Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Egipt - jaki hotel?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Egipt - jaki hotel?

    Zamieszczone przez Prim
    marlej108, o czym Ty piszesz.
    Nie ja pisze, ale panowie (panie?) z dzialu PR pewnie koncernu VAG, a dziennikarze to bez sensu powtarzaja...

    Kilka przykladow dot. najnowszego Passata:

    "Atak na klasę premium: Passat i Mondeo lepsze od BMW i Volvo?"
    Link

    "Czy Volkswagen Passat awansuje do klasy premium?"
    Test Volkswagen Passat Variant: Czy faktycznie jest najlepszy w historii?

    "Nowy VW Passat – skok w klasę Premium"
    Link

    pewnie jak sie zaczna testy Superba, to tez beda szly tego typu teorie, ktore uwazam sa bezsensowne...

  • #2
    Egipt - jaki hotel?

    szukam dobrego hotelu w Egipcie na wakacje w maju. Wyjazd 2+2 (2 i 5 lat) Powinno być:
    - blisko plaży i morze do kąpieli z małymi dziećmi, bez kamieni w wodzie czy 200m wgłąb trzeba iść żeby mieć po pas,
    - niezłe jedzenie, bo wiem że w Egipcie różnie z tym,
    - jakieś atrakcje dla dzieci typu zjeżdżalnie czy plac zabaw aczkolwiek nie musi być super hiper aquapark bo dzieciaki nie pozwolą nam wyjść poza teren hotelu
    - hotel nie może być wielkim gmaszyskiem, idealnie to położony na rozległym terenie i bungalowy,

    Prosze o opinie tych co byli i polecają dany hotel.
    W necie jest pełno opinii ale wiadomo do każdego można się przyczepić i też do końca nie wiadomo kto pisał.
    Na naszym forum znalazłem jedynie kilka postów i liczę, że teraz będzie więcej
    "Największym szczęściem jakie może spotkać człowieka jest życie w socjalizmie.
    Zaś największy pech jaki może mu się przydarzyć to mieć takie zasrane szczęście."

    Komentarz


    • #3
      re

      amlas 3 lata temu byłem w hotelu do którego wiem, że wrócę z dzieckiem, nazywa się Iberotel Aqua Marine w Hurghadzie. Hotel marzenie dla rodzin z dziećmi:
      jedzenie wyśmienite, baseny i plaża rewelka.
      Nie wiem jak teraz ceny a jak ja byłem były znośne- jeszcze w tym terminie co piszesz powinno być ok.
      Na holidaycheck piszą dość dobrze też o nim

      Niedaleko Iberotelu jest Jungle Aquapark- też rewelka ale nie ma blisko morza- ale za to jakie baseny i zjeżdżalnie
      pozdrawiam Macek

      Komentarz


      • #4
        amlas, hotel Sultan Gardens Resort w Sharm el Sheikh.

        Jak najbardziej polecam ten hotel. Bardzo przyjemna atmosfera, blisko do plaży, rafa jakieś 10m od brzegu, wszędzie bardzo czysto. Duża liczba basenów. Bardzo urozmaicone jedzenie, pięknie podane, dużo świeżych owoców, soków, woda mineralna codziennie w pokoju. Hotel jest godny polecenia dla rodzin z dziećmi. Byłem już 3 razy z rodziną i pewnie jeszcze tam wrócę; może nawet w tym roku

        Sultan Gardens Resort (Shark Bay): Alle Infos zum Hotel

        403 Forbidden

        Seat Leon ST FR by mirek_p11

        Fotki
        Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
        Fotki

        Komentarz


        • #5
          Hotel bierz z jak najwieksza liczbą *. Generalnie ich standardy gwiazdkowe odbiegaja od europejskich o conajmniej 2 gwiazdki
          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

