Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Auto w rowie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Auto w rowie.

    kabanos: od 10:13 do 12:13

  • #2
    Auto w rowie.

    Auto w rowie. W nim pijany policjant z grupy do walki z pijanymi kierowcami


    Osobową hondę leżącą w rowie zauważył minionej nocy przypadkowy kierowca. W środku był pijany policjant z elitarnej grupy wsparcia wydziału ruchu drogowego komendy wojewódzkiej

    O zdarzeniu w Szczecnie w gminie Daleszyce mężczyzna zawiadomił policję. Na miejscu funkcjonariusze musieli się mocno zdziwić widząc w aucie siedzącego za kierownicą 28-letniego kolegę po fachu, pijanego policjanta z elitarnej grupy wsparcia świętokrzyskiej drogówki. Utworzono ją kilka lat temu, by przede wszystkim walczyła z... pijanymi kierowcami. Zatrzymała ona m.in. starostę kazimierskiego Jana Nowaka skazanego ostatecznie za jazdę w stanie "po użyciu" alkoholu.

    Wtorkowej nocy na miejsce na miejsce przyjechał przełożony policjanta, pracownicy wydziału kontroli KWP oraz prokurator, w obecności mężczyznę przebadano na zawartość alkoholu. Wykazało ono 2,28 promila alkoholu w organizmie.

    Policyjni - Policja, Pościgi, Wypadki, Zabójstwa, Napady
    __________________________________

    Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

    Komentarz


    • #3
      grubo,

      ciekawa sprawa... trochę dziwne, że siedział sobie i czekał w samochodzie, doskonale wiedząc co mu grozi.
      Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
      Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

      Komentarz


      • #4
        Zorr, zakładam, że był tak pijany, iż nie był w stanie wysiąść :szeroki_usmiech

        Nawet nie wiedział pewnie, że zaliczył rowa, auto nie chciało ruszyć i nie wiedział dlaczego.
        __________________________________

        Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Guguś
          Zorr, zakładam, że był tak pijany, iż nie był w stanie wysiąść :szeroki_usmiech

          Nawet nie wiedział pewnie, że zaliczył rowa, auto nie chciało ruszyć i nie wiedział dlaczego.
          albo zasnął w najlepsze ...
          Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
          Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

          Komentarz


          • #6
            oj tam oj tam.... skoro walczył z pijanymi kierowcami, to żeby nie wzbudzać podejrzeń musiał się do nich upodobnić :diabelski_usmiech
            SPOT Poznań:
            .....
            ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


            Error 503 Wojtas Unavailable :P

            Komentarz


            • #7
              Jeśli chcesz zniszczyć wroga, musisz go dobrze poznać :diabelski_usmiech . Tak jak tajny agent przenika w struktury mafii, tak ten "elitarny" agent do walki z pijakami za kierownicą, przeniknął w ich struktury :lol: :lol: :lol: No i doskonały kamuflaż przy okazji 8)
              :
              : Beżowa Turbokrowa MORE Power :twisted:
              :
              : Było 177KM/264Nm powered by Skoda Auto
              : Jest 218KM/309Nm powered by Rogalotti
              :

              Komentarz


              • #8
                A może świętował sukcesy w pracy albo do wyrobienia planu potrzebowali jeszcze jednego złapanego pijanego kierowcy i się podłożył :diabelski_usmiech
                Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
                  oj tam oj tam.... skoro walczył z pijanymi kierowcami, to żeby nie wzbudzać podejrzeń musiał się do nich upodobnić :diabelski_usmiech
                  To byl tajniak. Chcial wniknac w ich struktury.
                  VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                  Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                  Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                  Komentarz


                  • #10
                    Sie nabijacie :P , Tak przesadził, że mianowali go na herszta :szeroki_usmiech
                    MARCIN
                    Mój szkodnik

                    Komentarz


                    • #11
                      eee tam, poświęcił swoją wątrobę i kości dla dobra sprawy chcą zaprezentować do czego prowadzi alkohol kierowcę

                      dziwi mnie tylko, iż się prokurator tak od razu do tego wszystkiego wmieszał... coś było pod samochodem :?:
                      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                      Sprzedam multikabel VAG 10.6.4/11.2/11.3 Millenium/11.6 Millenium, VAG 12.12. Wszelkie informacje na e-mail. Cena z wysyłką 170PLN. MPPS v12 cena z wysyłką 130PLN
                      _______________________________________

