Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wygasł certyfikat usługi Gmail?!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wygasł certyfikat usługi Gmail?!

    Rob79, jak tak sprawnie idzie Ci swatanie,to może to sposób na jakiś dodatkowy dochód :?: :P

  • #2
    Wygasł certyfikat usługi Gmail?!

    Czy ktos sie z tym spotkal ostatnio, wczoraj po zalogowaniu do skrzynki poprzez przegladarke Google Chrome wyskoczyl komunikat ze "Certyfikat bezpieczenstwa tego serwera nie jest jeszcze wazny" i i dalej opis ktory jednak malo wnosi, tak czy siak nie moge sie zalogowac do skrzynki ani z Chroma a z Explorera 8 niby moge, ale po kazdym kroku wyskakuje komunikat ostrzegawczy i trzeba postepowac wbrew zalecenia programu.
    Korzystanie z Chroma jest o wiele wygodniejsze i przeszkadza mi cala sytuacja, a jeszcze nigdy nie mialem takiego przypadku, korzystam z tej przegladarki juz od dluzszego czasu, a z systemu win7 64 bit juz od dawna.
    W pomocy Explorera pisze ze sprawdzania certyfikatow nie da sie wylaczyc, w Chromie nie sprawdzalem, jednak nic nie daje czyszczenie cookies i wszelkich danych przegladarki.

    Komentarz


    • #3
      a data w systemie poprawna?

      Komentarz


      • #4
        No ja nie moge, patrzylem na ta date bo tak tez wyczytalem w pomocy no ale co z tego ze mam 4 "oczy" jak dla mnie ciagle luty :lol: :wink: :roll: :szeroki_usmiech :shock:
        Przestawilem dziala :!: :!: :!:

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X