Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiany w przepisach m.in na prawo jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmiany w przepisach m.in na prawo jazdy

    Witam - czy to normalne, że z klimy/nawiewu śmierdzi ale tylko przy obiegu otwartym (zasysa powietrze z ulicy), gdy obieg jest zamknięty zapach ustępuje. Zapach nasila się przy wyłączonej klimie, gdy ją włącze zapach prawie nie występuje.
    Kilkanaście postów wcześniej ktoś pisał, że stosują w skodzie jakieś plastiki z recyklingu i one mogą śmierdzieć - czy ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat. Nie chce mi się wierzyć ażeby klima była zasyfiona (auto ma 6 miesiecy) - gdyby tak było to na moją logikę powinno również śmierdzieć przy obiegu zamkniętym - a tak nie jest.
    Sorry jeżeli komuś moje pytanie wyda się głupie, ale zanim pojadę do ASO bądź do speca od klimy wolę się upewnić że nie robią mnie w ciula.
    Dzięki
    merec

  • #2
    Zmiany w przepisach m.in na prawo jazdy

    http://moto.onet.pl/1632103,1,reeduk...ul.html?node=2


    Zgodnie z ustawą zamiast karty motorowerowej będzie wydawane prawo jazdy kategorii AM uprawniające do prowadzenia motorowerów i lekkich pojazdów czterokołowych. Będzie je można wyrobić od 14. roku życia. Prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B1, B, B+E będą ważne przez 15 lat, pozostałe przez 5 lat.
    Czy to oznacza, ze KAZDE prawo jazdy bedzie teraz terminowe?
    Jesli tak to czy jak ktos posiada bezterminowe to zmienic mu nie moga bo "prawo nie dziala wstecz" ?
    I kiedy ta ustawa ma wejsc w zycie? Bo tego nie napisali w artykule a moze ktos wie.
    VW Vento 1.9TDI 1Z ++
    Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
    Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X