Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdansk - parking strzezony prosba o info

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdansk - parking strzezony prosba o info

    Zdecydowalem sie na Uniroyalki RainSporty za wyczesany bieżnik i dobra trakcje mokre/suche + cisze

    Tak w ogole te oponki sa tylko w indeksie W ? (270 km/h) ? :P


    EDIT: Chociaż dużo osób opisuje zjawisko pływania bo opona miekka jest.... kuźwa już sam nie wiem co kupic :P Lepsze branie i oceny mają RainExperty

  • #2
    Gdansk - parking strzezony prosba o info

    Witam . Słuchajcie wybieram sie w srode na koncert do Parlamentu w Gdansku na Sw,Ducha . W zwiazku z tym potrzebuje gdzies bezpiecznie zostawic Octe na pare godzin . Poszukuje zatem calodobowego ( moze sie skonczyc po połnocy ) parkingu strzezonego . Dajcie znac co polecacie najblizej zeby z buta daleko po nocy nie ganiac .Pozdro

    Komentarz


    • #3
      yarecki, tutaj masz np. parking strzeżony, naziemny, ale w budynku pod dachem lub w Medisonie, ale on nie jest do końca strzeżony i nie wiem do której otwarty... Jeszcze jeden - W kinie Krewetka.
      Mój "Batmobil"

      Komentarz


      • #4
        dzieki . postaram sie trafic ;-) jak nie to zostawie gdzi s pod jakims bankiem albo komisariatem ;-) pozdr

        Komentarz


        • #5
          Proszę bardzo
          Mój "Batmobil"

          Komentarz


          • #6
            winni77, przeciez pod notem jest całodobowy parking
            ten krewetki i Madisona zamykają na noc
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              piotrek_gdy, może jest ale ja już od 7 lat nie mieszkam w Gdańsku, a tam się ciągle coś budowało cycuś
              Mój "Batmobil"

              Komentarz


              • #8
                winni77, a kto sie w zeszłym miesiącu szlajał po kowalach :?: :wink: :diabelski_usmiech
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  piotrek_gdy, to były tylko wakacje Widziałeś mnie czy czytałeś? 8)
                  Mój "Batmobil"

                  Komentarz


                  • #10
                    ;-) okazało sie na miejscu ze jest parking praktycznie pod klubem ;-) pelen niemieckich autokarów .... swoja drogą fajny ten Parlament ;-) pozdro i dzieki za pomoc

                    Komentarz


                    • #11
                      yarecki, nie tylko w wawce mozna poszaleć
                      a na prowincji bywa znaaacznie ciekawiej :szeroki_usmiech
                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                      Komentarz


                      • #12
                        ;-) z tą prowincja to bez przesady ... akurat bylem blisko ( 160km w jedna strone ) to wpadłem ;-)

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X