Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Opłaty za autostrady w Polsce - strona www?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Opłaty za autostrady w Polsce - strona www?

    Zamieszczone przez low-raider
    Zamieszczone przez canecorso
    Ma ktoś do sprzedania jeden z takich sterowników :
    1K0-953-549-CE
    1K0-953-549-CD
    1K0-953-549-CF
    1KO -953-549-CH
    oraz wiązkę do multifunkcji prawdopodobnie taką 1K0971584C.
    Znalazłem takie pozycje na allegro ale każda u innego sprzedawcy a chcę zaoszczędzić na przesyłkach.
    Jeśli jest ktoś na forum kto to ma taki komplecik niech się odezwie.

    1. Ja mam zbędną wiązkę bez multifunkcji, ale mam też kostkę i kabelki, dzięki której przerobisz wiązkę na multifunkcyjną (Enriquez robił opis jak to przerobić, jest kilka postów wcześniej link). Miałem użyć do swojego autka ale dostałem oryginalną pod multifunkcję, więc starą + wtyczkę oddam za przysłowiowe "dziękuję" Jak nie pilny temat to moge nawet do Ełku podrzucić jak będę w okolicy.

    2. No właśnie, podłączyłem wiązkę multifunkcyjną do swojej skodziny, ale bez zakodowania (nie mam czym) , Po podłączeniu bez kodowania podświetlenie przycisków i funkcje przycisków oczywiście nie powinny działać?
    Druga sprawa, że nie wywaliło mi żadnego błędu. Tak powinno być, czy sterownik powinien pisać jakieś błędy?
    Jutro spróbuję to gdzieś u kogoś zakodować na swoim sterowniku. Zobaczymy, czy załapie czy trzeba będzie wymieniać na inny.

    PS. Moja Octavia jest z 2008r, przed FL, żeby była jasność.
    Dziękuję Ci bardzo ale nie chce mi się bawić w przeróbki bo sam tego nie zrobię, widziałem kabelek na allegro za 70 zł + przesyłka, chyba będę kupował na raty u różnych sprzedawców bo u jednego ciężko bedzie trafić wszystko na raz, za pare miesięcy jak dobrze pójdzie odpalę w końcu swoją kierę.
    A powiedzcie mi którym przyciskiem w takiej kierownicy przełącza się między radiem a CD


    Kupiłem ja za 200 zł jako sprawną, mam nadzieję że zadziała jak juz wszystko skomletuje.

  • #2
    Opłaty za autostrady w Polsce - strona www?

    Koledzy, jest może jakaś strona www, na której zaznaczona jest aktualna "sieć" płatnych autostrad w Polsce i podane są stawki za przejazd nimi?
    Generalnie interesuje mnie koszt przejazdu którąś z tych dwóch tras:
    1. Dynamic Link Not Found
    2. Dynamic Link Not Found
    Nie wiem... Nie płaciłem i nie jechałem nimi nigdy i nie wiem jak znaleźć ich koszt...
    Adam... Używam:
    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
    Passek: B6 175KM/366Nm

    Komentarz


    • #3
      hahaha z tą siecią to pojechałeś :lol: :lol: :lol: :lol:
      Musisz liczyć jakieś 10gr/km :wink:
      Chiptuning, serwis FAP/DPF i inne....Poznań
      https://www.facebook.com/pages/TuneF...09364479166793

      www.tuneforce.pl
      www.dpfserwis.pl

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez kmink
        hahaha z tą siecią to pojechałeś :lol: :lol: :lol: :lol:
        zmieniłem na "sieć"

        Zamieszczone przez kmink
        Musisz liczyć jakieś 10gr/km :wink:
        No a sumarycznie ile mi wyjdzie tych opłat?
        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • #5
          W tamtym roku jeździłem na Warszawę od strony Berlin-a czyli A2 i koszt w jedną stronę kosztował ok 60-70zł ale nie pamiętam dokładnie. Śmiałem się ,że ceny wyższe niż w Europie zachodniej. Strony nie znam ale tanio nie jest

          Komentarz


          • #6
            Agamek12, ceny na A2 ceny na A1
            رافال
            Spoty
            Cause freedom is a lonely road
            My O2FL

            Komentarz


            • #7
              rafiki, to policz mi jeszcze ile zapłacę za pokazane przejazdy i będziesz moim idolem... Ja nie umiem... :?
              Adam... Używam:
              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
              Passek: B6 175KM/366Nm

              Komentarz


              • #8
                Agamek12, zerknij
                Just a moment...

