Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Knedlikouve auto Skodovka Scout

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Knedlikouve auto Skodovka Scout

    Ja mam teraz Michelin Pilot Primacy 225/45/17 i jestem ze zmiany bardzo zadowolony. Są bardziej komfortowe i cichsze od poprzednich Bridgestone Potenza RE050. Na zakrętach troszkę gorzej się kleją, ale nie jest to jakaś straszna różnica a komfort na plus jest bardzo wyczuwalny. Zaletą Michałów jest ich jakość, bo nie ma problemów z wyważeniem opon. Zobaczymy jak ze ścieralnością opon, bo jak na razie zrobiłem ok. 10000 km w lecie.

  • #2
    Knedlikouve auto Skodovka Scout

    Panowie, czy ktoś kiedyś przerabiał temat ze sprowadzeniem wozu z Czech?? Jakaś bardziej zaawansowana papierologia niż z Niemcowni/Holandii/Francji??
    4x4

    Komentarz


    • #3
      a już myślałem, że scouta nie będzie...a jednak
      nasze auta: MÓJ SMOCZEK

      Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez BADYL
        a już myślałem, że scouta nie będzie...a jednak
        Będzie, będzie. Tylko jakoś nie mam ciśnienia - po prostu sobie szukam
        4x4

        Komentarz


        • #5
          Jak się dowiadywałem o ściąganie z Czech auta to powiedział mi gościu że wychodzi na to samo co z Niemiec
          "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

          "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

          www.zoltar.bielsko.pl

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bws34
            Jak się dowiadywałem o ściąganie z Czech auta to powiedział mi gościu że wychodzi na to samo co z Niemiec
            Trochę już zrobiłem rozeznania. Kupujesz, piszesz umowę, bierzesz dowód - w Czechach dwuczęściowy jest , nie musisz wyrejestrowywać auta.
            W Polsce papierologia taka sama jak w innych przypadkach.
            4x4

            Komentarz


            • #7
              4x4BKF, a nie musisz mieć przypadkiem jakiegoś czeskiego adresu zamieszkania (choć nie ma tutaj obowiązku meldunkowego), żeby zarejestrować auto w Czechach?
              korespondent zagraniczny Kytutr / Bydlątko w kolorze Red Corrida

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kytutr
                4x4BKF, a nie musisz mieć przypadkiem jakiegoś czeskiego adresu zamieszkania (choć nie ma tutaj obowiązku meldunkowego), żeby zarejestrować auto w Czechach?
                Ja chcę kupić w Czechach i zarejestrować w Polsce.
                4x4

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez 4x4BKF
                  Ja chcę kupić w Czechach i zarejestrować w Polsce.
                  W takim razie tego dwuczęściowego dowodu nie dostaniesz
                  korespondent zagraniczny Kytutr / Bydlątko w kolorze Red Corrida

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X