Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kazik&maicroft cd

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kazik&maicroft cd

    Gratulacje, super autko

  • #2
    kazik&maicroft cd

    Na skutek różnicy poglądów i wymiany zdań doszło do małego konfliktu między mną a maicroftem. Kiedy wytknąłem mu kilka błędów - spakował wszystkie niewygodne dla niego tematy i wywalił najpierw do nikąd a później tu
    Dla wygody i zamknięcia ust innym zamknął temat i uważał że jest OK.

    Otóż nie jest OK, co zauważył kolega "pic2ek", który założył kolejny temat
    Forum - Octavia Club Polska
    w którym domagał się poszanowania zdania innych forumowiczów. Tu podziękowania dla kolegi za zauważenie problemu.
    Oczywiście co się stało z tym wątkiem?? Maicroft też go zamknął. A co. Przecież jeszcze nie daj Boże ktoś by się zgodził z pic2kiem i ze mną.


    Maicroft podniósł tezę iż on zakończył temat i ja także. Owszem , zakończyłem temat, ale w takiej postaci jak wyglądał przed cenzurą. Skoro maicroft nadał mu nowy, niezbyt obiektywny wygodny dla siebie kształt - to sorry, ale nie będę siedział cicho, bo nie w takim stanie wątek uznałem za zakończony.

    Po tych cięciach dostałem od maicrofta 3 PW w których określa mnie mianem "cwaniaka", używa w stosunku do mnie określeń takich jak "prymityw", "baran" oraz próbuje uświadomić mi , że wspaniałomyślnie dostałem tylko ostrzeżenie -oczywiście od kogo??,od Maicrofta- , bo na innych forach - jak pisze "wyleciałbym na zbity pysk".

    Zarzuca mi porównywanie do aparatów władzy. Owszem, porównałem go z aparatami władz. Ale z czym może się kojarzyć cięcie wszystkich krytycznych wątków w stosunku do swojej osoby?? Pisze że jedynie robi porządek na forum. Jasne. Ale nie dla mnie.

    Po tych wszystkich przejsciach z usuwaniam wątków, w swoim podpisie miałem umieszczoną sentencje "Maicroft adminie nasz czemu wycinasz krytyczne dla Ciebie wątki. Cenzura wiecznie żywa? SB na blachach mówi samo za siebie..."

    Już nie mam. Kto zgadnie co się z nim stało?? Oczywiście został mi "zajebany". Przez kogo? Przez Maicrofta jakby ktoś się jeszcze nie mógł domyśleć))

    I tak to wygląda sprawa wolności słowa na tym forum. Krytykować można wszystkich i wszystko, tylko nie władzuchnę. A konkretnie kogoś komu zza klawiatury wydaje się, że rządzi całym octaviowym światem.

    Wiem, że przy tych metodach działania ten wątek zaraz znikinie lub zostanie zamknięty, ja dostanę bana na kilka dni lub na zawsze.

    W najbliższym czasie - chodzi mi o sezon narciarski - postaram się jakoś umówić z Maicroftem na małą rozmowę, bo pewne kwestie trzeba wyjaśnić. Przecież musi mnie dokładnie obejrzeć i zobaczyć czy na mnie rośnie wełna, czy mam dzwonek u szyi skoro nazywa mnie baranem, lub czy chadzam w skórze bizona z maczugą w ręku skoro nazywa mnie prymitywem.

    Pozdrawiam. Obiektywnych i nieobiektywnych.

    Komentarz


    • #3
      kazik4x4, czytajac watek, ktory zamiescil pic2ek tak sobie zanucilem piosenke Kazika - Ja tu jeszcze wroce. Widac, ze sie sprawdzila...
      Nie wiem o co masz pretensje? O to, ze zostales uswiadomiony, ze dodawanie gazu podczas rozruchu diesla nic nie daje oprocz poprawiania samopoczucia? Czy moze o tym, ze wielokrotne grzanie swiec przed odpaleniem tez nic nie daje i swiece sa tylko dodatkiem do szybszego odpalenia diesla a nie jego obowiazkowa rzecza bez ktorej diesel nie zapali nigdy prze nigdy ?
      Zakoncz temat i nie siej fermentu na forum bo widac ze z premedytacja bedziesz ciagnal jalowy watek.

