Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw kluczy dobrej firmy na prezent. Jaka to dobra firma?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zestaw kluczy dobrej firmy na prezent. Jaka to dobra firma?

    Matko Święta, co za wózek :!:
    :diabelski_usmiech
    Tomek

  • #2
    Zestaw kluczy dobrej firmy na prezent. Jaka to dobra firma?

    Witam kolegów.
    Ja to zazwyczaj kupuje klucze z marketu bo używam ich od czasu do czasu i mi spokojnie wystarczają. Ale mój brat dla którego mają być te klucze, jest zawodowym kierowcą tira i zażyczył sobie zestawik kluczy na prezent ślubny. Poradzcie mi jakie firmy są godne polecenia. Czy np STANLEY jest dobrą firmą? Nie chce kupić jakiegoś TOYA na prezent czy coś takiego. Cena do 450zł.
    Dzięki.

    Komentarz


    • #3
      Ja moge polecić YATO. To jedna z marek TOYA ale celująca w bardziej profi obszar.
      Za 409 [ale na allegro chodza tez po 480] masz takie coś:
      Link

      Ja polecam firme jak i sprzedawce.

      Podobne zestawy ma kilku kubowiczów:P Ja też i jestem zadowolony
      pzdr
      Adam

      Komentarz


      • #4
        Za te pieniądze nie poszalejesz z kluczami profesjonalnymi, zależy jeszcze jaki to ma być zestaw czy nasadowe czy płasko-oczkowe. Stanley jest jak najbardziej godny polecenia w tych pieniądzach.

        Z podobnej półki co poprzednik możnaby zaproponować też np. klucze Coval:
        coval

        Możesz szukać też zestawów PROXXON lub HONITON w tej cenie.

        Ale chyba najlepszym wyborem będą klucze Crescent:

        CRESCENT1

        CRESCENT2

        Komentarz


        • #5
          Agamek miał do sprzedanie jakieś lepsiejsze klucze.......poszukaj w ogłoszeniach forumowych.

          Komentarz


          • #6
            W firmie od kilku lat używam intensywnie Yato i daja radę, myślę że twój brat bedzie zadowolony z ich jakości.
            Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

            _

            Komentarz


            • #7
              Łukasz K, tu masz mój stary topic o tym Forum - Octavia Club Polska co prawda zdjęcia się juz przedawniły ale są nazwy tych kompletów więc po nazwie je sobie znajdziesz na allegro.

              ja od tamtego czasu ciągle użytkuje YATO z pełnym zadowoleniem-wożę je ciągle ze sobą w aucie i przy okazji zakupiłem jeszcze 2 takie zestawy dla rodziny. zestewy tre dzień w dzień pracują w warsztacie i nic się nie dzieje więc myślę że można YATO śmiało polecić :wink:
              1.8T AGU L&K

              2.0TDI BKD ELEGANCE

              TOYOTA LAND CRUISER J95

              Komentarz


              • #8
                atak z innej beczki: z takiego ślubnego prezentu na pewno będzie zadowolona przyszła małżonka :szeroki_usmiech

                Komentarz


                • #9
                  cooper
                  Link

                  Komentarz


                  • #10
                    Yarwa da dziecku "grzechotkę" do zabawy do łóżeczka... :szeroki_usmiech

                    Jakaś sprawiedliwość musi być, te wszyskie żelazka, garnki, ręczniki i inne zbędne dla faceta rzeczy... :twisted:
                    Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                    _

                    Komentarz


                    • #11
                      phrix słusznie prawisz tego AGD może być sporo

                      Komentarz


                      • #12
                        Taaaaa
                        Wielkie dzięki chłopaki za posty. Pomogliście mi.

                        A propo przyszłej małżonki to ta zamówiła sobie pościel u swojej siostry.

                        To mój brat zamówił sobie u mnie klucze
                        Szkoda że ja na to nie wpadłem... już za późno...

                        Jeszcze raz dzięki.

                        Komentarz


                        • #13
                          FACOM sa z wieczysta gwarancja
                          ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                          ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X