Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Play czy Nju ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Play czy Nju ???

    Stałem przed podobnym wyborem, tylko silniki 1.2 - 1.4 TSI i po jeździe próbnej wybrałem Jettę. Miałem bezpośrednie porównanie - jechałem tymi autami w ciągu 2 godzin, ten sam salon, ta sama trasa przejazdu - Jettą jechało mi się znacznie lepiej. Lepsze wyciszenie, lepsze prowadzenie, a już jak usłyszałem słynne dudnienie z tyłu w OIII przy przejeżdżaniu przez tory i sprzedawca powiedział mi, że to w tym modelu normalne, to podziękowałem od razu. Co do jakości wykonania, to prawda, że jest trochę gorzej niż w Golfie VII, ale według mnie lepiej niż w OIII, w końcu to są klocki (zegary, kiera, panel klimatronika itd.) VW, więc nie może być dużo gorzej od innych VW.

  • #2
    Play czy Nju ???

    Proszę o opinię szanownych forumowiczów .
    Chodzi mi o nielimitowane rozmowy na nr komórkowe i stacjonarne ,która oferta jest bardziej korzystna ?
    Czy są tzw 'gwiazdki" a jeśli tak to jakie ?
    Internet mnie na razie nie interesuje ,myślę o Aero2.
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam.
    Zainteresowany !

    Komentarz


    • #3
      kleszek3, w NJU z rachunkiem rozmawiasz do woli i za rozmowy nie zapłacisz więcej niż 19 zł. To samo dotyczy sms-ów - nie więcej niż 9 zł (oczywiście nie licząc serwisów specjalnych za X zł + VAT). Ja mam NJU i nie narzekam. Mimo, że jest to notabene marka Orange (o czym np. w reklamach nie ma ani słowa) i mam drugi telefon z Orange, to w NJU jeszcze nigdy nie straciłem zasięgu a w Orange to praktycznie codziennie.
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        kleszek3, do samych rozmów to Nju będzie lepszym wyborem. Co do zasięgu to Play ma lepszy, chociażby z tego powodu, że korzysta z obcych nadajników również.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          ja tylko dodam, że w Play jest dobra oferta ale dopiero przy przedłużeniu umowy (po wypowiedzeniu :wink: ); dla nowych klientów bez szału.
          www.SPAmobile.pl

          Komentarz


          • #6
            ja tylko dodam, że w Play jest dobra oferta ale dopiero przy przedłużeniu umowy (po wypowiedzeniu :wink: ); dla nowych klientów bez szału.
            A to tak, tylko trzeba odczekać do ostatniej chwili
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez rafiki
              jest to notabene marka Orange
              Zamieszczone przez rafiki
              mam drugi telefon z Orange, to w NJU jeszcze nigdy nie straciłem zasięgu a w Orange to praktycznie codziennie.
              jak przełożysz karty zobacz czy jest tak samo albo zmień telefon
              Wyłącz 3G, zasięg tracisz bo sieć się przełącza.
              Do jedno drugie wyklucza, to tak jak Heyah działał na ERA GSM - te same maszty i nadajniki więc nie może tak być ;-)
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • #8
                oolsztyniak, przekładałem kartę z orange do tego telefonu gdzie mam NJU i pod zamkiem w Olsztynie nie miałem zasięgu, a na NJU miałem. 3G mam wyłączone w jednym i w drugim :P
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz


                • #9
                  Co do Nju czy Play może jakiś przedstawiciel się wypowie,jeśli zaś chodzi o Aero2 to pojawiły się "małe"problemy
                  Gazeta.pl : Error 404

                  [ Dodano: Czw 08 Maj, 14 00:40 ]
                  Jak widać po ilości wypowiedzi ,małe jest zainteresowanie ofertą NJU wśród forumowiczów.
                  Ciekawe dlaczego ?!
                  Pozdrawiam.
                  Zainteresowany !

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X