Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ku chwale OCP

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ku chwale OCP

    Słyszałem, że dobry jest:
    Mechanika Pojazdowa Wawrzyczek Jacek
    ul. Wyzwolenia 138
    44-335 Jastrzębie Zdrój
    tel. 0 668 808 861
    Jednak nie miałem okazji sam sprawdzić.

    Poza tym najbardziej znany i ceniony w okolicy, ale chyba trochę daleko (Rydułtowy):
    404 Page Not Found


    Podobno też niezły (Rybnik):
    Mechanika Pojazdowa. Zbigniew Wilczek
    Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 08:00-17:00, sobota: 08:00-13:00
    Liściasta 81, 44-218 Rybnik
    Telefon: (32) 424-92-48

  • #2
    Ku chwale OCP

    Wiecie co...musze pochwalić naszych moderatorow, administratorow...wszystkich, ktorzy tworza nasze forum. Nie po to zeby wpadli w samozachwyt....poprostu robie to na zasadzie porownania z innym forum...
    Jestem tez uzytkownikiem, oprocz szkodnika kochanego, corsy b i w maju zalogowalem sie na forum "fkc" - fan klub corsa - niby liczne i prezne forum uzytkownikow cors....
    ale poprostu szok...ludzie ktorzy to tworzą to jakieś barachło....poprostu..
    Za kazdy post zostaje zje......., nawet najbardziej logiczny i techniczny...wiadomo ze uzytkownicy cors to mlodsi panowie od nas..pewnie, ktorym troche moze woda sodowa za bardzo do lba uderzyla...
    u moderatorow tamtego forum podpisy pod postami typu (to cytat wzięty żywcem z podpisu waznej persony na "fkc") to standard... :
    "Drogi użytkowniku forum:
    Jedynym źródłem informacji jest forum! proszę nie pisać do mnie na PW jeżeli chodzi o problemy dotyczące Waszych aut! Niestosowanie się do tego warunku będzie odpowiednio nagradzane!
    Komunikator GG traktuję jako szybki kontakt ze znajomymi! Rozmawiamy tam o sprawach prywatnych! Masz problem powiadom o tym Administratora lub Moderatora działu!
    Dostałeś warna - czujesz że moderator Cię źle potraktował? pisz do mnie! Opisz problem, przeanalizujemy i zobaczymy co się da zrobić!
    Chcesz odrobić Warna? szukaj w dziale Strefa X
    Nie denerwuj Admina swego! Możesz mieć gorszego"...koniec cytatu.

    ..................poprostu płakać się chce.....zal.
    czlowiek czuje sie tam jak w czasach glebokiej komuny i inwigilacji....i to przez takich szczulkow...ledwo 20 letnich (z szacunem do mlodych klubowiczow ocp oczywiscie- nie bierzcie do siebie).
    jak macie jakies podobne ciekawe fora samochodowe do "zbeczenia" to opiszcie....
    Ku chwale kultury i poziomu OCP jeszcze raz gratuluje naszym "szefom" stworzenia naprawde forum na wysokim poziomie pod wieloma aspektami. pozdrowionka

    Komentarz


    • #3
      Sorry kolego ale co mnie naprzyklad interesuje co sie dzieje na forum corsy ?? :shock:
      Wychodze z zalozenie ze jezeli mi sie gdzies nie podoba to tam nie łaże i koniec. :wink:
      A Ty szukasz wolnego sluchacza musisz sie uzewnetrznic wyzalic czy cos podobnego :?: :?:
      Proponuje napisac do "Przyjaciółki" dział porady kulinarne :lol:
      CDS-AutoSpa

      AXR TDI+
      Perfect Service by DobryGrześWawa
      ET-14,352

      Komentarz


      • #4
        kolego sew, znowu zjebka :szeroki_usmiech
        superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

        poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

        Komentarz


        • #5
          piramida, no widzisz.... :szeroki_usmiech chyba mam ciezki miesiac...
          Andrzej Z., jak nie rozumiesz lub Cie to nie interesuje to nie czytaj...to offtopic...a mysle ze nic zlego tu nie pisze, tylko pisze "ku chwale OCP" na zasadzie realnego porownania....
          to tak jak jestes dzieckiem np...i smakujesz nowe smaki, musisz pare razy się naciąć, zanim trafisz na ulubione zarełko...mam nadzieje ze chociaz to rozumiesz Andrzej

