Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kazik &maicroft OT

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kazik &maicroft OT

    Kowal 2002 ,Wlepa dotarła dzisiaj i już jest na aucie . Dzięki i Pozdrawiam

  • #2
    Maicroft...

    Zamieszczone przez Maicroft
    A swiece sprawne?? Sprawdzales kazda po kolei
    Chłopie nie słuchaj Maicrofta. On sam nie wie co mówi
    Teraz się pyta o świece czy sprawne, że niby to ma wpływ na to jak wóz pali.
    A w tym wątku:

    Forum - Octavia Club Polska
    kolega Maicroft stwierdził, że świece są od tego jedynie, żeby je wymieniac jak się spalą, a poz tym to nic nie dają.

    Ha. Sorry Maic.... ale nie mogłem się powstrzymać od wrzucenia kamyczka do Twojego ogródka. Ot, tak moja złośliwa, słowiańska dusza...

    Komentarz


    • #3
      kazik4x4, Narazasz sie.

      Bede zlosliwy, znajde dobry powod :idea:

      Wniosles cos tym postem do dyskusji - NIE


      Slowo kompresja cos Ci mowi. To dzieki temu silnik nawet z niesprawnymi swiecami zapala. Jak kompresji nie ma to nawet wzorowe swiece nie pomoga. A wiec swiece sa wspomagaczem i ich sprawnosc przyspiesza proces odpalania, ale nie sa elementem nieodzownym :idea:

      Kolega przeciez pisze, ze auto zapala :!: ale trudniej. Ja Ci nigdzie nie napisalem, ze auto z niesprawnymi swiecami bedzie odpalac na dotyk :idea:
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Maicroft
        kazik4x4, Narazasz sie.

        Bede zlosliwy, znajde dobry powod :idea:

        Wniosles cos tym postem do dyskusji - NIE


        Slowo kompresja cos Ci mowi. To dzieki temu silnik nawet z niesprawnymi swiecami zapala. Jak kompresji nie ma to nawet wzorowe swiece nie pomoga. A wiec swiece sa wspomagaczem i ich sprawnosc przyspiesza proces odpalania, ale nie sa elementem nieodzownym :idea:

        Kolega przeciez pisze, ze auto zapala :!: ale trudniej. Ja Ci nigdzie nie napisalem, ze auto z niesprawnymi swiecami bedzie odpalac na dotyk :idea:
        Maicroft, o czym Ty mówisz??? Narażam się?? Komu? Tobie? Nie bądź śmieszny.
        Znajdziesz powód? Szukaj. Powodzenia.

        Czy wniosłem coś do dyskusji? To zależy od tych co to czytają a nie tylko od Ciebie. Być może jest kilka osób które zwróci uwagę na wątek który wskazałem i coś im to podpowie, da do myślenia itp. itd.
        Mimo że jesteś czołową postacią tego forum to nie ty decydujesz co komu pasi a co nie w tematach dyskusji.

        A co do słowa kompresja i pojęcia z nim związanego, to przeczytaj mój pierwszy post w tym temacie, zaznaczam przeczytaj ze zrozumieniem, bez piany na ustach i podniesionego ciśnienia. Jest nim mowa o sprężaniu, ciśnieniu, temperaturze, czasie sprężnia czyli ogólnie mówiąc o kompresji.
        Nie wziąłeś tego pod uwagę? No to sorry. Ale jak szukasz w wątku najpierw "wycieczek pod twój adres" a potem zawartości merytorycznej, to czasami taki drobny szczegół jak dosyć obszerna wypowiedź może umknąć uwadze.

        A co do tego narażania, to jeśli chcesz mi dać do zrozumienia, że krytykowania admina jest rzeczą ryzykowną to generalnie i z grubsza mam to wiesz gdzie. Minęły czasy Bieruta, Gomułki i Jarka Kaczyńskiego, gdzie każdy to podnosił głos krytyki był bezczelnie uwalany, bo nie był to głos pochwalny.
        Cenzura to rzecz fajna, ale tylko dla tego kto cenzurowny być nie chce.
        Jak Ci nie pasi krytyka - tu dodam że wpleciona w ten wątek lekko przewrotnie, z humorem i na przekór, o czym napisałem- to wywal mnie z forum albo przyjmij ją jak facet a nie napuszony użytkownik kompa, któremu władzuchna nad sporą rzeszą forumowiczów w głowie poprzewracała.

