Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie nietypowe - o sterylizator CHICCO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pytanie nietypowe - o sterylizator CHICCO

    x_cite, pisz do misiek^wro

  • #2
    Pytanie nietypowe - o sterylizator CHICCO

    Koledzy, dziś zawziąłem się i postanowiłem odkamienić sterylizator elektryczny parowy CHICCO. Urzadzenie to ma płytke grzejną, która zarosła kamieniem. Nasypałem odkamieniacza i odpaliłem go. I wszystko ładnie pięknie, kamienia nie mam... Tyle tylko, że teraz płytka grzejna jest niczym niezabezpieczona - jest goły metal. Jestem przekanany, ze jako nowy (ponad 3 lata temu) miał na tej płycie jakąś powłokę. I teraz to nietypowe pytanie:
    Czy koledzy którzy używają takiego sterylizatora mogą sprawdzić, czy rzeczona płytka jest pokryta jakąś powłoką?
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Re: Pytanie nietypowe - o sterylizator CHICCO

      Zamieszczone przez Agamek12
      Koledzy, dziś zawziąłem się i postanowiłem odkamienić sterylizator elektryczny parowy CHICCO. Urzadzenie to ma płytke grzejną, która zarosła kamieniem. Nasypałem odkamieniacza i odpaliłem go. I wszystko ładnie pięknie, kamienia nie mam... Tyle tylko, że teraz płytka grzejna jest niczym niezabezpieczona - jest goły metal. Jestem przekanany, ze jako nowy (ponad 3 lata temu) miał na tej płycie jakąś powłokę. I teraz to nietypowe pytanie:
      Czy koledzy którzy używają takiego sterylizatora mogą sprawdzić, czy rzeczona płytka jest pokryta jakąś powłoką?
      Też odkamieniałem ale kwaskiem cytrynowym i też jest goły metal a wcześniej nie kojarze żeby była jakaś powłoka za to napewno ta płytka grzejna była matowa a zaraz po odkamienianiu sie bardziej błyszczała ale po miesiącu używania zrobiła się jak za czasów nowości, poużywaj sterylizatora to sam się zabezpieczy cienką warstwą kamienia :szeroki_usmiech
      2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

      Komentarz


      • #4
        W czajnikach to też jest goła blacha... Ale czy to nie jest stal nierdzewna przypadkiem?
        Adam

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X