Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Internet z telefonu na GPS via Bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Internet z telefonu na GPS via Bluetooth

    Jak wiadomo (albo i nie ) Android nie posiada funkcji udostępniania internetu przez bluetooth i jeśli chcemy tak udostępnić internet, to potrzebny jest zewnętrzny modem sprzętowy ("bardzo wygodne" rozwiązanie) lub emulator modemu w postaci apki Ja w tym celu (i jako router Wi-Fi w domu) używam swojego starego Huawei i znalazłem w sklepie google 1 apkę, która robła za wirtualny modem (BlueDUN), ale przestała działać a developer zbytnio zainteresowany opiniami nie jest Ktoś zna inną apkę na Androida, która jest w stanie stworzyć wirtualny modem? Ewentualnie może ktoś może polecić jakiś telefon, który pozwala udostępnić internet przez Bluetooth bez żadnych dodatków?
    Ostatnio edytowany przez rafiki; 24043.
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL


  • #2
    nie wiem czy mówimy o tym samym, ale jak u siebie wejde w ustawienia -> połączenie i udostępnianie to mam tam opcję Tethering przez Bluetooth

    telefon z androidem, oppo reno 3
    Mateusz

    Komentarz


    • #3
      w P30pro tez tak jest
      a co chcesz karmić internetem przez BT ?

      Komentarz


      • #4
        spacewalker jak w temacie, navi. Opcja jest, ale nie współpracuje to z Windows CE, a na tym systemie opiera się większość (jak nie wszystkie) navi na rynku. Samą navi też potrzebuję kupić nową, ale to już inny temat.

        EDIT:
        Windows CE potrzebuje połączenia DUN. Android takiej opcji nie ma, dlatego potrzebny jest modem sprzętowy lub emulator
        Ostatnio edytowany przez rafiki; 24043.
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz


        • #5
          nie ta liga dla mnie

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X