Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zgłoszenie 10 szkód z tytułu AC

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zgłoszenie 10 szkód z tytułu AC

    Zamieszczone przez zepter00
    To, że ktoś kiedyś zapomniał założyć gumkę przed kontaktem seksualnym, a ono powiedziała mu, że się "zabezpiecza" :lol: , nie czyni z niego lepszego obywatela
    Sorki, ale to mało inteligentna a wręcz głupia wypowiedź odnośnie dzietności w naszym kraju. Tu nie było mowy o rodzeniu dzieci z przypadku (poczętych z przelotnych związków gdzie zabrakło rozumu) gdzie ich prawidłowe wychowanie jest raczej wątpliwe.
    Czy było tu mowa o podziale na lepszych, gorszych obywateli?

  • #2
    zgłoszenie 10 szkód z tytułu AC

    Witam
    Takie moje pytanie ponieważ trochę się przejechałem na moim ubezpieczycielu a mianowicie zgłaszam 10 różnych szkód z tytułu AC na każdy element praktycznie osobno,mam na chwilę obecną 60% zniżki i za każdą zgłoszoną szkodę tracę 20% co finalnie daje 140% zwyżki.Jako że u mojego ubezpieczyciela max zwyżka na AC może być 100% także w przyszłym roku musiałbym zapłacić bardzoo dużo za AC a co w przypadku gdybym nie przedłużył polisy na następny rok i poprostu złożyłbym wypowiedzenie to muszę wtedy coś dopłacać ?

    Komentarz


    • #3
      po prostu albo nie wykupujesz AC w przyszłym roku albo szukasz AC u innego ubezpieczyciela, który być może zaoferuje mniej niż 100%. W końcu AC nie jest obowiązkowe.

      Natomiast ciekawi mnie te 10 różnych szkód i dlaczego zgłaszasz osobno...
      Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
      Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

      Komentarz


      • #4
        A mnie zastanawia po co 2 takie same tematy?
        O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X