                Just a moment...
                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                =================================================

                Komentarz


                • #9
                  No jest "nieźle"...
                  Odcinek Stryków => Konin: 10zł(?)
                  Odcinek Konin => Jordanowo: 56zł(?)
                  Razem: 66zł :shock:
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Agamek12
                    No jest "nieźle"...
                    Odcinek Stryków => Konin: 10zł(?)
                    Odcinek Konin => Jordanowo: 56zł(?)
                    Razem: 66zł :shock:
                    Stryków - Konin to odcinek państwowy wybudowany we współpracy z UE i nie może być drożej. reszta to odcinek Kulczykowy i tutaj hulaj dusza piekła nie ma
                    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                    _______________________________________
                    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                    Komentarz


                    • #11
                      Agamek12, raczej wątpie, że Ci się spieszy nad to może, to jedź przez Toruń, Bydgoszcz, Wałcz, Stargard Szczeciński, bo jak będziesz jechał tymi wiochami co zaznaczyłeś to nerwy stracisz (zjeżdzając koło Grudziądza) ,a jak pojedziesz A2 to zabulisz jak za zboże. Możesz jechać do tego Torunia A2 (nie wiem ile się buli z Wwy do Strykowa, nie jechałem) i A1 (tu było niedawne niepłatne jeszcze jak jechałem).
                      Ale jak się nie pali i chcesz oszczędzić to jedź sobie dk10 przez Płońsk normalnie, wychodzi 598 km do Międzyzdrojów i czas bardzo zbliżony jak przez A1, a bliżej

                      Komentarz


                      • #12
                        Agamek12, jedź A2 /S3 zabulisz tylko 66 zł i wypoczniesz za kółkiem, bo jak pojedziesz przez Biały Bór itp to capną na 5x tyle PLN-ów
                        MARCIN
                        Mój szkodnik

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez bzyq_74
                          (...) jak pojedziesz przez Biały Bór itp to capną na 5x tyle PLN-ów
                          Otóż to... Już kiedyś dostałem stamtąd 2 zdjęcia...
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • #14
                            Ostatnio jak jechałem ciężarówką (solówką na 3 osiach) A2 z Łodzi do Poznania zapłaciłem 63,10 za Viatolla + 2x 41zł za płatne bramki co w sumie daje za cały przejazd 145,10zl :wow Tyle samo zapłaciłem za powrót z Poznania do Łodzi :evil: W sumie zostałem okradziony na prawie 300zł
                            VW Golf Sportsvan 1.2 TSI 110KM

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Agamek12
                              Zamieszczone przez bzyq_74
                              (...) jak pojedziesz przez Biały Bór itp to capną na 5x tyle PLN-ów
                              Otóż to... Już kiedyś dostałem stamtąd 2 zdjęcia...
                              Agamek, wstrzymaj się z tym wyjazdem. Pracują już nad ustawą, która odbierze gminom prawo do fotoradarów i będziesz mógł spokojnie pomknąć przez Biały Bór :szeroki_usmiech
                              If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                              _______________________________________
                              a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez bzyq_74
                                Agamek12, jedź A2 /S3 zabulisz tylko 66 zł i wypoczniesz za kółkiem, bo jak pojedziesz przez Biały Bór itp to capną na 5x tyle PLN-ów
                                Dokładnie, najbardziej bezproblemowa trasa.
                                Uważaj tylko zaraz za Goleniowem jak się skończy dwujezdniowa S6/S3, montują tam odcinkowy pomiar prędkości,
                                Dodatkowo od połowy maja ma być otwarty odcinek S3 Międzyrzecz-Gorzów Wlkp. czyli jak w Warszawie wjedziesz na A2 to dobra droga skończy się dopiero za Goleniowem czyli około 40 km od celu

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez aro_40
                                  Zamieszczone przez Agamek12
                                  No jest "nieźle"...
                                  Odcinek Stryków => Konin: 10zł(?)
                                  Odcinek Konin => Jordanowo: 56zł(?)
                                  Razem: 66zł :shock:
                                  Stryków - Konin to odcinek państwowy wybudowany we współpracy z UE i nie może być drożej. reszta to odcinek Kulczykowy i tutaj hulaj dusza piekła nie ma
                                  No niestety, tak jak na państwowej jeszcze ujdzie wys. tej opłaty, to u Kulczyka jest jakaś masakra. Jeszcze kilka lat temu można było objeżdżać bramkę w Lądku, tak teraz już uszczelnili zjazdy i kicha. Zostaje odbicie na Wrześnię i stara dwójka do Poznania (oszczędność jednej bramki - czy opłacalna - indywidualna kwestia).
                                  Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                                  FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Jak się obecnie podzieli 66zł/400km to wychodzi 16,5 gr/km to nie ma tragedii.
                                    Można ewentualnie trochę zaoszczędzić jadąc przez Pniewy -> Dynamic Link Not Found
                                    MARCIN
                                    Mój szkodnik

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Stara dwójka - właśnie przez Pniewy - to niezła kicha - co chwilę słychać o wypadkach na tej trasie. To już lepiej oszczędzić wcześniej (Września - tam to chociaż są dwie jezdnie - fakt, że nawalone radarów i świateł).
                                      Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                                      FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X