Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przejazd Szczyrk-Salmopol-Wisła

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przejazd Szczyrk-Salmopol-Wisła

    żałuje że mnie nie było ale byłem w pracy do 16 a póżniej w bydgoszczy na lotnisku o 18 :x
    Pozdrawiam
    MITOB

    I :czerwona: GW

  • #2
    Przejazd Szczyrk-Salmopol-Wisła

    Chcę się wybrać w niedziele na małą wycieczkę i chce lecieć S1 do Bielska, później kierunek Szczyrk i Wisła. I pytanie takie, czy przez tzw. Przełęcz Salmopolską da radę przejechać bez łańcuchów? Bo słyszałem że podobno robią tam akcje że przed wjazdem stoi policja i nie wpuszcza aut bez łańcuchów na Salmopol:/ A tam właśnie chce zrobić jakiś postój i później wbić do Wisły.
    Orientuje się może ktoś jak to teraz tam wygląda? Wiadomo, pogoda się może zmienić z godz. na godz heh. Ale lepiej być przygotowanym za wczasu bo nie mam łańcuchów :P
    Fabryka Barw :]

    Czarna O1 rs-line tdi
    Srebrna O2 Scout

    DACAR.team

    Komentarz


    • #3
      pierwsze słysze to co piszesz??
      Ta Skodzinka twarda była!!!

      1,9 TDI 136 z ECUSOFTa

      Komentarz


      • #4
        też nie słyszałem, ale jak będzie dużo sniegu to możesz mieć problemy bez łańcuchów. w zeszłą zimę było strasznie dużo śnegu i naprawdę bez łańcuchów było ciężko.

        Komentarz


        • #5
          no właśnie właśnie, słyszałem o tym co było w tamtym roku. A w tym jak narazie niema źle
          Fabryka Barw :]

          Czarna O1 rs-line tdi
          Srebrna O2 Scout

          DACAR.team

          Komentarz


          • #6
            Arti_r1, bierz łańcuchy, bo pewnie trafisz na ofermy na letnich lub nie mające pojęcia o jeździe w górach, które bedą tarasowały drogę.
            Wtedy ruszenie pod górę może być ciężkie bez łańcuchów.
            Do niedzieli ma dosypać sporo śniegu.
            Już teraz u nas sypie
            MARCIN
            Mój szkodnik

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Arti_r1
              chce lecieć S1 do Bielska
              OT
              Do Bielska jeżdżę prawie co tydzień. Z tego co mogę Ci doradzić, to lepiej wybrać drogę na Wisłę, a w Skoczowie odbić na Bielsko, tam właśnie wskakujesz na S1 (tylko że kierunek Łódź) i na szczyrk kierujesz się pierwszym zjazdem na marketami (Auchan, Decatlon).
              Wiślanka jest lepsza gdyż ma pięć tysięcy świateł mniej no i radarów to chyba są tylko 4 ustawione na odcinku Mikołów-Skoczów, gdzie na S1 to radarów masz tysiąc pięćset, a skrzyżowań sto dziewięćset .
              Ja od siebie do Bielska mam 57km przez Kobiór, Gostyń, Pszczynę - pokonuje to w godzinę, często z każdych świateł mocno cisnąć. Przez Skoczów mam 74km, pokonuje to w godzinkę spokojnej jazdy, ruch o wiele razy mniejszy i jakoś drogi o wiele lepsza.
              Sam wybieram się w sobotę z samego rana do Bielska, i nie myślę aby jechać S1, przez 4 lata jeździłem S1, a poprzedni rok zawsze "wiślanką".

              Co do Szczyrku, to nie pomogę bo się tam w zimie nigdy nie zapuszczałem.
              Miłej wycieczki.

