Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W jakiej sieci najlepiej internet

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • W jakiej sieci najlepiej internet

    e to ja też się bawię w ginekologa. Będę zagląda regularnie :wink: ale nie napiszę

    [ Dodano: Pią 20 Mar, 15 11:38 ]
    nie wytrzymam, w Alejach ludziska na ławkach z płytami CD siedzę i w niebo lampią Znaczy jak przed chwilą jechałęm

  • #2
    W jakiej sieci najlepiej internet

    Szukam karty z internetem.
    Potrzebuję taką kartę wsadzić w gps (lokalizator) więc nie będzie zużywał dużych pakietów, wiec nie potrzeba mi dużych GB, a jak najtaniej i najdłużej była ważność po doładowaniu
    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
    ----------------------------------------------------

    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

    Komentarz


    • #3
      Lycamobile ma pakiety od 2 zł na 30 dni.

      Komentarz


      • #4
        A jak z zasięgiem tej sieci? Żeby się nie okazało że jak będę chciał namierzyć to będzie poza zasięgiem
        Zamówiłem virgin mobile 8zł i miesięcznie po 5zł, ale jak zobaczyłem zasięg to trochę się zniechęciłem i szukam dalej
        "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
        ----------------------------------------------------

        !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

        Komentarz


        • #5
          możesz aero2. za darmo (20 zł kaucji za SIM) ale transfer od tragicznego po słaby
          ja używam Orange Free, za każde doładowanie dostaję dość duży pakiet GB do wykorzystania. jest tego tyle, że przez telefon nie wykorzystuję i podłączam SIM do modemu.
          Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

          Komentarz


          • #6
            Lycamobile korzysta z sieci plusa . Ja od 2 tygodni mam w telefonie jako tylko do danych i jest ok.Aero2 raczej odpada, gdyż trzeba wpisywać ten kod capchta co kilka godzin w przeglądarce z obsługą flasha.
            Ewentualnie coś takiego: Link

            Komentarz


            • #7
              Trafiłem jakiś czas temu za 9,99 w T-mobile 1gb miesięcznie.
              Ale to abonament a nie karta.
              Była O2 RS 190 km / 436 Nm
              Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

              Komentarz


              • #8
                Mam darmowe Aero2 i właśnie słucham muzyki na youtube
                Nie jest źle :szeroki_usmiech
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #9
                  Ale w samochodzie nie bedziesz wpisywac co godzine kodu :twisted:
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Maicroft
                    Ale w samochodzie nie bedziesz wpisywac co godzine kodu :twisted:
                    Fakt... zapomniałem o kodzie...
                    Adam... Używam:
                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                    Passek: B6 175KM/366Nm

                    Komentarz


                    • #11
                      Lycamobile ma wszędzie w Polsce dobry zasięg czy tylko wokół większych miast?
                      Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                      Komentarz


                      • #12
                        Na Podhalu ok

                        Komentarz


                        • #13
                          Chyba najrozsądniej wychodzi to orange free. Muszę zrobić maraton po salonach albo na giełdzie zobaczyć po świętach.
                          "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                          ----------------------------------------------------

                          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Agamek12
                            Nie jest źle
                            jest bardzo źle

                            Zamieszczone przez obrus
                            trzeba wpisywać ten kod capchta co kilka godzin w przeglądarce z obsługą flasha
                            właśnie dlatego
                            poza tym o ile w 3mieście mam zasię to w Wawie jest już gorzej
                            zwłaszcza w weekekndy jest słabiej
                            Aero bardzo się zespuło od jakiegoś czasu :roll:
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz


                            • #15
                              piotrek_gdy, Aero2 działa mi odrobinę słabiej niż BlueConnect, ale i tak jestem z niego zadowolony - tym bardziej, że używam go okazjonalnie a jego parametry pozwalają na oglądanie filmików na Youtube i całej masy innych nieprzydatnych stron...
                              Wpisywanie kodu jest upierdliwe - to fakt - ale ja traktuję go jak (onegdaj) wpisywanie kodu PIN przy uruchamianiu modemu...

