Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia Tour 4x4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia Tour 4x4

    Andrev3, Hunter, aaaaa ..... no chyba, że tak :-)

  • #2
    Octavia Tour 4x4

    Witam wsyzstkich dzisiaj idąc do pracy na osiedlu zauważyłem Skode Octavie Tour TDi a pod znaczkiem tour był znaczek 4x4.
    Czy wersje tour takze wychodza "uteronowione" czy to tylko lekka fantazja właściciela, który sobie przykleił znaczek 4x4. Doda, iż drążek zmiany biegów również jest taki jak w wersji 4x4. Przeszukałem strone skody i tam nie napotkałem sie na wersje tour 4x4...

    Komentarz


    • #3
      Dziś Toura nie kupisz już w wersji 4x4 ale jakiś czas temu był jeszcze dostępny.
      Tyle że:
      Zamieszczone przez AdamTDi
      Tour TDi
      takie oznaczenie nie występowało. Tour ma tylko Tour i nic więcej.
      O ortografie dba FF.
      Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
      http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
      Skoda Octavia & Audi A6

      Komentarz


      • #4
        No zdziwiłem się włąśnie jak zobaczyłem takie oznaczenie było na klapie OCTAVIA pod tym znaczek tour a pod znaczkiem jeszcze znaczek 4x4 TDi
        Dlatego stąd moje pytanie odnośnie tego napędu, bo szczerze mówiąc nie spotkałem sie z Octavia Tour 4x4...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez AdamTDi
          No zdziwiłem się włąśnie jak zobaczyłem takie oznaczenie było na klapie OCTAVIA pod tym znaczek tour a pod znaczkiem jeszcze znaczek 4x4 TDi
          A to to by się zgadzało

          Z silnikiem 1.9 TDI/ 74 kW 4x4 i tylko Combi były te auta w sprzedaży (już jako Tour) rok produkcji 2005 (potem się wycofali z 4x4) (była też 4x4 z silnikiem 1.8T i też tylko w combi)
          O ortografie dba FF.
          Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
          http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
          Skoda Octavia & Audi A6

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X