Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupno samochodu używanego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kupno samochodu używanego

    A mnie to wali, że przepalają :twisted:

    5 godzin to wcale nie jest tak dużo, a tu nie chodzi o samo uruchomienie silnika, ale naładowanie pneumatyki, nagrzanie wnętrza itp. a tak to nie ma problemu.
    taobao agent:www.forestgle.com Help you buy china cheap items from china ebay.

  • #2
    Kupno samochodu używanego

    Witam bardzo serdecznie

    Chciałbym podzielić się z Wami pewną historią, która mnie spotkała.
    Przychodzi taki moment w naszym życiu, że czas na zakup swojego pierwszego, własnego samochodu. Moje poszukiwania opierały się głównie na Seicento i takie właśnie autko postanowiłem dla siebie znaleźć. I udało się. Znalazłem w internecie ogłoszenie:
    OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
    Wierząc, że samochód spełnia wszystkie moje potrzeby postanowiłem zadzwonić do owego właściciela. Okazał się nim starszy Pan, który był jego pierwszym właścicielem posiadającym wszystkie dokumenty seicento. Umówiliśmy się. Aby obejrzeć ww. samochód musiałem wcześnie wstać, gdyż mieszkam dobre kilkaset km od Torunia, ale wierząc w to, że będzie warto. Po kilkugodzinnej podróży dotarłem do celu. Gdy znalazłem się na miejscu, ujrzałem prymitywny komis samochodowy. I w tym momencie zabrakło mi słów, po prostu opadła mi szczęka. Seicento, które stało w tym "komisie" okazało się całkiem innym seicento niż te, które przedstawia ogłoszenie. Sprzęgło doszczętnie spalone, skrzynia biegów w stanie fatalnym, wyciek oleju (zachlapany był cały alternator od oleju). Starszy Pan zapewniał, że seicento jest w stanie idealnym i że się nie zawiodę. Po rozmowie z młodym chłopaczkiem uświadomiłem sobie, że jest on najzwyklejszym oszustem. Okazało się z jego rozmowy, że właścicielem nie jest starszy Pan tylko wnuczek innej starszej Pani. Młody cwaniaczek śmiał mi się prosto w oczy wmawiając mi, że się zna. Oczywiście nie kupiłem.

    Mam tu dla Was kilka innych ogłoszeń tego "komisu". Nie dajcie się nabić w butelkę, szkoda na takich ludzi czasu.

    OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
    OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
    OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
    Fan włoszczyzny

    Komentarz


    • #3
      może i dobrze.
      Nie kupuj takiej puszki, bo strach.
      Chyba, że sportinga z klatką do rajdów, ale on też przez to że krótki to go obraca

      Ale co do tematu to trzeba być ostrożnym, oszustów cała masa. Tobie współczuje, bo się nieźle najechałeś. Ja jak szukam auta to w obrębie miasta, max województwa.
      Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez OCPtaxi
        Ja jak szukam auta to w obrębie miasta, max województwa.
        To masz szczęście, że w Warszawie mieszkasz, ja szukam w obrębie województwa i nie ma nic ciekawego, a na jeżdżenie po całym kraju oglądając w większości złom na kołach nie mam czasu.
        A co do takich cwaniaczków to niestety jest tego sku*wysyństwa coraz więcej

        Komentarz


        • #5
          dwa razy jechalismy ogladac auta,(alegro)jedno w Grodzie Kraka a drugie w Chybie i piesci prawie szly w ruch,bo zdjecia nie odzwierciedlaly stanu faktycznego auta..

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez OCPtaxi
            Nie kupuj takiej puszki, bo strach.
            Też o tym pomyślałem. Z tego co wiem to seicento uzyskało w crash teście 1,5 gwiazdki, także nie jest zbyt wesoło. Ale na szczęście znalazłem już samochód dla mnie wręcz idealny i większy
            Fan włoszczyzny

            Komentarz


            • #7
              ale kto jedzie kilkaset kilometrów po czinkłeczento?!
              ile ono kosztowało?

              kupowałem ostatnio Lanosa to nie chciało mi się do Kobyłki jechać :lol:

              historia niestety full typowa, czytanie ogłoszeń i rozmowy telefoniczne są NIC nie warte, NIC :?
              saport techniczny baj DGW
              była BKD+DSG '05 120kkm
              była BXE '08 190kkm
              no i nie ma :-)

              Komentarz


              • #8
                szkoda, to Ty myśłałeś o tym, zeby jechać po auto aż ponad 15km??? Ja robię sobie promień maksimum 10km a i to czasem dla mnie za daleko... :diabelski_usmiech
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Agamek12
                  szkoda, to Ty myśłałeś o tym, zeby jechać po auto aż ponad 15km??? Ja robię sobie promień maksimum 10km a i to czasem dla mnie za daleko... :diabelski_usmiech
                  ha, po tą perełkę zrobiłem całe 20 :!:
                  (do Marek )
                  i było warto :lol:
                  saport techniczny baj DGW
                  była BKD+DSG '05 120kkm
                  była BXE '08 190kkm
                  no i nie ma :-)

                  Komentarz


                  • #10
                    Czy ktoś z forumowiczów prowadzi w excelu tabelę dot. eksploatacji samochodu?
                    Fan włoszczyzny

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez krzysiekd1991
                      Czy ktoś z forumowiczów prowadzi w excelu tabelę dot. eksploatacji samochodu?
                      Ja nie prowadzę. Za to zbieram faktury, paragony, i założyłem sobie książkę serwisową od kupna auta, bo starej nie było, albo "zgubiła" się w drodze z Włoszech.

                      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez krzysiekd1991
                        Czy ktoś z forumowiczów prowadzi w excelu tabelę dot. eksploatacji samochodu?
                        Ja prowadzę, ale na motostat.pl.
                        AGR 112KM, 232Nm
                        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja kiedyś dla Golfa mk2 prowadziłem rejestr WSZYSTKICH wydatków zwiazanych z autem... Potem zacząłem uzywać Wydatki pod kontrolą - Motostat, ale tam już zapominam o części wydatków i tak naprawdę wpisuję jedynie wydatki na Pb...
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez FanRSMP
                            dwa razy jechalismy ogladac auta,(alegro)jedno w Grodzie Kraka a drugie w Chybie i piesci prawie szly w ruch,bo zdjecia nie odzwierciedlaly stanu faktycznego auta..
                            Dobrze że gościa do lasu nie wywoziliscie)))

                            Forum - Octavia Club Polska
                            4x4

                            Komentarz


                            • #15
                              4x4BKF, ale skład :diabelski_usmiech
                              MÓJ SZKODNIK

                              Komentarz


                              • #16
                                kurde, ale wy w promieniu 10 km macie ze 300 000 ludzi a kolega ma tylko lasy....
                                ech...
                                TomikT

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez tomikt
                                  kurde, ale wy w promieniu 10 km macie ze 300 000 ludzi a kolega ma tylko lasy....
                                  pozazdrościć :!:
                                  saport techniczny baj DGW
                                  była BKD+DSG '05 120kkm
                                  była BXE '08 190kkm
                                  no i nie ma :-)

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Już niedługo mojej Renówce wyświetli się przebieg 70 tys. km co oznacza, że przejechałem nim już ponad 10 tys. km. :roll: Nie wiem nawet kiedy to się nabiło

                                    Z samochodu jestem bardzo zadowolony cieszy silnik, łatwość manewrowania oraz prześwit, który w mojej okolicy się przydaje Nie odnotowałem żadnych usterek i oby tak dalej.

                                    Pozdro octaviomaniaki :diabelski_usmiech
                                    Fan włoszczyzny

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X