Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OT(?) atrakcyjna cena Fabii2 TDI?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • OT(?) atrakcyjna cena Fabii2 TDI?

    piramida, kiedy odbierasz szkodnika?

  • #2
    OT(?) atrakcyjna cena Fabii2 TDI?

    Koledzy, może Wy będziecie wiedzieć lepiej niż ja za ile można "na szybko" sprzedać Fabię 2 o cechach jak poniżej:
    - rok produkcji 2008, jeden właściciel (firma) + odkupujący ją pracownik firmy, silnik 1.4TDI 70KM, kolor srebrny, wersja ~równoważna z obecnym Style (Climatic, światła przeciwmgielne przednie, lustra i klamki w lakierze, radio bez CD, szyby i lustra w "prądzie", centralny zamek, itp.)
    - przebiegi 50-150kkm, przy czym serwis non stop w ASO,
    - bezwypadkowe, ale jakieś tam niewielkie obcierki mogły się w niektórych zdarzyć,
    Patrząc na ogłoszenia Allegro kwota 25.000zł to byłaby według mnie dla potencjalnego nabywcy ceną baaardzo atrakcyjną - jak myślicie?
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      Witaj, w moim odczuciu dobra cena, moja fabia z 2009 roku z silnikiem 1.4 TDI wersja style klima i elektryka + tam parę innych dupereli z przebiegiem 45 000 w marcu tego roku była ceniona na 34 000 zl. - cena jaka mi proponowało ASO z miejsca.
      Była F2 1.4 TDI 2009.

      Komentarz


      • #4
        Agamek12, chcesz wiedziec ile mniej wiecej jakis kolega moze na aucie zarobic???? :diabelski_usmiech
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          piotrek_os, moja firma wyprzedaje takowe auta i mam chęć kupić z zamiarem sprzedania z zyskiem... Oczywiście jeśli nie osiągną na aukcji cen mało atrakcyjnych.
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Agamek12
            piotrek_os, moja firma wyprzedaje takowe auta i mam chęć kupić z zamiarem sprzedania z zyskiem... Oczywiście jeśli nie osiągną na aukcji cen mało atrakcyjnych.
            no to powodzonka
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #7
              Widzę że kolega do spekulacji autami się przymierza...
              Za 25000 koła to na allegro można przebierać jak w ulęgałkach.
              I te allegrowe 25 koła to zauważ cena wywoławcza. Ceny transakcyjne są zazwyczaj o ok. 10% niższe.
              Będziesz musiał jeszcze 19% kwoty zapłacić tytułem dochodu jaki osiągniesz ze sprzedaży.
              Miesiąc bujania i 1500zł zarobku.

              Ile macie tych Fabek?? Wziąłbym z dziesięć
              4x4

              Komentarz


              • #8
                4x4BKF, auta mogą kupić tylko pracownicy...
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #9
                  jezeli sprzedaz na fakture vat-marza i zarobek nie bedzie wiekszy niz chyba 3tys zl to nie placisz zadnego podatku!
                  sprawdz dokladnie jeszcze ale wydaje mi sie, ze wlasnie 2,5-3tys to jest ten prog bezpodatkowy

                  Komentarz


                  • #10
                    czolem,
                    to jako motowariat kupujacy i od razu prawie chcacy sprzedac wrzuce swoje 3 grosze...
                    kupilem nowa fabke II 1.4 TDI wer. classic 70 kucykow srebrna, po poltora roku mialem przebieg cos kolo 34kkm i nagle mi sie znudzilo i postanowilem sprzedac (auto ciagle mialo jeszcze pol roku gwarancji). Dalem ogloszenie w otomoto i ruch byl slaby.... poza tym nie moglem znalezc zadnej sensownej Octy w miejsce fabki i chcialem sie wycofac... i nagle sie kupiec znalazl od kolegi i wzial za bodajze (juz dokladnie nie pamietam) 33k zl - auto mialo poltora roku i przebieg j.w. - nie mialo klimy i elektryki.
                    Wiec wydaje mi sie ze cena 25k bylaby ok., choc fakt jest tez taki ze czesc ludzi jak slyszy ze auto poflotowe to od razu konczy rozmowe.
                    Nie wiem co doradzic - bo nie siedze w ogloszeniach z fabiami - ale 25 tysiecy za 3 letnie auto z przebiegiem okolo 120kkm w dobrym stanie brzmi dla mnie ok. Tylko ze jak sie wlaczy alledrogo to za kilka tysiecy wiecej mozna miec niby w super stanie golfa z hitlerowa po dziadku dziewicy co jezdzil 10 metrow miesiecznie po mleko i granaty... A ludnosc polska w VW zakochana... :shock:
                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                    Spalanie - Motostat.pl

                    Komentarz


                    • #11
                      Kuuuuurzźwa mać!!! Wczoraj się szykowałem na tą firmową aukcję aut, ale z róznych powodów (niezawiniowych przeze mnie) musiałem być w tym czasie w innym miejscu... A dziś dowiedziałem się, że Fabianki (opisane powyżej) z rocznika 07/08 i przebiegami 50-130kkm sprzedały sie w cenie 13-20kzł :shock: Trzy z nich zostały kupine przez moich kolegów z budowy za około 16-17kzł - każdy z nich zadowolony i uśmiechnięty z powodu dobrego interesu... A najgorsze (dla mnie) jest to, że jedna jedyna Octavia, 1.9TDI, 2008, 70.000km, totalnie bezwypadkowa, jeżdząca, ale z jakimś drobnym felerem w skrzyni biegów (najprawdopodobniej padnięta "dwumasa") sprzedała się za................ 22.000zł :shock: :shock: :shock:
                      Kurczkwa mać... że też mi sie musiało dziecko pochorować

                      Do moderatora prośba o zamknięcie - nie mam szczęścia do łatwego zarabiania pieniędzy... :?
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz


                      • #12
                        Agamek12, Trzeba było żonę wysłać z dzieckiem do lekarza a sam zapierdzielać na aukcję z worem kapusty
                        superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                        poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                        Komentarz


                        • #13
                          piramida, żona z jednym chorym siedziała w chałupie, a ja z drugim ruszyłem do konowała... Zresztą ta obecna aukcja to jakiś totalny szok: poprzenio za 17-20kzł poszły 3-letnie Fabianki 1 bez klimy, a równoroczne O2 powyżej 32kzł - i dlatego bez jakichś wielkich nadziei nastawialem sie na obecną aukcję, bez wiekszych też wyzeczeń z niej wczoraj rano zrezygnowałem - ale jak widać, straciłem...
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            Agamek12, szkoda bo mógłbyś przytulić pare złotych
                            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                            Komentarz


                            • #15
                              piramida, wiem, sam zakup jednej tylko O2 mógłby pewnie przynieść 10kzł zarobku... Ech, ktoś inny się cieszy z łatwej kasy, mi pozostaje "zapier.alać" jak dotychczas...
                              Następnym razem na 100% nie odpuszczę - tym bardziej, ze sprzedawać się będzie czarna O2 2.0TDI Ambiente(!) "latana" tylko w 90% tylko po "gierkówce"...
                              Adam... Używam:
                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                              Passek: B6 175KM/366Nm

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X