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez innova
                        eee tam, poświęcił swoją wątrobę i kości dla dobra sprawy chcą zaprezentować do czego prowadzi alkohol kierowcę

                        dziwi mnie tylko, iż się prokurator tak od razu do tego wszystkiego wmieszał... coś było pod samochodem :?:
                        jezeli policjant uczestniczy w takich sytuacjach to jest wymóg.....teoretycznie patrzy na rece policjantów.....
                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                        Komentarz


                        • #13
                          to chyba nie do końca jest wymóg, mi się wydaje że prokurator jest potrzebny z chwilą gdy delikwent-policjant nie chce poddać się czynnościom... przy czym w takim przypadku oględziny nie muszą odbyć się na miejscu zdarzenia i można było dostarczyć delikwenta przed oblicze prokuratora... no ale "denat" mógł wykazywać tak daleko idący rozkład w samochodzie a zarazem rozluźnienie, iż trudno było zasięgnąć jego opinii w sprawie a transport takich zwłok był trudnym zadaniem logistycznym np. można było uszkodzić niechcący "dowód" przy przenoszeniu i transporcie :wink:
                          --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                          Sprzedam multikabel VAG 10.6.4/11.2/11.3 Millenium/11.6 Millenium, VAG 12.12. Wszelkie informacje na e-mail. Cena z wysyłką 170PLN. MPPS v12 cena z wysyłką 130PLN
                          _______________________________________

                          Komentarz


                          • #14
                            Jest wymóg powiadomienia prokuratora

                            WYTYCZNE NR 3
                            KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI
                            z dnia 5 lipca 2007 r.
                            w sprawie postępowania policjantów na miejscu zdarzenia drogowego
                            ...
                            § 6.
                            Policjant wykonując czynności na miejscu wypadku drogowego, jest obowiązany:
                            ...
                            13) powiadomić dyżurnego prokuratora (za pośrednictwem dyżurnego jednostki Policji) w przypadku kiedy:
                            ...
                            b) osobą podejrzaną o popełnienie przestępstwa jest osoba wymieniona w art. 309 pkt. 2 Kodeksu postępowania karnego
                            a kpk 309:

                            Art. 309 Śledztwo prowadzi się w sprawach:
                            ...
                            pkt 2
                            2) o występki - gdy osobą podejrzaną jest sędzia, prokurator, funkcjonariusz Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego lub Centralnego Biura Antykorupcyjnego,
                            tak że w praktyce zawsze się prorok zjawia na takim zdarzeniu.

                            Komentarz


                            • #15
                              A wczoraj niedaleko Ostrołęki gościu jadąc po pijaku najpierw lekko uderzył w tył innego samochodu, a za kilometr wylądował w rowie, badanie wykazało 5,2 promila :shock:



                              Usługi tokarskie, frezarskie
                              Zabezpieczenia na zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez Bartolomeo
                                badanie wykazało 5,2 promila
                                A ponoć to dawka śmiertelna... :shock:
                                Spoty w Rzeszowie i Tarnowie - info w poszczególnych wątkach. Zapraszamy!
                                ----
                                Jeśli nie używam polskich liter, to znaczy, że piszę na komórce

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Szkodnicki
                                  Zamieszczone przez Bartolomeo
                                  badanie wykazało 5,2 promila
                                  A ponoć to dawka śmiertelna... :shock:
                                  Żeby osiągnąć 5,2 promila to trzeba dobrze grzać przez 2 dni, albo dłużej

