Pomoc w wycenie samochodu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • MQ1977
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Medik18 Zobacz wpis
    Dzięki za opinie i utwierdzenie mnie w przekonaniu że cena którą wymyśliłem sobie wcześniej w głowie jest adekwatna do waszej propozycji [utek].
    Ogarnij trochę auto, daj lepsze fotki w ogłoszeniu - jestem pewien że wyrwiesz dużo więcej niż 3k. Ten mieszek - katastrofa, tanim kosztem da się wymienić przed sprzedażą, a nie przestraszy potencjalnego kupca. Takie pokrowce na siedzenia też nadają się do utylizacji. Twój największy atut to LPG - rzecz bardzo ceniona wśród nabywców tanich aut używanych.

    Zostaw komentarz:


  • Medik18
    odpowiedział(a)
    Dzięki za opinie i utwierdzenie mnie w przekonaniu że cena którą wymyśliłem sobie wcześniej w głowie jest adekwatna do waszej propozycji [utek].

    Zostaw komentarz:


  • Gość
    Guest replied
    I jeszcze coś obgryzie argumentem "Panie, ale zapuszczona...".

    Zostaw komentarz:


  • utek
    odpowiedział(a)
    Ze względu na LPG, może 3000zł ktoś da.

    Zostaw komentarz:


  • Medik18
    odpowiedział(a)
    Witam ponownie.
    Sorki za opóźnienie. Z racji intensywnego tygodnia, nawału pracy i brzdąca który wymaga uwagi odpisuje dopiero teraz.
    MQ1977 - dzięki za wyrażenie opinii i podzielenie się swoją ceną
    W pierwszym poście zapomniałem dopisać że na przodzie są nowe tarcze hamulcowe.
    Opony będą inne jak na zdjęciach. Zimówki, felgi 14, na dojeżdżenie, może jeden sezon?
    Dorzucam zdjęcia:
    Załączone pliki

    Zostaw komentarz:


  • MQ1977
    odpowiedział(a)
    3 lata temu próbowałem sprzedać "podobny" egzemplarz (tzn 15-letni). Co prawda nie było LPG, ale lepiej zadbana. Wyjściowo dałem 6,3 tys, po dwóch miesiącach poszła za 5,5

    Zostaw komentarz:


  • dawcio
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Yarwa Zobacz wpis
    Ale nie napisałeś w ogóle co to za auto.
    jakieś foto by nam pomogło ocenić jej stan

    Zostaw komentarz:


  • Medik18
    odpowiedział(a)
    Hej. dzięki za zainteresowanie i... <facepalm> patrzyłem tyle razy i nie zwróciłem na to uwagi. Toż to podstawa żeby podjąć jakakolwiek dyskusje. Mój błąd . Brakujące informacje. Skoda Octavia I, 2001r, 1.6 - 102KM. Pb/LPG. Wyposażenie...hmm jak dla mnie to golas. Oprócz 4el szyb i ABS nic nie ma wyszukanego w sobie . pozdrawiam i sorki. zapomniałem dodać że wymienione są tarcze hamulcowe z przodu. komplet.

    Zostaw komentarz:


  • Yarwa
    odpowiedział(a)
    Ale nie napisałeś w ogóle co to za auto.
    Gdzieś tam między wierszami można znaleźć że najprawdopodobniej chodzi o Octavię I zagazowaną, ale jaki silnik, który rocznik, wersja wyposażenia ?
    JAk ci może ktokolwiek jakąkolwiek cene podać

    Zostaw komentarz:


  • Medik18
    odpowiedział(a)
    Ok. W takim razie poniższy opis, oczywiście bez ceny. czekam na jakieś wskazówki.


    Trochę historii dla rozjaśnienia sytuacji
    02.02.2015r - zakup samochodu [stan licznika 148000 - Czy faktycznie tyle?, nie mi to oceniać.]
    23.03.2015r - założono instalacje gazową [Butla ważna do 24.07.2024r]
    ? 10. 2015r - ? 03. 2016r - przerwa zimowa , nie pamiętam dlaczego ale w tym okresie nie jeździłem.
    W kwietniu 2016 zakupiłem Octavie II, Octavia I poszła w odstawkę i była uruchamiana/ jeżdżona sporadycznie od święta. W tym czasie garażowana.
    Wieczny brak czasu i pęd w życiu sprawiły że minęło już prawie dwa lata odkąd jej nie użytkuje, i w sumie jej nie potrzebuje. Dlatego stan obecny licznika jest taki a nie inny - ok 170000km.
    -OC ważne do 02.06.2018r
    -Przegląd ważny do 27.05.2018r

    Za mojej kadencji zmieniono:
    -Sprężyny przód, komplet
    -Amortyzatory tył, komplet
    -Klocki hamulcowe przód, komplet
    -Łożyska, koła przednie, komplet
    -Drążki kierownicze
    -Wymieniono?, naprawiono? - czujnik abs.
    -Wymieniono świece i kable.

    Więcej rzeczy nie pamiętam.

    Octavia w dalszym ciągu odpala i jeździ ale... no właśnie ale.
    -Silnika ma wycieki i pobiera olej, - na krótkich dystansach można pojeździć, ale w dalszą warto zabrać bańkę oleju.
    -Słychać wspomaganie kierownicy.
    -Kierunkowskazy świecą raz szybciej, raz wolniej - przerywacz?
    -Rdza wokół klamek, wszystkich czterech i na niektórych elementach
    -Lewe tylne drzwi przerysowane w drugim dniu zakupu przez sąsiada... nie zrobione do tej pory...
    -Lewe nadkole, cały element malowany. Kupiłem go już pomalowanego.
    -Zarysowana przednia szyba [wyłamało wycieraczkę podczas pracy, reszty można się domyślić]
    -Środek nie jest zadbany, urwana plastikowa rączka w drzwiach od kierowcy, przetarty fotel od kierowcy...Przydałoby się go porządnie wyprać.
    - Przycisk opuszczania szyby od kierowcy uszkodzony, działa ale jest luźnawy.
    -Nie grzeją lusterka.

    Tyle pamiętam, jestem przeciętnym kowalskim [bez obrazy dla nazwiska] i na autach znam się średnio.
    Wszystko to co zauważyłem opisałem. Generalnie auto pali i jeździ.
    Auto nie ma klimatyzacji. Posiada 4el szyby, abs. W sumie tyle.

    Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • tomaszwrc
    odpowiedział(a)
    Wrzucaj i będzie ok

    Zostaw komentarz:


  • Medik18
    rozpoczął temat Pomoc w wycenie samochodu.

    Pomoc w wycenie samochodu.

    Witam ponownie.
    Chciałbym sprzedać swoją Octavie, z racji jej stanu nie wiem ile mogę się za nią spodziewać...
    Z racji niskiej ilości postów, nie mogę zamieścić ogłoszenia, a nie chce ich sztucznie nabijać..
    Na razie nie wystawiam na inne portale [wyprzedzając niektóre pytania]
    Czy jeżeli wkleję tu opis co z nią jest nie tak, będzie to uznane za umieszczenie ogłoszenia > złamanie regulaminu i usunięcie tematu?
    Pozdrawiam serdecznie. btw nie jestem handlarzem tylko osobą z dwoma samochodami z czego jeden jest niepotrzebny
Pracuję...