        Za pozdrowieniam.

        Komentarz


        • #5
          kazik4x4, Dla mnie EOT bo nie chce mi sie z Toba dyskutowac, bo nic nie bedziemy wnosic do tematu. Dlaczego uwazasz ze krytykowanie admina jest ryzykowna zagrywka. Ja moge od dzis tej funkcji sie zrzec i wtedy mozemy pogadac po calosci, ale po co....

          Dodatkowo odbieram Twoj post jako osmieszajacy mnie, pewnymi okreslaniami dotyczacymi wladzy. Jak mowilem, mozemy gadac merytorycznie, a dyrdymaly o wladzy mozesz sobie wyglosic w domciu :twisted:

          Za nastepny post nie na temat w tym temacie przez Ciebie umieszczony odnoszacy sie do mnie bedzie owoc.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            OFF TOPIC Tu jest miejsce na wszystkie rozmowy off-topicowe. Również tu będą przenoszone dyskusje, które odbiegają od głównych tematów. Wszystko co śmieszne również może mieć tu swoje miejsce.
            1. kazik zrobił to z premedycją przenosząc tu wątek więc nie ja tez za bardzo nie rozumiem o co ci chodzi? to mam na mysli:
            Zamieszczone przez Maicroft
            Za nastepny post nie na temat w tym temacie przez Ciebie umieszczony odnoszacy sie do mnie bedzie owoc.
            znaczy masz na mysli, ze kolega kazik powie ze ci władza do gowy uderza, itd czy masz na mysli, ze ustosunkuje się do twojej wypowiedzi. Bo to dość istotne.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              kazik4x4, Dla mnie EOT bo nie chce mi sie z Toba dyskutowac, bo nic nie bedziemy wnosic do tematu. Dlaczego uwazasz ze krytykowanie admina jest ryzykowna zagrywka. Ja moge od dzis tej funkcji sie zrzec i wtedy mozemy pogadac po calosci, ale po co....

              Dodatkowo odbieram Twoj post jako osmieszajacy mnie, pewnymi okreslaniami dotyczacymi wladzy. Jak mowilem, mozemy gadac merytorycznie, a dyrdymaly o wladzy mozesz sobie wyglosic w domciu :twisted:

              Za nastepny post nie na temat w tym temacie przez Ciebie umieszczony odnoszacy sie do mnie bedzie owoc.

              Wiesz co, nie pozostaje mi nic innego jak wybrechtać to co napisałeś. Piszesz - ok, jestem otwarty na krytykę, mogę się zrzec admina (choć nie o to tu chodzi) itp. wzniosłe gadki -a na koniec grożący paluszek w górę.
              Określenia dotyczące władzy służyły jako porównanie a nie dyskredytowanie, ośmieszenie. Czasami może trzeba coś pokazać przez szkło powiększające, aby zostało w ogóle zauważone.
              Mówisz koniec tematu to go zamykamy.

              Jeszcze raz z pozdrowieniami.

              Komentarz


              • #8
                Dobra, bo jak widze, dyskusja o niczym. :idea:

                Wmawiasz mi bo brak Ci rzeczowych argumentow, ze dyskutuje z Toba jedynie bo jestem adminem, a ja rozmowe z Toba zaczalem i kontynuuje z poziomu zwyklego usera tego forum.

                [ Dodano: Sob 07 Lis, 09 12:24 ]
                pic2ek, Najpierw dopisalem do tamtego tematu o swiecach, a nastepnie wydzielilem, zeby nie robic burdelu.

                [ Dodano: Pon 09 Lis, 09 21:46 ]
                Jak widze naszemu koledze zabraklo argumentow, wiec wsadzil sobie mega podpis. A ja NIC nie wycialem, NIC nie skasowalem, posprzatalem tylko glupie rozmowy i zamknalem, zeby juz nikt sie nie wcinal, bo nie bylo takiej potrzeby, ale jak widac kolega ma problemy z szukaniem i MUSIAL to wyraz publicznie.

                Załączone pliki
                Spritmonitor.de

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X