Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Windows 10 - problem z Media Flash Player

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Windows 10 - problem z Media Flash Player

    Poddaję się. Mam 2 laptopy: 1 który sam przewaliłem z Win 8 na Win 10 ostatnio. 2 nowy kupiony dla żony uruchomiony od początku, czyli aktualizacje itp. Oba z Win 10. Nacobu mam problem jeśli do użycia, otworzenia czegoś potrzebny jest MFP. Win Defender blokuje jego zainstalowanie. Na Mozilli nie da się skorzystać z rzeczy, które MFP wymagają.

    Na 1 laptopie mogę to zrobić korzystając z M. Edge - było w prawym górnym rogu okienko i pozwoliło na włączenie MFP. Na M. Edge - działa.

    Na 2 laptopie po jego skonfigurowaniu, zaktualizowaniu i uruchomieniu na M. Edge, MFP zadziałał. Raz. Po ponownym odpaleniu lapka - cały czas pokazuje komunikat że MFP został dla bezpieczeństwa wyłączony - mimo!!!! włączonego suwaka w ustawieniach (przycisk z trzema kropkami w prawym górnym rogu).
    pozdrawiam - Darek

  • #2
    jest to chyba kwestia ustawień win 10, masz jakiś strasznie wysoki poziom zabezpieczeń. spróbuj wygooglować trochę pod hasłem edge blokuje flash player czy coś w tym stylu.
    ja nie mam tego problemu w ogóle.

    Komentarz


    • #3
      Też mi się wydaje że gdzieś coś trzeba ustawić, tylko na razie nie doszedłem co. Skoro u mnie działa... to musi być możliwe.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • #4
        Okazało się, że faktycznie żona ustawiła sobie w Ustawieniach dobrze - na włączony.

        Ale nie zauważyła, że podczas pracy na M. Edge na pasku na górze pojawił się taki "puzel" - trzeba bylo kliknąć i ustawić jeszcze tu:
        - zezwól jeden raz
        - zezwól na zawsze.

        Teraz działa.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X