Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto znany jeździ Skodami?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kto znany jeździ Skodami?

    W końcu znalazłem bardzo podobny temat
    Otóż u mnie problem jest identyczny: szarpanie samochodu.
    Wymiana czujnika oczywiście nic nie dała. Licznik poprawnie wyświetla prędkość ale kiedy sprawdzam przez VAG'a to licznik i climatronik pokazuje speed 0km/h.
    Czy mógłbym prosić o schemat kabelków z czujnika ? Obstawiam, że to one są winowajcą.

    Pacjentka :
    Octavia I Kombi 1.9 TDI 90 km ALH
    2001r. bodajże kwiecień

  • #2
    Kto znany jeździ Skodami?

    Proszę o zapodawanie fot oczywiście pomijam nas, członków OCP i znanych celebrytów :P
    Ale postanowiłem się przyjrzeć tematowi bliżej :P
    Jest taka idea ostatnio przez obrońców życia HLI - peregrynacja od oceanu do oceanu przez wiele krajów...czy ktoś mnie przebije?
    W Polsce Szefowa porusza się naszym autem

    [ Dodano: Nie 26 Sie, 12 10:17 ]
    to teraz może bardziej przyziemnie :wink:
    Dużo władz lokalnych (prezydentów, burmistrzów,urzędów) ma w posiadaniu Superbiki, powożą się nimi władze miasta Gdyni (mają 3.6 albo 2.0 tsi bo widziałem podwójne wydechy), kilka jest w Gdańsku i np. w paru okolicznych starostwach powiatowych.
    Może wzorują się na Jarku, ale moim zdaniem to auto to dobry wybór dla nich :wink:
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Piotr Fronczewski jeździ Superbem, wcześniej chyba też miał Skode.

      Z Pawlak ma Fabie chyba:-P
      Adam

      Komentarz


      • #4
        Jeszcze niedawno S1 2.8 V6 poruszał się prezes Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy. Oczywiście do dyspozycji auto było wraz z szoferem.

        филип
        Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

        Komentarz


        • #5
          Marek Belka chyba ostatnio przesiadł się z S2 na A6, ale wojewódzkie oddziały NBP mają dla dyrektorów S1 i S2. Dużo przedsiębiorstw publicznych ma w swojej flocie Superby. A co do Pana Fronczewskiego to jak gdzieś czytałem po dwóch S1 aktualnie jeździ S2

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez maymer
            A co do Pana Fronczewskiego to jak gdzieś czytałem po dwóch S1 aktualnie jeździ S2
            I od razy przyszła mi na myśl ta piosenka:
            [youtube] [/youtube]
            Ciekawe dlaczego wozi się Superbami.
            Bo mają więcej miejsca z tyłu od Passata? :yay:
            W Polsce nie ma kryzysu.
            Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez b707
              Piotr Fronczewski jeździ Superbem, wcześniej chyba też miał Skode.

              Z Pawlak ma Fabie chyba:-P
              Fronczewski sie nie liczy bo OIDP sciaga w swoich samochodach skodowski znaczek

              Komentarz


              • #8
                Kozyra sie wlasnie pucnal, ze jezdzi O2 2.0 TDI.
                Mimo to nie lubie goscia :P

                Komentarz


                • #9
                  z Tvn mają służbowe Octavia a Bieleninik prywatnie ma Superba ale czy on jest celebryta 8) ??
                  https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                  Komentarz


                  • #10
                    Jarosław!! Jarosław!!



                    Błąd 404
                    O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                    Komentarz


                    • #11
                      Mihau, zapodałem już go w pierwszym poście ale nie wiedziałem że to 2.0 tsi, dobry wybór, lepszy niż 3.6 fsi z tego co mówią superbowicze. Tylko warto czipsa zapodać jeszcze Jarek :twisted:

                      [ Dodano: Sob 01 Wrz, 12 23:23 ]
                      "ekskluzywny wóz dla prezesa PiS" trochę chyba przesadzają, niech zobaczą ile SII toczy się po drogach...to nie audi a8 czy buma 7, te dopiero kosztują siana.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez sew1981
                        Mihau....Tylko warto czipsa zapodać jeszcze Jarek :twisted: .....
                        podrzuć mu link do grupowej akcji, będzie miał taniej :diabelski_usmiech
                        Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
                        https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

                        www.tuneforce.pl
                        www.dpfserwis.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez kmink
                          Zamieszczone przez sew1981
                          Mihau....Tylko warto czipsa zapodać jeszcze Jarek :twisted: .....
                          podrzuć mu link do grupowej akcji, będzie miał taniej :diabelski_usmiech
                          A jak mu się wysra silnik to powie że to wina spisku i Tuska

                          A poza tym Jarek już musi mieć chipsa skoro ścigał się do Smoleńska z Tuskiem :P
                          "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                          "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                          www.zoltar.bielsko.pl

                          Komentarz


                          • #14
                            Politycy i samochody

                            Politycy i ich samochody : Link
                            Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                            Komentarz


                            • #15
                              bws34, tak na marginesie co do "Szanownego Premiera" to totalny pajac dla mnie i obłudnik i dużo jest jego winą, ale to nie w tym temacie piszemy....

