Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Panel szklany do kuchni

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Panel szklany do kuchni

    Zamieszczone przez eaglemirek
    Za to jak są 3 pasy to tylko środeczkiem pomyka :evil:
    No właśnie, może mnie ktoś to wytłumaczyć? Skąd to qwa jest? Może się odezwie ktoś, kto tak jeździ i wytłumaczy mi, czemu qwa?
    Czemu S8 od toruńskiej do A2 (lub w drugą strone) tirki ciągną się środkowym? Czemu zgraja osobówek ciągnie się środkowym? Czemu, w końcu jak widzą, że dojeżdzam, prawym szybciej od nich (a raptem przepisowe 120 km/h) nie zjadą na prawy i nie pozwolą się wyprzedzić "prawidłowo" z lewej strony? Nosz do **uja, wyprzedzam takich prawym, bo ogólnie z grubsza można tam spokojnie prawym przejechać zazwyczaj, bo nikogo poza mną na nim nie ma. Czy to jakieś urban legend w niektórych kręgach, że najlepiej jest jechać środkowym, czy co?

  • #2
    Panel szklany do kuchni

    Wiem nie to forum nie ta tematyka, ale "znajome twarze".

    Nie wiem jak to się naprawdę nazywa i przez to może mam problem ze znalezieniem.

    Szukam firmy z Warszawy i okolic która wykona taki panel kuchenny pomiędzy szafkami.

    A może ktoś z was wykonuje takie coś?
    Załączone pliki
    WT 45581Ciemnozielona Skoda Octvia I Sprzedana
    WT 514** Srebrny VW Sharan

    Komentarz


    • #3
      tomwawa, to coś między szafkami to szkło Lacobel. Poszukaj zakładów przetwarzających szkło w Twojej okolicy i na pewno coś trafisz

      Komentarz


      • #4
        Szkło w kuchni « Lustra, Drzwi i Ściany Szklane, Balustrady, Fronty Aluminiowe, Drzwi do Szaf, Hurtownia Szkła

        Tomwawa, polecam Ci tą firmę. Sprawdzona. Robili mi kilkanaście luster, blaty ze szkła 28mm i takie panele szklane jak Ty chcesz. Z jakości wykonania jestem bardzo zadowolony.
        Nie powiem Ci nic o aktualnych cenach bo projekty są wyceniane indywidualnie, a poza tym miałem bonusa bo robiliśmy handel wymienny.
        4x4

        Komentarz


        • #5
          Takie panele szklane bez problemu dostaniecie w Szkło do Kuchni, Laminowane, Dekoracyjne | Grafika na Szkle | Panele Kuchenne | Szyldy Reklamowe. Robią je w wersji dekoracyjnej z nadrukiem i laminowanej.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X