                              Nie twierdzę, że Aero2 to "cud-miód", ale nie jest to też zupełnie nieprzydatne dziadostwo.
                              Adam... Używam:
                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                              Passek: B6 175KM/366Nm

                              Komentarz


                              • #16
                                Agamek12, do marca tego roku to był "cud-miód" z którego korzystałem bezproblemowo tam gdzie plusowy LTE wieszał się

                                stąd moje rozgoryczenie- bo teraz nie da się korzystać z aero tak jak jeszcze niedawno
                                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                Komentarz


                                • #17
                                  piotrek_gdy, ja piszę o swoich obecnych doświadczeniach, bo Aero2 mam od dwóch tygodni. W Warszawie na Mokotowie działa mi świetnie (tzn. z zastrzeżeniami o których pisałem wcześniej)...
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez krissos
                                    Zamówiłem virgin mobile 8zł i miesięcznie po 5zł, ale jak zobaczyłem zasięg to trochę się zniechęciłem i szukam dalej
                                    Virgin ma zasięg Play + T-Mobile więc nie wiem co cię zniechęciło. Plus Virgin jest taki, ze masz lejek przez cały czas więc w sumie raz doładowujesz i masz przez rok darmowy dostęp do neta z ograniczoną prędkością 16kbit/s jak dobrze pamiętam, ale do lokalizacji powinno chyba starczyć?

                                    Zamieszczone przez Waśka
                                    Lycamobile ma wszędzie w Polsce dobry zasięg czy tylko wokół większych miast?
                                    Lyca ma zasięg Plus i z tego co wiem ma wjazd do jego UMTS900 czyli Aero2.
                                    AGR 112KM, 232Nm
                                    Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      @up
                                      U nich na stronie jest mapka z zasięgiem i nie wyglądało to za dobrze. Dlatego się trochę rozczarowałem, ale jak tak pisze to czekam aż przyjdzie po świętach i przetestuje.
                                      "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                      ----------------------------------------------------

                                      !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        krissos, sorki wprowadziłem w błąd. Oczywiście Virgin Mobile ma zasięg Play + Orange. Play + T-Mobile ma Mobile Vikings

                                        W Virgin jak zarejestrujesz numer na ich stronie dodatkowo masz 50% z doładowania i lejek wynosi 32kbit/s
                                        AGR 112KM, 232Nm
                                        Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Pytanie bylo o internet do lokalizatora, ale...

                                          Ktos korzysta z LTE w Cyfrowym Polsacie ?? Zasieg Plusa, wiec powinno byc OK.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            co do zasięgu Virgin Mobile - standardowo jest tylko play, orange i t-m, ale przy przenoszeniu numeru z innej sieci - dostaje się dostęp do nadajników plusa. sprawdziłem empirycznie - kupiłem kiedyś jeden starter z kiosku - zasięg p4, pomarańczy i różowych, natomiast przeniosłem do nich swój główny nr i na stałe wybrałem plusa - wszystko działa, dane też

                                            co do CP - to jest ciekawa(?) sytuacja, niby te same nadajniki co plus, ale trafiłem na zadupie, gdzie jest oficjalnie zasięg CP HSPA, modem z kartą w plusie łapie HSPA (i działa z rozsądnymi prędkościami), aero2 łapie ten sam maszt i działa, natomiast karty z play oraz VM nie widzą tego nadajnika 3G - dziwna kombinacja, ciekawe co solorze i CP/Plus kombinują?

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez czernobyl
                                              co do zasięgu Virgin Mobile - standardowo jest tylko play, orange i t-m
                                              Jest tylko zasięg Orange i Play standardowo. Reszta się zgadza.

                                              Zamieszczone przez czernobyl
                                              co do CP - to jest ciekawa(?) sytuacja, niby te same nadajniki co plus, ale trafiłem na zadupie, gdzie jest oficjalnie zasięg CP HSPA, modem z kartą w plusie łapie HSPA (i działa z rozsądnymi prędkościami), aero2 łapie ten sam maszt i działa, natomiast karty z play oraz VM nie widzą tego nadajnika 3G - dziwna kombinacja, ciekawe co solorze i CP/Plus kombinują?
                                              Karty Play/VM nie mają dostepu do UMTS900 w Plusie czyli nie mają wstępu do Aero2 dlatego nie widzi 3G.
                                              AGR 112KM, 232Nm
                                              Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Wracając do sieci lycamobile, może i działa internet ok., ale spędziłem niedawno z synem 3 dni w szpitalu na Strzeleckiej w Krakowie. Centrum, zasięg H+ na full, ale w godzinach szczytu kiepsko to chodziło. Raz się bałem, że za bilet skycash-em nie zapłacę. W Nowej Hucie podobnie. Albo Plus tak działa, albo dla lycamobile przycina, gdy dla swoich abonentów brakuje przepustowości. W każdym razie do sporadycznego korzystania nie jest źle.

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  obrus, zauważ że w LycaMobile wszystko leci przez Wielką Brytanię i twoje IP tez jest z GB, więc może to jest problemem. Na pewno pingi są 2 razy większe w Lyca niż jakbym korzystał z Plusa.
                                                  AGR 112KM, 232Nm
                                                  Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X