Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O aucie leca, zamiast o LEDach

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O aucie leca, zamiast o LEDach

    Sprzedający strzelił sobie w kolano, mówiąc, że jest to aukcja żeby zobaczyć ile autko jest warte i że raczej nie sprzeda. Wydaje mi się, że ludzie licytują dla jaj, chociaż z drugiej strony skoro ktoś tyle daje to powinien być świadom, że jeśli wygra aukcje to być może będzie musiał kupić i zapłacić te 200 koła prawie.

  • #2
    tomek_poznan, Odbiegając od tematu - pochwalisz się swoim cudeńkiem w "naszych autach"? Nie każdy bywa regularnie na SCP :wink:
    SPOT Poznań ->

    Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

    Komentarz


    • #3
      nie bardzo, bo ja tu jestem "nielegalnie" :P
      nie chce nadużywac goscinnosci administracji.

      Komentarz


      • #4
        Hehe, szkoda :wink:
        SPOT Poznań ->

        Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

        Komentarz


        • #5
          Forum - Octavia Club Polska

          :P

          tylko widze zdjecia juz wyparowaly....

          Komentarz


          • #6
            To be continued...
            A obiecałeś :wink:
            SPOT Poznań ->

            Moje cappuccino: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...b943cff#759950

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez tomek_poznan
              nie bardzo, bo ja tu jestem "nielegalnie" :P
              nie chce nadużywac goscinnosci administracji.
              A jakaś abolicja tudzież kasacja Ci nie przysługuje ?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez dato
                A jakaś abolicja tudzież kasacja Ci nie przysługuje

                dato, raczej nie
                nie znasz tematu :wink:
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  oj tam oj tam....

                  teReSka - najnowsze zdjecie....

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez piotrek_gdy
                    Zamieszczone przez dato
                    A jakaś abolicja tudzież kasacja Ci nie przysługuje

                    dato, raczej nie
                    nie znasz tematu :wink:
                    nie tylko on.o co cho????

                    Komentarz


                    • #11
                      poprosze o zamkniecie tematu, bo sie zacznie :P

                      Komentarz


                      • #12
                        tomek_poznan, nie wiem co odwaliłeś,że tak boisz się moderatorów....i zarejestrowałeś się pod innym nickiem (zapewne)...szkoda, że nie chcesz zdradzić.
                        Bo w szukajce nie znalazłem innych tematów niż typowo techniczne autorstwa niejakiego "leca" sprzed 6-5 lat....Może macie jakąś umowę nie wiem, ale szkoda, że nie znamy prawdy o co idzie :wink:

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez sew1981
                          Może macie jakąś umowę nie wiem, ale szkoda, że nie znamy prawdy o co idzie
                          Nie wiem czy dobrze trybię i czy to ma coś wspólnego (jeżeli nie ma to mi tego posta wywalcie albo coś) ale być może właśnie chodzi o konflikt na linii forum OCP i SCP. Pamiętam, że albo kiedyś chciałem napisać tutaj coś o SCP albo na OCP o SCP i jeżeli chciałeś napisać adres internetowy to go wywalało i nie akceptowało i sie jakieś gwiazdki pokazywało. Tak był skrypt zrobiony, ze nie przyjmowało tej nazwy.

                          Zresztą zrobię doświadczenie

                          skodaclub -> napisałem "skoda_club" razem więc jak widać na OCP jest taki skrypt, ze choćbyś się zesrał to nie napiszesz "skoda_club" razem

                          Komentarz


                          • #14
                            sew1981, po prostu przejdz nad tym do porzadku dziennego i nie rób takich założeń bo nie od razu musialem cos przeskrobac. A nie chce pisac bo ani ja , ani nikt z ludzi ktorych ew, te sprawy dot. nie chce do tego wracac i tego odkopywac... a ja juz tymbardziej w taki sposob dziekowac administracji za przymykanie oka na moj chwilowy pobyt tutaj. Ten jest spowodowany wylacznie dwoma tematami w ktorych (niesłusznie) zaczeto mi obrabiac tylek z tyt. prowadzonej przeze mnie dzialalnosci handlowej. Zawitalem aby sie obronic i tyle - OCP jest na tyle opiniotwórcze ze jedna bzdura bez sprostowania moze sie potem ciagnac latami.