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Andrzej Z.
            Sorry kolego ale co mnie naprzyklad interesuje co sie dzieje na forum corsy ?? :shock:
            A mnie zainteresowało jak się traktuje klubowiczów na innych forach. Teraz zastanowię się dwa razy zanim zacznę narzekać na naszych głównodowodzących
            Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



            Komentarz


            • #7
              mecholl, dziekuje za zrozumienie :wink: ...mysle ze temat nie jest az taki zly jak widac i nie mam zlego miesiaca jednak :P

              Komentarz


              • #8
                Re: Ku chwale OCP

                Zamieszczone przez sew1981
                ...wiadomo ze uzytkownicy cors to mlodsi panowie od nas..pewnie, ktorym troche moze woda sodowa za bardzo do lba uderzyla...
                Mylisz się kolego, znam osobiście kolegę z forum corsy, kadett-a, który ma 47 lat, jest pasjonatem tego auta, mówię tu o corsie, sam wszystko przy niej robi, mówię tu o koledze All, jeżeli znasz, jeżeli nie to jesteś słabo uczęszczjącym użytkownikiem.

                Z drugiej strony jeżeli twierdzisz, że na forum corsy głównie gówniarze siedzą a Ty jesteś bardzo dorosły to co tam robisz.

                Zamieszczone przez sew1981
                Za kazdy post zostaje zje......., nawet najbardziej logiczny i techniczny...
                , może należało by się zastanowić co jest tego powodem, ja jestem na tym forum od marca 2008 i jedyną zjebkę jaką dostałem to z własnej winy za to, że zmieniłem tożsamość. Złamałem regulamin.

                Według mnie powinieneś zastanowić się nad Swoim podejściem do wszystkich. Różni ludzie tutaj trafiają, był kiedyś koleszka, który szukał pomocy, bo sprzedał skodę komuś i Ona uległa uszkodzeniu, w tematach - historii jego zagadnień Któryś z forumowiczów znalazł info, że miał poważny problem z silnikiem, okazało się, że celowo wpakował kupującego na minę.

                Przypadki są różne, co osoba to inna historia.

                Zastanów się co jest z Twoimi tematami nie tak, pozbieraj się chłopie i będzie gitara :szeroki_usmiech
                __________________________________

                Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                Komentarz


                • #9
                  Guguś, no dobrze...dobrze...spokojnie...
                  nie chce tu rozpetac wojny..tylko pisze, zebysmy doceniali nasze forum.
                  a moje fakty sa konkretne. a cytat jest wziety z podpisu...jednego z waznych osob na fkc....
                  a gadanie ze kogo osobiscie znasz..to za wiele chyba nie daje..jak nie jestes na forum zarejestrowany...zarejestruj sie , popisz cos..a pozniej oceniaj i nie chodzi mi czy ktos jest pasjonatem...tylko o zwykle ludzkie podejscie i kulture tych ktorzy to forum moderuja...
                  widze ze nastepny kolega nie lapie kontekstu....oj moze to kwestia godziny

                  Komentarz


                  • #10
                    Guguś, ja myślę,że kolega sew1981, poprostu napisal ten temat pod wplywem impulsu i nie ma co go teraz zjezdzac czy tez korygowac jego postawy wobec ludzi.Forum sie do wygadania się i tyle,wiecej luzu koledzy. :wink:
                    252/555

                    Komentarz


                    • #11
                      Superbman, dzieki...no wlasnie nie rozumiem..czemu..oni tacy jacys nastroszeni...moze mazowieccy ludzie maja to we krwi...oj..zaraz znowu dostane pewnie :lol: ...
                      pisze to jako offtopic..ludzie spokojnie, a fakt jest akurat faktem - kultura tam jest niska i tyle...i to akurat moge porownac z ocp - zreszta chyba widzicie ten zacytowany przeze mnie podpis goscia..nikt ze zdrowym dystansem do siebie takich bzdetow nie pisze... :wink:

                      Komentarz


                      • #12
                        sew1981, ale ja wogóle nie mam zamiaru po Tobie kolego jeździć, szukam poprostu złotego środka aby wyjaśnić sytuację
                        __________________________________

