Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tani nocleg - Wrocław

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tani nocleg - Wrocław

    Fajnie całkiem to wygląda. Kilka dni temu zamówiłem Octavię w salonie, wziąłem radio SWING. Tak jednak oglądam i coraz bardziej mnie kusi, żeby sobie coś takiego sprawić. Mam jednak kilka wątpliwości, nie znalazłem odpowiedzi (co najwyżej tropy) na forum, mam nadzieję że ktoś obeznany mi podpowie:
    1. Czy jak zrezygnuje jednak ze SWINGa to będę miał w aucie zaślepkę i będę sobie mógł bez utraty gwarancji na samochód zamontować dowolne radio (np. PY9933)?
    2. Czy PY9933 będzie współgrać z MaxiDot? Chodzi mi o wyświetlanie informacji z radia na wyświetlaczu MaxiDot?
    3. Czy PY9933 obsługuje tylne czujniki parkowania (tak jak radio SWING) czy może będzie obsługiwać tylko kamerkę?
    4. Jeśli obsługiwałoby tylko kamerkę to czy moge ją założyć i nie stracić gwarancji na samochód?
    5. Czy PY9933 obsłuży 8 głośników (zamówiłem dodatkowe 4)? Wiem, że specyfikacja mówi o 4x40W, ale czy da się podłączyć tak by grały też te dodatkowe 4 głośniki w tylnych drzwiach?

    Swing kosztuje 1600, kuszące jest dołożenie około 700 zł i posiadanie czegoś o znacznie większej funkcjonalności.
    !*GRZANY*!

  • #2
    Tani nocleg - Wrocław

    Witam!

    Mam pytania do ludzi z Wrocławia, bądź np. studiujących we wrocławiu, zaoczych, czy znacie jakies w miare tanie noclegi w miare w centrum, gdzie można się przespać 1 góra 2 dni, chodzi o weekend sobota - niedziela, albo piątek - sobota - niedziela. Nie musi to być niewiadomo jaka klasa 5 gwiazdek lub coś podobnego.


    Dzięki z góry...

    Komentarz


    • #3
      moj kumpel jest wlascicielem tego hostelu 500 Internal Server Error. 10min pieszo max od centrum. Jak chcesz to moge zagadac i ci zaklepac miejsce.

      Komentarz


      • #4
        71 34 38 856 schronisko młodzieżowe zaraz przy dworcu na kołątaja
        tanie, chyba najtańsze. Pokoje 2, 5 i więcej osobowe. Łóżko kosztuje chyba 22 zł z pościelą. Minus to, że trzeba być przed 22:00 i wyjść do 9:00. Graty można zostawić. Ciekawi ludzie się zdażają do pogadania.
        71 35 59 446 Trio, coś w stylu hotelu robotniczego. Było 70 zł za pokój 2 osobowy. 3 przystanki tramwajowe od rynku na legickiej
        Wrocławskie spoty

        Komentarz


        • #5
          keneida,
          To schronisko nawet by pasowało, bo i tak wróce z zajęć ok. 20 i wyjde napewno przed 9.

          Ale czekam na dalsze info...

          Komentarz


          • #6
            Page Not Found

            nocleg jest przy samej uczelni. Pokoje ok. Łazienki na korytarzu. TV + bezprzewodowy internet. Jest to w zasadzie samo centrum. Okna wychodzą na uniwerek czy polibudę ( nie pamiętam ) 5 min piechotą jest do centrum handlowego ( pasaż grunwaldzki )
            Tylko że meldujesz się w innym miejscu a potem musisz się przejść kawałek do docelowego miejsca. Ja się przeraziłam jak się poszłam meldować i odebrać klucze. Ale jest sopoko. Ceny ok.
            AniaM
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0
            O2 FL 2009 Combi Ambiente 1,8TSI (160KM)

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X