Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pomoc w rehabilitacji mojej córeczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pomoc w rehabilitacji mojej córeczki

    Halo, tu świerzak, dla mnie też komplecik proszę :lol:

  • #2
    Pomoc w rehabilitacji mojej córeczki

    W imieniu moim, żony i Majeczki zwracam z prośba do osób, które mogłyby wesprzeć nasze starania w leczeniu i rehabilitacji Mejeczki, o przekazanie 1% swojego podatku na Fundacje Dzieciom Zdążyć z pomocą.
    Pieniądze przekazane na dana fundacje ze wskazaniem na Majkę zostaną wykorzystane na leczenie i rehabilitacje.

    Maja ma obecnie dwa latka i 4 miesiące. Urodzona z ciąży powikłanej zespołem Hellp, w głębokiej zamartwicy na 1 pkt w skali Apgar. Jest stale rehabilitowana, począwszy od okresu niemowlęcego aż do chwili obecnej z powodu znacznego opóźnienia w rozwoju psychoruchowym. Po pierwszym roku życia u Majeczki zdiagnozowano mózgowe porażenie dziecięce, diplegia spastica. Od lutego 2009 moja córka posiada orzeczenie o niepełnosprawności.
    Maja właśnie jest na etapie uczenia się samodzielnego chodzenia. Ma obniżone napięcie mięśniowe w osi głowa-tułów, a wzmożone w kończynach dolnych. Posiada znacznie obniżony poziom koordynacji ruchowej, orientacji w przestrzeni. Jej sprawność manualna jest również znacznie obniżona, ma trudności z precyzyjnym chwytaniem przedmiotów. Mowa Majki także rozwija się z opóźnieniem. Na chwilę obecną wypowiada tylko pojedyncze słowa, poza tym komunikuje się za pomocą gestów. Wymaga dużej pomocy podczas wykonywania czynności samoobsługowych. Maja jest w dobrym kontakcie emocjonalnym z najbliższymi, jest wrażliwym i bardzo pogodnym dzieckiem.
    Wszystkim, którzy przekażą 1% Majce, serdecznie dziękujemy.

    Filipus z rodzina
    P.S. Wzor wg. ktorego nalezy wypelnic PIT.

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X