          Spalanie - Motostat.pl

          Komentarz


          • #6
            mirek i inni a jak wygląda sprawa z tymi odpływami w Morzu Czerwonym? Skoro byłeś tam 3 razy to pewnie wiesz.
            Odpływy są codziennie, kilka godzin jest piach zamiast wody na długim odcinku wgłąb morza?
            Jeżeli tak to troche lipa, zostaje tylko hotel i baseny - a nie po to sie chyba jedzie na urlop nad ciepłe morze zeby caly czas siedzieć przy basenie...
            Czy może to tylko w określonych porach roku/miesiąca?
            "Największym szczęściem jakie może spotkać człowieka jest życie w socjalizmie.
            Zaś największy pech jaki może mu się przydarzyć to mieć takie zasrane szczęście."

            Komentarz


            • #7
              Byliśmy i polecamy: Shams Safaga
              Moja Octavia

              Komentarz


              • #8
                amlas, jak byliśmy kiedyś w hotelu Tropicana Grand Azure w którym też było bardzo przyjemnie to właśnie jedynym, ale dla mnie wielkim minusem był wspomniany odpływ i aby ponurkować musiałem dojść 0,5 km i dlatego wróciliśmy do hotelu Sultans Garden Resort nad zatoką Sharks bay, bo tam nigdy nie było takich problemów.

                Seat Leon ST FR by mirek_p11

                Fotki
                Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                Fotki

                Komentarz


                • #9
                  Jungle Aqua Park Hurghada.... nie chciało się z hotelu wychodzić.....plaża za to słabiutka, ale na pobyt z dziećmi....hotel rewelacja...

                  Hotelbilder: Pickalbatros Jungle Aqua Park Resort - Neverland Hurghada (Hurghada) • HolidayCheck
                  Hotel w formie bungalowów, na kilka domków przypada oddzielny basen, z kilkoma głębokościami. Olbrzymi aquapark do dyspozycji gości, i drugi nieco mniejszy dla dzieci. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, obsługa życzliwa, zawszze uśmiechnięta, i nie tylko dla napiwków. Ogromny teren hotelu, nie ma problemów z leżakami, oprócz tego zawsze są wolne łoża z baldachimami, lub łoża zadaszone strzecha, bardzo wygodne i praktyczne. Mimo tego że byłem w wysokim sezonie, nie było absolutnie żadnych problemów ze znalezieniem miejsca nad samym basenem. Super animacje dla dzieciaków (międzynarodowa ekipa jedna Polka Oliwia super dziewczyna). Temat jedzenia. Siedem restauracji czynnych od rana do późnego wiezora, lodziarnia, kafeteria, ciastkarnia, makaroniarnia.....można codziennie jeść co innego. A dla najmłodszych otwarty cały czas bar z przekąskami(hot dogi pizzze hamburgery, frytki, soki lody itp...Pokoje czyściutkie, bardzo komfortowe. W pokojach na parterze bezpośredni dostęp do basenów. Jak dla mnie hotel idealny na pobyt z dzieciakami....
                  W zalewie Wiślanym pływał dziadek z babką,
                  Babka utonęła do góry kudłatką.
                  Oj nie żal mi babki jak tej jej kudłatki,
                  Bo bym sobie uszył pomponik do czapki!!!

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez hermioli1
                    Jungle Aqua Park Hurghada
                    potwierdzam. Aquapark rewelacja, byliśmy 2 tygodnie i się nie nudziło.
                    Morze - owszem, byłem, ale tylko po to żeby "zaliczyć". Płytko, wiało akurat - czym prędzej przekąsiliśmy coś i busem z powrotem do auaparku i drinków
                    Jedzenie też bardzo dobre, nie dotknęła nas klątwa faraonów choć nie żałowaliśmy sobie.
                    Naprawdę polecam ten hotel, jak i wycieczki w morze. Szczególnie te, gdzie można poplywać np. na rafę. Choć oczywiście w tej kwestii Hurgada nie może się równać z Sharm.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X