

              [ Dodano: Sro 18 Mar, 09 13:02 ]
              i jeszcze mu list ze zdjęciami włożyli :shock:
              1.8T AGU L&K

              2.0TDI BKD ELEGANCE

              TOYOTA LAND CRUISER J95

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Zoltar
                Zdziwilibyście sie ile takich cenowych "okazji" jeździ po naszym kraju
                Dlatego cały czas do znudzenia powtarzam - nie kupuije sie najtańszych aut z rocznika, a przed kupnem nelezy DOKŁADNIE sprawdzić auto i jego dokumenty w ASO !!!
                Czarny Elegance

                Komentarz


                • #9
                  Zoltar, no u nas taki na naszych wspaniałych drogach raczej by się rozszedł na 2 części. Ale kupić takie cacko to naprawde niezła mina.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ostatnio dałem w dziale humor Audi A8 z allegro i mobile.de te same zdjęcia różnica tylko w przebiegu (ten w Polsce miał o 170tyś mniej niż ten w Niemczech) no i w Polsce ładny opis że od dziadka że mało jeżdżony itp
                    Zamieszczone przez Deco
                    Zoltar, no u nas taki na naszych wspaniałych drogach raczej by się rozszedł na 2 części. Ale kupić takie cacko to naprawde niezła mina.
                    kiedyś krążył filmik z Passatem który został złożony w Polsce i wystawiony na sprzedaż
                    Takich aut naprawde jeździ mnustwo w naszym kraju

                    ps. no bo niby jak na allegro pewne auto kosztuje poniżej 60tyś zł a na przykład w Niemczech na ichnich portalach w dobrym stanie kosztuje około 25tyś euro czyli po zapłaceniu akcyzy kosztuje około 130tyś zł skąd więc biorą ludzie auta aby zarobić jeszcze na takim aucie ??
                    O ortografie dba FF.
                    Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
                    http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
                    Skoda Octavia & Audi A6

                    Komentarz


                    • #11
                      Jak zrobic 206tke RC:





                      Ta-da...
                      VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                      Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                      Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Zoltar
                        Articles for 2009 Year...se_13_pics.html
                        ja pier... ad: no te fotki w głośniku to już mega skur....stwo
                        oby takich (cenzura) co złożyli te puzle odwiedzili panowie z rasyji z :zlo: i zrobili im z dupy jesień średniowiecza :twisted:

                        Komentarz


                        • #13
                          takie skladaki to istna smierc na kulkach :? ty skrecasz w prawo a tyl skreca ci w lewo :wink:
                          Skoda Octavia II 1.9 TDI BJB 105/250 niestety juz nie ma(ale w pamieci pozozstanie

                          obecnie Skoda Octavia II 2.0 TDI 187 km i 390 Nm + banan na twarzy

                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...ck+king++dachu

                          Komentarz


                          • #14
                            To i ja coś dorzucę
                            403 Forbidden
                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz


                            • #15
                              AdamB, trochę wyżej już to było
                              Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                              Komentarz


                              • #16
                                lukasz3112, fakt nie zauważyłem ops: ale ja mam z innego źródła
                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez AdamB
                                  ale ja mam z innego źródła
                                  zaczyna się powtarzać, na joemonster też jest Joemonster.org - Probably The Best Page In The Universe

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X