              O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez bzyq_74
                Arti_r1, bierz łańcuchy
                najpierw muszę kupić :P
                Zamieszczone przez Evil
                to lepiej wybrać drogę na Wisłę, a w Skoczowie odbić na Bielsko
                no tak też właśnie myślałem, wiem jak trasa wygląda bo jeżdżę co tydzień nią :wink:
                Do niedzieli jeszcze parę dni więc się zobaczy co i jak heh
                Fabryka Barw :]

                Czarna O1 rs-line tdi
                Srebrna O2 Scout

                DACAR.team

                Komentarz


                • #9
                  Dzisiaj w bielsku masakra, co znaczy że w na Salmopolu jeszcze gorzej, ale z każdą godz jest lepiej bo nie pada. O policji nic nie słyszałem w tym roku, ale jak będzie sypać to może być problem z wyjechaniem. Jeden stanie i gotowe
                  Wybieram się na narty na pośrednie ale dopiero jak ruszy całe bo będę uczył kolegę,więc może będzie to dopiero w piątek, to się dowiem co się tam dzieje
                  Ale i tak proponuje łańcuchy, zawsze mogą się przydać :szeroki_usmiech

                  Komentarz


                  • #10
                    Mieszka w Wiśle od ponad 10lat 8 lat jeździłem tipo nigdy nie miałem łańcuchów a często jeżdżę przez Salmopol ,teraz jeżdżę octavią 4x4 a w mercedesie mam pod ręką łańcuchy mimo to że busem nie jeżdżę przez Salmopol.Ale koledzy mają rację jak ktoś przed tobą pod górę stanie to będziesz miał biedę ruszyć.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jaka tam maskra. To ze nie odgraniaja S1 w Tychach to tez nie jest nowosc :twisted: Codziennie praktycznie jezdze z BB do Katowic 1-ka. Srednio nie zajmuje mi to wiecej jak 50minut autem o zawrotnej mocy 70KM :lol:

                      Na Szczyrk to lepiej leciec na obwodnice czyli od Katowic na Ciszyn potem przy Macro zjechac na tunele, a za tunelami w prawo na Bystrzanska i dalej prosto. W sumie kilka km dalej, ale zazwyczaj jest szybciej niz przez miasto, chociaz to zalezy od godziny.

                      Do Buczkowic droga byla normalna, dalej nie wiem bo jezdze czasem przez Lipowa na Zywiec.

                      Co do samego salmopolu to jak spadnie snieg to lancuchy maja zakladac ciezarowki, osobowe tez jezdza bo wielu ma problemy z podjechaniem po patelniach.
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzis jechalem do Buczkowic i biorac pod uwage ze zaczyna padac snieg to bedzie fajnie, ale z samego rana bylo czarno :twisted:
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • #13
                          Teraz sypie bardzo intensywnie i ma całą noc sypać :szeroki_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            Przez łikend ma być w górach na plusie i deszcz więc trochę śniegu spłynie.
                            MARCIN
                            Mój szkodnik

                            Komentarz


                            • #15
                              Widzac jak wyglada droga na Cieszyn i jak wyglada na tunele kolo Makro powiem, ze jutro bedzie smiesznie w drodze na Szczyrk i dalej
                              VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                              Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                              Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                              Komentarz


                              • #16
                                Oj będzie wesoło, zwłaszcza rano

                                Komentarz


                                • #17
                                  No to dzis jak droga przez Szczyrk wyglada tak jak okolice Wisly i S1 to zycze powodzenia w przejezdzie przez Salmopol biorac pod uwage ze trafi sie jakas niedzielna ciamajda ktora stanie na srodku podjazdu i dupa :lol:
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ciekawe jak będzie jutro :diabelski_usmiech
                                    Ma padać całą noc, a ja jutro jadę z kolega na narty(żeby było wesoło to seicento,albo czymś podobnym bo kolega swój ma w warsztacie) :szeroki_usmiech

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ja się jednak nie wybrałem w tamte rejony Ale dzięki wielkie wszystkim za info, już wiem aby zapuszczając się w tamte rejony woził łańcuchy.
                                      Fabryka Barw :]

                                      Czarna O1 rs-line tdi
                                      Srebrna O2 Scout

                                      DACAR.team

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X