Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Białystok

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Białystok

    pstrykacz, jakbyś dorzucił jeszcze dwie magiczne litery "RS" to byłoby OK.

    Wszystkim składam najlepsze życzenia. Niech będą spokojne, rodzinne, radosne. Trochę odpoczynku dla zapracowanych.

    Ja spakowany, navi ustawiona (1267km) i o 0:00 startuje. Także miłego świętowania. Mogę być niedostępny przez najbliższy tydzień, bo nie wiem jak tam z internetem.

  • #2
    Białystok

    Hej
    Mam kilka pytań odnośnie trasy do Białegostoku. Jak wygląda droga od strony Warszawy? Pierwszy raz będę jechać "na wschód" i nie wiem ile czasu zarezerwować na podróż.

    Czy są osoby mieszkające tam i polecą co można zobaczyć zwiedzić?
    Z góry dziękuję za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      Bialy, trasę Warszawa - Białystok robi się na spokojnie w 2,5h, chociaż podobno można i w 1h 15min. :diabelski_usmiech No chyba, że będziesz wyjeżdżał po południu to możesz wpaść w korki w Markach.
      Poza wspomnianymi korkami w Markach (ale tylko w godz. popołudniowych) to chyba w samej Warszawie rozkopana jest Aleja Armii Krajowej i tam tez można sobie postać (przejechanie odcinka 5 km może zająć nawet 1h).

      Komentarz


      • #4
        Warszawę jednak sobie ominę, z Nowego Dworu polecę na Wyszków, a dalej to już "8" czy tam są jakieś odcinki trasy S8?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Bialy
          czy tam są jakieś odcinki trasy S8?
          Masz obwodnice Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Zambrowa oraz odcinek Jeżewo Stare - Białystok.

          Komentarz


          • #6
            jak wyskoczysz z nowego dworu to już słabo skorzystasz z obwodnicy Wyszkowa. ale ja z racji remontu alei armii krajowej też bym obstawiał za ominięciem.

            Komentarz


            • #7
              ja do Włocławka jak jeździłem to mi zajmowalo ok 5-6h spokojnej jazdy.
              Do zobaczenia są:
              - Pałac Branickich
              - Kościoły i Cerkwie ( jak ktos lubi)
              20 km od białego polecam jest Supraśl. Bardzo fajne klimatyczne małe uzdrowiskowe miasteczko.
              Warto tez skoczyć do Tykocina.
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X