Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestracja w pup

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rejestracja w pup

    witam kupie dwie opony tak jak w temacie wiadomość na pw lub pod numerem 601801241 może by z okolic pomorskiego gdansk ,Tczew !

  • #2
    Rejestracja w pup

    Straciłem pracę.
    Szukam ostro, pytanie czy rejestrować się w pup czy nie. Ile dni po utracie można się zarejestrować jeśli bym niczego nie znalazł na już?
    Pytam czy nie będzie czasem więcej papierologii i latania do urzędu niż szukanie samodzielnie.
    Pozdrawiam.
    Michał

    Komentarz


    • #3
      Szukam ostro, pytanie czy rejestrować się w pup czy nie.
      Warto, dla ubezpieczenia zdrowotnego.

      Zamieszczone przez Bili
      le dni po utracie można się zarejestrować jeśli bym niczego nie znalazł na już?
      w każdej chwili, jednak patrz wyżej.

      Komentarz


      • #4
        Jeśli przysługuje Ci zasiłek, to masz na zarejestrowanie się 3 m - ce od dnia zakończenia okresu wypowiedzenia. Później z tego co się orientuje (było tak na pewno w 2011/12 - wiem z autopsji :evil: ) tracisz prawo do kuronia...

        A oprócz najcenniejszego co daje PUP (tylko dlatego bo musi przez zapis w Konstytucji RP bo pracy na pewno nie dadzą), czyli ubezpieczenia dla Ciebie i dzieci to jeśli w czasie pobierania zasiłku ogarniesz sobie sam pracę, to przez 6 m - cy będą wypłacać Ci dodatek aktywizacyjny ok. 600 PLN / m - c. Pewnie w zamian za to, że ich się wyręcza.

        A tak poza tymi dwoma ww. to na pewno kupę nerwów, wstydu i zażenowania powodowanych kolejnymi wizytami i totalnego obraz nieróbstwa, braku kultury szacunku do innych w wykonaniu biurw i obiboków tam siedzących... bo na pewno nie pracujących tam urzędników bo w PUP nikt nie pracuje, ani nikt nigdy nie był obok osoby pracującej w administracji i mającej jednocześnie pojęcie o tym, do czego została zatrudniona.
        Moja ex - Łasica
        BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za odpowiedzi.
          Wydaje mi się, że zasiłek mi się liczy w razie czego, jakbyś mógł podrzucić jakieś informacje szersze o tych trzech miesiąca.
          Ubezpieczenie traci się z chwilą zwolnienia nie ma jakiegoś okresu jeszcze po?
          Pozdrawiam.
          Michał

          Komentarz


          • #6
            Co prawda na szybko tak tyko mogę pomóc... Ale źródło pewne i aktualne na dzień dzisiejszy:

            Dz.U. 2013 poz. 699


            Od czasu kiedy ja się okrylem hańbą poprzez rejestrację w PUP zmieniło się rozporządzenie...

            Szcere wyrazy współczucia.

            Powodzenia w nowej pracy!
            Moja ex - Łasica
            BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Bili
              Ubezpieczenie traci się z chwilą zwolnienia nie ma jakiegoś okresu jeszcze po?
              30 dni po ustaniu stosunku pracy.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X