Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Naprawa zaworu EGR do Mitsubishi L200 2.5 D-ID 136KM 2009r.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Naprawa zaworu EGR do Mitsubishi L200 2.5 D-ID 136KM 2009r.

    Dobry produkt chyba bazowany na Chevronie z dodatkami od Lubrizola tak że dużo lepszy produkt niż to co oferuje zarówno Lotos jak i Orlen.
    Taki premium olej
    Quazar przypomnę nie jest produktem wytworzonym w Polsce ale tutaj po prostu wymieszany bo tak dobrych baz u nas się nie robi tak że nic tylko się cieszyć.

    Choć cena tych produktów jest nadal wysoka ogólnie .

    OW30 Quazar juz niedostępny jako nowy niestety bo zapotrzebowanie na full sapsy lawinowo spada z reszta zapewne prowadzisz swoje statystyki sprzedaży i wiesz ze trend jest ku ekologii poziom SAPS spada w coraz nowszych formulacjach.


    Wracając do samego Quazara to ze spokojem godny konkurent x lite 0W30 naprawdę jeden z ciekawszych a dla mnie o tyle ciekawy ze go kupiłem skrajnie tanio wiec :lol:

    Wracając do cen koszt wyprodukowania dobrego oleju nie jest wysoki i można zaryzykować szacunkowo ze 10 płn netto za litr daje nam dobry produkt a cena finalna produktu to koszt marketingu oraz wskaźnika rentowności firmy która realizuje zyski na poczet RD jeśli ma własne oraz całego biznesplanu.

    Jest na rynku mnóstwo starszych receptur sprawdzonych ale dedykowanych na rynki ubozsze ze względu na właśnie poziom SAPS im wyższy tym prostsza formulacja tym jest tańsza gdyż to nie są wyrafinowane dodatki = są tanie. :roll:

    do prostych aut czytaj BFQ do którego fabryka zaleca mineralny i tak dobrze robimy wlewajac HC :diabelski_usmiech dzięki temu osprzęt ma się znakomicie a 500 kkm na BFQ to niemal dogmat.

  • #2
    Naprawa zaworu EGR do Mitsubishi L200 2.5 D-ID 136KM 2009r.

    Hej
    Mam taki temat - chodzi o elektryczną część - znacie kogoś kto na Śląsku w Małopolskie naprawia takie rzeczy?
    Na razie jest wyczyszczony ale zaślepiony ale kontrolka świeci...

    Pozdrawiam
    J.
    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X