                                  >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Biszczu
                                    Zamieszczone przez Bartolomeo
                                    badanie wykazało 5,2 promila :shock:
                                    2,6 mg/l ? trochę niemożliwe, no ale...
                                    aśnaebaem :lol: :lol: :lol:
                                    rekordziści co przeżyli mieli nawet więcej cytat z wiki:
                                    "Śmiertelna dawka alkoholu dla "przeciętnego" człowieka to około 4-5 promili. Rekordową odnotowaną wartością było 14,8 promila alkoholu we krwi Tadeusza S., który w 1995 jadąc samochodem, spowodował wypadek pod Wrocławiem. Wynik badania był tak nieprawdopodobny, że powtarzano je pięciokrotnie, zawsze z takim samym rezultatem. Mężczyzna zmarł kilkanaście dni później w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku."
                                    Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                    Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Biszczu
                                      2,6 mg/l ? trochę niemożliwe, no ale...
                                      aśnaebaem :lol: :lol: :lol:
                                      jak to nie możliwe :
                                      Śmiertelna dawka alkoholu dla "przeciętnego" człowieka to około 4-5 promili. Rekordową odnotowaną wartością było 14,8 promila alkoholu we krwi Tadeusza S., który w 1995 jadąc samochodem, spowodował wypadek pod Wrocławiem. Wynik badania był tak nieprawdopodobny, że powtarzano je pięciokrotnie, zawsze z takim samym rezultatem. Mężczyzna zmarł kilkanaście dni później w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku[1].

                                      Promil – Wikipedia, wolna encyklopedia
                                      O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        loru

                                        byłem pierwszy ;-)
                                        Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                        Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          byłem pierwszy ;-)


                                          najlepsze, że klient zmarł od obrażeń a nie od zatrucia :szeroki_usmiech swoją drogą to na mojej wsi zatrzymano swego czasu kobietę prowadzącą auto o dziwo prosto jechała ale bardzo wolno, po badaniu wyszło jej coś w granicach 6 promili :diabelski_usmiech
                                          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Biszczu
                                            Zamieszczone przez Bartolomeo
                                            badanie wykazało 5,2 promila :shock:
                                            2,6 mg/l ? trochę niemożliwe, no ale...
                                            aśnaebaem :lol: :lol: :lol:
                                            ćwiczenie czyni mistrza :diabelski_usmiech
                                            Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
                                            Jark7
                                            było 119/296 jest 143/328 by Aligator

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Biszczu, Informacje podał rzecznik policji, więc raczej nie zmyślał Ten 13 października co był to jakiś dziwny w Ostrołęce i okolicach, bo o 13 była ww. kolizja i gość 5,2 promila, o 14 też kolizja i 2,6 promila, o 22.20 zatrzymali motorowerzystę ponad 3 promile. Co się z tym społeczeństwem dzieje...



                                              Usługi tokarskie, frezarskie
                                              Zabezpieczenia na zbiorniki paliwa do samochodów ciężarowych.

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez loru
                                                byłem pierwszy ;-)


                                                najlepsze, że klient zmarł od obrażeń a nie od zatrucia :szeroki_usmiech swoją drogą to na mojej wsi zatrzymano swego czasu kobietę prowadzącą auto o dziwo prosto jechała ale bardzo wolno, po badaniu wyszło jej coś w granicach 6 promili :diabelski_usmiech
                                                Słyszałem o tym... głośno w prasie nawet było

                                                Zamieszczone przez Biszczu
                                                Bartolomeo, wódka tanieje
                                                Szkoda, że nie paliwo
                                                Spoty w Rzeszowie i Tarnowie - info w poszczególnych wątkach. Zapraszamy!
                                                ----
                                                Jeśli nie używam polskich liter, to znaczy, że piszę na komórce

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Szkodnicki
                                                  Szkoda, że nie paliwo
                                                  wódka a w zasadzie czysty alkohol to też paliwo np.: w Brazylii, trzeba tylko instalacje założyć.

                                                  Zamieszczone przez loru
                                                  ... kobietę prowadzącą auto o dziwo prosto jechała ale bardzo wolno, po badaniu wyszło jej coś w granicach 6 promili h
                                                  Ja jak popiję to też jadę wolno .....
                                                  ....
                                                  ....
                                                  ....
                                                  ....
                                                  ....
                                                  ....
                                                  ....
                                                  ....
                                                  bo żona prowadzi.
                                                  Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                                  Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X