      Zamieszczone przez kazik4x4
      "Maicroft adminie nasz czemu wycinasz krytyczne dla Ciebie wątki. Cenzura wiecznie żywa? SB na blachach mówi samo za siebie..."
      Tym stwierdzeniem obrazasz tez mnie! :twisted:
      VW Vento 1.9TDI 1Z ++
      Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
      Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez bradley
        kazik4x4, czytajac watek, ktory zamiescil pic2ek tak sobie zanucilem piosenke Kazika - Ja tu jeszcze wroce. Widac, ze sie sprawdzila...
        Nie wiem o co masz pretensje? O to, ze zostales uswiadomiony, ze dodawanie gazu podczas rozruchu diesla nic nie daje oprocz poprawiania samopoczucia? Czy moze o tym, ze wielokrotne grzanie swiec przed odpaleniem tez nic nie daje i swiece sa tylko dodatkiem do szybszego odpalenia diesla a nie jego obowiazkowa rzecza bez ktorej diesel nie zapali nigdy prze nigdy ?
        Zakoncz temat i nie siej fermentu na forum bo widac ze z premedytacja bedziesz ciagnal jalowy watek.

        Zamieszczone przez kazik4x4
        "Maicroft adminie nasz czemu wycinasz krytyczne dla Ciebie wątki. Cenzura wiecznie żywa? SB na blachach mówi samo za siebie..."
        Tym stwierdzeniem obrazasz tez mnie! :twisted:
        O co mam pretensje? Na pewno nie o to teoretyczne uświadomienie. Ale jeśli nie widzisz o co mam pretensje i nie widzisz nic niestosownego w działaniu maicrofta to nie pozostaje wam nic innego jak uścisnąć sobie ręce.
        Niby człowiek nie szkapa dorożkarska, ale klapki na oczach ma...
        SB - cóż poradzić że taki adres

        Komentarz


        • #5
          Nie chce mi sie po raz kolejny tlumaczyc, ze przeniesienie postow z watku technicznego to OT bylo jak najbardziej trafne, bo nie wiem po jakiego grzyba nasze slowne przepychanki mialyby byc w watku technicznym.

          Polecilem, koledze zeby pozalil sie na forum, bo zabraklo mu argumentow, ciagle tylko wmawia mi ze cos skasowalem, ze cos zamknalem, ze sprzatam (KASUJE) posty, ktore sa dla mnie nie na reke. Do niego ciagle nie dociera ze to jest forum techniczne marki Skoda, a nie forum Bravo i pierdy sa przenoszone do OT.

          Zapomina, ze jakbym bardzo chcial cos sprzatac to przeniosl bym to do smietnika i wtedy faktycznie moglby miec uwagi, a nie zrobilem tego :idea:

          Obaj skończyliśmy dyskusje, po czym szanowny kolega umieścił w swoim podpisie, to co sam przytoczyl i po tym fakcie dostal PW, ze jest cwaniak i umieszcza sobie takie podpisy. Dostał instrukcje(poradę), ze gdyby takie cos pojawilo sie na innym forum technicznym to wyleciałby na zbity pysk bez żadnych ostrzeżeń.

          A teraz rodzynek:
          Zamieszczone przez kazik4x4
          Otóż nie jest OK, co zauważył kolega "pic2ek", który założył kolejny temat
          Forum - Octavia Club Polska
          w którym domagał się poszanowania zdania innych forumowiczów. Tu podziękowania dla kolegi za zauważenie problemu.
          Oczywiście co się stało z tym wątkiem?? Maicroft też go zamknął. A co. Przecież jeszcze nie daj Boże ktoś by się zgodził z pic2kiem i ze mną.
          Nie bede nic pisal, wkleje tylko pewien obrazek, wnioski kazdy wyciagnie sam.

          P.S. Lewy gorny rog :idea:
          Załączone pliki
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            a mi się nawet tego nie chce czytać.
            dajcie se na luz z waszymi różnicami poglądów.

            [ Dodano: Sro 11 Lis, 09 17:56 ]
            Zamieszczone przez kazik4x4
            I tak to wygląda sprawa wolności słowa na tym forum. Krytykować można wszystkich i wszystko, tylko nie władzuchnę. A konkretnie kogoś komu zza klawiatury wydaje się, że rządzi całym octaviowym światem.
            a kto powiedział, że tu jest wolność słowa i demokracja :?: :!:
            nie dopasujesz się to spadasz, prosta zasada, nie ma sensu psuć powietrza innym.
            tak to wyglada w każdej społeczności, równiez w tej.
            :idea:
            saport techniczny baj DGW
            była BKD+DSG '05 120kkm
            była BXE '08 190kkm
            no i nie ma :-)

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X