Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebujące Domy Dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potrzebujące Domy Dziecka

    Jakiś czas temu przyszło mi do na myśl, żeby zorganizować w rodzinie lub w wśród znajomych zbiórkę zabawek i rzeczy które są ich pociechom już nie potrzebne lub po prostu z nich już nie korzystają. Związku z tym zastanawiam się w jaki sposób najszybciej i najskuteczniej znaleźć dom dziecka który faktycznie będzie potrzebował takiej pomocy rzeczowej. Pomoc finansową raczej przyjmie każdy dzień dziecka, natomiast z pomocą rzeczową różnie to bywało, jak czytałem różne informacje na forach.


    Znalazłem stronę na której domy dziecka dodają informację czego w danej chwili potrzebują:
    Link

    Można również dodać informacje co mamy do oddania:
    Link


    Co o tym myślicie? Ktoś chce się dołączyć?
    VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM


  • #2
    Z perspektywy czasu wiem, że o wiele bardziej satysfakcjonujące dla darczyńcy (tak, wiem że brzmi to dość niedorzecznie) będzie znalezienie konkretnej rodziny, której się pomaga. Moja rodzina kilkanaście lat temu postanowiła obdarować dom dziecka zabawkami uzbieranymi jako prezenty ślubne i mówiąc wprost zostaliśmy przez dyrektorkę domu dziecka potraktowani "z buta". Teraz żona przekazuje dary swoim koleżankom, które oddają je konkretnym potrzebującym rodzinom.
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X