                            Przykro mi, ale ciekawosc musi i pozostanie niezaspokojona. Wiec to nie strach a raczej postawa fair play wobec GTW

                            see ya

                            Komentarz


                            • #15
                              tomek_poznan, "postawa fair play" to rozumiem, spoko
                              a bronić się każdy ma prawo, to też kumam
                              więc looz, nie dociekamy :P

                              Komentarz


                              • #16
                                Jak tam kiedyś w końcu zawitam na poniedziałkowego spota to zawnioskuję o abolicję. A jak Purchawa w końcu podliczy ilość wysłanych ode mnie bezinteresownie cegiałek to może popatrzy łagodniejszym okiem... W końcu sąsiad...

                                A takie gierki międzyforumowe jak wycinanie nazwy scp uważam za piaskownicę, było, minęło... Mam nadzieję, że przy tak rozsądnym podejściu jakie Lec powyżej prezentuje to konto nie zniknie. Ok, EOT.

                                Komentarz


                                • #17
                                  sew1981, dato,
                                  tomek_poznan, jasno się wyraził, że to prywatna sprawa nie dotycząca żadnego z nas
                                  więc dajmy temu spokój

                                  SCP czy OCP co za różnica tak naprawdę- ważne że wszyscy lubimy skody :diabelski_usmiech
                                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    To jak Tomku,masz już testera na led-y??? :diabelski_usmiech

                                    bo jak cos to mogę śmignąć do Poznania

                                    a mam przedliftową RS-kę :lol:
                                    NajtFukinPatrol North-West

                                    UNIDEN 510 XL + ML145

                                    BYŁ ASZ
                                    PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                    BYŁA TEŻ CEGA
                                    A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                    MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      WIELKIBONGO, ja już się zgłosiłem :P
                                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        piotrek_gdy, Ty to taki zawodowy pouczacz jesteś ?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          w sprawie testera prosze w innym watku, Piotrek musi pewna rzecz sprawdzic - jesli okaze sie ze go dyskwalifikuje to bedzie wakat....

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Cóś mi siem wydaje, :?:
                                            że chłoptasie pokłócili siem jak siusiumajtki w piaskownicy. :diabelski_usmiech
                                            I może wyszło by lepiej, gdyby pieprznęli się klockami po makówkach,
                                            to już dawno było by po guzach.
                                            Typowy przerost ambicji, który rozpierdala i rujnuje wszystko, jak to jest w naszej nacji.
                                            Wyniki doświadczamy na codzień.
                                            Każdy pewnikiem uważa, że ma racje, tylko co ona jest warta :?:
                                            Moim zdaniem gówno, bo zostaje kac i drecząca złość wewnętrzna czkawką i tak się odbija i pozostaje już niemal na zawsze.
                                            A wystarczyło by, po męsku podać sobie dłoń i puścić w niepamięć swe i przeciwnika zaciećwierzenie.
                                            Do czego serdecznie zapraszam,
                                            mając głęboko w - ie,
                                            gdy zaproszenie pozostanie,
                                            olanym. :diabelski_usmiech

                                            Pozdrawiam obu Panów

                                            LEC.

                                            Ps. a za posługiwanie się bezprawne mymi inicjałami szykuję siem do procesa 8) chyba, że sprawa rozejdzie siem po kościach, opartych o przyzwoity bufet :wink:
                                            Moja ADELA

                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=58788

                                            i jej najlepszy wynik 15,75 l/ 100km

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez dato
                                              Ty to taki zawodowy pouczacz jesteś
                                              być może wiem ciut więcej niz np ty kolego
                                              niepotrzebnie sie odezwałem

                                              przepraszam za OT
                                              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                              Komentarz

                                              POWRÓT NA GÓRĘ
                                              Pracuję...
                                              X