                        Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                        Komentarz


                        • #13
                          Guguś, dla mnie sytuacja jest prosta... - porownanie..akurat mam przyklad z zycia fkc vs.ocp...i blado wypada fkc..wystestowany na wlasnej skorze pod wzgledem kultury w fkc...i tyle..jak masz jakies konkretne przyklady wytestowane na wlasnej skorze to napisz poprostu , milego wieczorka

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Andrzej Z.
                            Sorry kolego ale co mnie naprzyklad interesuje co sie dzieje na forum corsy ??
                            przecież to offtopic !
                            piszemy co chcemy - nawet o jakimś tam forum
                            kolega komplementuje Nasze forum - a tu zjebki dostaje
                            nie podoba się temat - nie czytaj i nie komentuj
                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                            poprzednie modele:
                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                            Komentarz


                            • #15
                              krzynol dzieki :lol: za supporcik , milego dzionka i serdeczne pozdrowionka dla ekipy z banina

                              Komentarz


                              • #16
                                Kolego sew1981, dobrze piszesz.
                                Pewnie większość użytkowników Cors to 20-letni gówniarze, którzy nie mają siły przebicia na forum onetu łącznie z adminem, a też chcą się dowartościować.

                                Należy się więc cieszyć, że poziom naszego forum jest adekwatny do posiadanych przez Nas 4-ech kółek
                                MARCIN
                                Mój szkodnik

                                Komentarz


                                • #17
                                  hmm, do octavii przesiadlem sie z corsy, ktora na drodze zawstydzilaby 99,9% uzytkownikow tego forum (0,1% to DGW i Chris :P ).




                                  no i najwazniejszy jej element:
                                  :szeroki_usmiech

                                  nie smiac sie wiec z cors

                                  pozdr
                                  http://dobryprojekt.org

                                  stage 1 - 250 / 370
                                  stage 2 - 287 / 394

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    znaczy miała poniżej 14 na 1/4 :?:
                                    Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                    http://www.disi-tune.pl
                                    Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                    Był WRX
                                    Była Octa

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez MisiekWAW
                                      znaczy miała poniżej 14 na 1/4 :?:

                                      ponizej 14s wonossacym, seryjnym c20xe to chyba tylko z Giewontu

                                      14.xx robila w szczytowym momencie.

                                      pozdr
                                      http://dobryprojekt.org

                                      stage 1 - 250 / 370
                                      stage 2 - 287 / 394

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        to sam powinienneś już jeździć szybciej od niej :wink:
                                        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                        http://www.disi-tune.pl
                                        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                        Był WRX
                                        Była Octa

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez MisiekWAW
                                          to sam powinienneś już jeździć szybciej od niej :wink:
                                          jeszcze nie.

                                          auto jest w trakcie poprawek:
                                          - dp 3"
                                          - wymiana turbiny na sprawna
                                          - korekta softu bo cosik doladowanie szaleje
                                          - lekka fela na wiosne i szerszy kapec

                                          wtedy 14.xx powinno dac sie zrobic
                                          http://dobryprojekt.org

                                          stage 1 - 250 / 370
                                          stage 2 - 287 / 394

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            MrSpike, nie no corsa...to wporzo wozik..tez przeciez mam. i to padake 1.0 12 v.."cale" 54 konie spia pod maska..ale powiem wam ze na miasto bardzo ekonomiczne i wystarczajace autko. wczesniej jako drugie posiadalem seia 1.1...kopa moze mial wiekszego, ale spalanie za duzo i awaryjnosc skandaliczna. corsa mimo ze 4 lata starsza nie psuje sie w ogole.
                                            w temacie chodzi o fora..a nie o auta przecie :szeroki_usmiech pozdrowionka dla uzytkownikow cors i octavii :P ale uzytkownikow na poziomie...hehe

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Ania miała Corsę B z '97 1,5l TD Isuzu 68KM :diabelski_usmiech
                                              fajnie się jeździło - napierał jak wściekł, tylko zaczynał gnić
                                              i wam powiem, że to był golas i poszedł rok temu za 6tys.

                                              TD rulezzzz :szeroki_usmiech
                                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                              poprzednie modele:
                                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X