                              [ Dodano: Nie 02 Wrz, 12 08:08 ]
                              i w tym raporcie chyba pierdoły piszą, albo nie o wszystkim wiedzą, bo tuska sam widziałem na stacji ze swoją córcią jakiś czas temu w sopocie hondą accord plus minus z 2007 roku.

                              Komentarz


                              • #16
                                sew1981, Jarek ma 2.0 tsi? A czemu tam sa 4 rury?

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez sew1981
                                  bws34, tak na marginesie co do "Szanownego Premiera" to totalny pajac dla mnie i obłudnik i dużo jest jego winą, ale to nie w tym temacie piszemy....

                                  [ Dodano: Nie 02 Wrz, 12 08:08 ]
                                  i w tym raporcie chyba pierdoły piszą, albo nie o wszystkim wiedzą, bo tuska sam widziałem na stacji ze swoją córcią jakiś czas temu w sopocie hondą accord plus minus z 2007 roku.
                                  Ja jestem tego zdania że kto by nie przyszedł rządzić to i tak zawsze najpierw musi się w odpowiedni sposób "pożywić" a reszta to *uj..
                                  Ciekawe czy Jarek korzysta z tyłu z ISO-FIX`ów jak jeździ w foteliku
                                  "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                                  "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                                  www.zoltar.bielsko.pl

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez bws34
                                    Zamieszczone przez sew1981
                                    bws34, tak na marginesie co do "Szanownego Premiera" to totalny pajac dla mnie i obłudnik i dużo jest jego winą, ale to nie w tym temacie piszemy....

                                    [ Dodano: Nie 02 Wrz, 12 08:08 ]
                                    i w tym raporcie chyba pierdoły piszą, albo nie o wszystkim wiedzą, bo tuska sam widziałem na stacji ze swoją córcią jakiś czas temu w sopocie hondą accord plus minus z 2007 roku.
                                    Ja jestem tego zdania że kto by nie przyszedł rządzić to i tak zawsze najpierw musi się w odpowiedni sposób "pożywić" a reszta to *uj..
                                    Ciekawe czy Jarek korzysta z tyłu z ISO-FIX`ów jak jeździ w foteliku
                                    z pewnością korzysta, w spadku po Kwaśniewskim dostał , który to jak wiemy był przezajebiście wysoki i przystojny , o cały centymetr wyższy o kaczora

                                    sorry ale wkurwia mnie taka lemingowa gadka

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez octaviars1
                                      sew1981, Jarek ma 2.0 tsi? A czemu tam sa 4 rury?
                                      2.0 tsi ma 4 rury, tak jak 3.6 :wink:

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Patrzylem na allegro i w konfiguratorze i 2.0 TSI jest z 2 rurami po lewej stronie...

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          pascal, Może i tak ale to żarty o wzroście kaczora/ów są popularne więc ..
                                          "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                                          "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                                          www.zoltar.bielsko.pl

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez octaviars1
                                            Patrzylem na allegro i w konfiguratorze i 2.0 TSI jest z 2 rurami po lewej stronie...
                                            Na allegro jest bardzo dużo ofert poglądowych od dealerów, tak samo jak np. Superb Active a na zdjęciu Platinum albo 1.8tsi a na zdjęciu tdi itp. itd. A konfigurator potrafi tylko zmianiać kolor i felgi.

                                            Superb 2.0tsi

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              octaviars1, słabo patrzyłeś
                                              A tak btw. to Jarosław ma 2 Superby. Liftback/sedan 2.0 TSI i Combi 2.0 TDI 170KM.
                                              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Jeżeli chodzi o Pana Piotra Fronczewskiego to jeździ on Superbem 3.6 V6 z niezłymi alusami (chociaż moim zdaniem na ori felgach Superb wygląda lepiej)

                                                Zaktualizuj swoją przeglądarkę

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X