Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie silniki ma policja?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie silniki ma policja?

    Agnieszka, przelew :szeroki_usmiech z zaliczką poszedł

  • #2
    Jakie silniki ma policja?

    Ostatnio wracajac wieczorem od dziouchy postanowilem troche przegonic swoja niunke po miescie, coby nie zapomniala jak sie jezdzi, docisnalem do jakichs 100-120 i tak dosc dynamicznie (o ile AGRy sa dynamiczne) pokonywalem zakrety az dojechalem do siebie, zwolnilem szukajac miejsca parkingowego a w tym momencie widze w lusterku zblizajaca sie do mnie O1 (z niebieskiego klubu). Szczescie ze nie mieli wideorejestratora t. Po badaniu alkomatem pan policjant zadaje pytanie "jaki pan ma silnik? nie moglismy pana dogonic" odpowiedzialem ze zwykle tdi 90 km,a co panowie maja pod maska? gosc zrobil unik chwytajac za radio i zaczal sprawdzac moje dane Skonczylo sie na 50zl za to ze zapomnialem dowodu rejestracyjnego :|

    Jednak dalej mnie sprawa intryguje, wie ktos moze jakie silniki ma policja w swoich wozach?
    Planujesz wakacje w Ustce?
    zobacz -> http://www.wenus.tp1.pl/

    Komentarz


    • #3
      najtańsze-standardowe :!:
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #4
        Bareq, mnie kiedyś octavia 1.6 sprawdzała i jak im powiedziałem że mam 1.9TDI to jakiś wzdychali dziwnie
        nie wiem ile koni miała i nie miało to znaczenia u mnie bo suszyła stojąc.

        w takich oznakowanych to pewnie mają jak pisze endryu,
        w "pościgówkach" to już pewnie niemałe koniki siedzą
        choć pewnie nic masakrycznego dla niektórych octavii z naszego forum

        Komentarz


        • #5
          Trochę OT, ale mi się akurat przypomniało - tak a pro po przygód z pałkersami - w zeszłą niedzielę zhaltowali mnie wieczorkiem w okolicach Placu Centralnego w Hucie, za przejazd na czerwonym (coś mnie podkusiło i przydusiłem jak się zmieniało z żółtego na czerwone zamiast zahamować :diabelski_usmiech, a oni akurat wyjeżdżali z osiedla i mnie przylukali) - była to parka - kobitka i gościu :wink: - bardzo mili - zaczęło się od pięciu stówek i 6 punktów na początek, ale mój wrodzony wdzięk pozwolił zjechać do pouczenia tylko , ale nie o tym chciałem - w pewnym momencie negocjacji Pani Policjantka patrząc na tyłeczek mojej niuni i wlepeczkę mówi - "oooo - OCP - Octavia Club Polska - widzę, że lubi Pan szybko pojechać" - a mnie aż zamurowało ze zdziwienia - nie bardzo wiem jak wlepka i przynależność do klubu może predysponować do szybkiej jazdy :? :?: :?: :wink:, nie mniej po chwili Pani została poinformowana, że jest to internetowy klub miłośników Octavii, którzy sobie pomagają, spotykają się i przynależąc do klubu mają różne zniżki na usługi serwisowe i takie tam... - po tym wykładzie Pani powiedziała "Acha :!: ", a ja zacząłem kontynuować wątek jakim to jestem statecznym kierowcą rodzinnego samochodu :wink: :wink: :wink: w wiadomym celu... :diabelski_usmiech

          Komentarz


          • #6
            Wydaje mi ze maja 1.8 albo 2.0 przynajmniej prewencja. Ktos kiedys tak twierdzi powolujac sie ze wie o czym mowi. Nie sadze zeby 1.6 byla jakos czesto kupowana
            Bouli
            Była: Czarna perła 1.6BFQ Ice
            Perfect service by DobryGrześWawa :kciukgora
            Jest: Opel Vectra Estate Sportline 1.9 CDTI Zdrowa seria :twisted: (miało być 150KM/320Nm a jest 164.9KM/362.3Nm)

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez paf
              w takich oznakowanych to pewnie mają jak pisze endryu,
              w "pościgówkach" to już pewnie niemałe koniki siedzą
              choć pewnie nic masakrycznego dla niektórych octavii z naszego forum
              czyli ci "moi" zapewnie mieli cale 1,6 i zabojcze 75 kucy :wink:
              drogowka pewnie juz ma ze 2,0 albo i jak budzet pozwoli 1,8T no ale na trasie do obrony
              przed lesnymi krwiopijcami jest CB a nie kuce pod maska, chyba ze ktos lubi adrenaline :diabelski_usmiech
              Planujesz wakacje w Ustce?
              zobacz -> http://www.wenus.tp1.pl/

              Komentarz


              • #8
                Bareq, i drogówka i zwykłe maja przeważnie 1.6 a nieoznakowane maja 1.8t oraz autostradowa ma ten silnik jest parę tdi

                [ Dodano: Sro 21 Mar, 07 15:05 ]
                tomekjmopl, wpadnij jutro na spota o 20 to sie dowiesz dlaczego pani powiedziała ze ocp lubi szybką jazdę

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Bouli
                  Wydaje mi ze maja 1.8 albo 2.0 przynajmniej prewencja. Ktos kiedys tak twierdzi powolujac sie ze wie o czym mowi. Nie sadze zeby 1.6 byla jakos czesto kupowana
                  W moim rejonie jest kilka 1.8T.. Głównie drogówka... Kiedys wozili sie patrolowym 2.0 ale potem poznaczenia silników poznikały... 1.6 jest sporo w zwykłuch patrolowych... Wystarczy looknac niżej i widac 1 rure... Dwa razy jechałem juz Octą misiów :diabelski_usmiech Raz na plastikowym siedzisku 2.0 i niedawno z kryminalistykiem Octą 1.6 [należąca do CLK]... jako swiadek i poszkodowany

                  Ostatnio nieoznakowane są dośc mocne... Przykłądowo warszawska Vectra... 2.5 V6 bez ogranicznika jak pamietam... Jest tez jakis Superb V6....

                  Vectra z osprzetem kosztuje ponoć 140tys zł

                  Co ciekawe wiekszość Octavii to wyposażenie Ambiente....
                  Adam

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez b707
                    Vectra z osprzetem kosztuje ponoć 140tys zł
                    tak, ale nie muszą ich kupować. WYkorzystując samochód do próby przemytu czy innego rpzestępstwa można go stracić na rzecz Skarbu Państwa. Stąd też nietypowe fury w drogówce...

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez rezon
                      tak, ale nie muszą ich kupować. WYkorzystując samochód do próby przemytu czy innego rpzestępstwa można go stracić na rzecz Skarbu Państwa. Stąd też nietypowe fury w drogówce...
                      ale nowe Vectry byly kupione jako nowe. I z reszta wiekszosc nowych cywilnych radiolek ganiajacych sie po autostradach.
                      Juz nie pamietam w ile sie zamortyzowala ta Vectra, ale podawali i to bylo jakos strasznie szybko, po czym stwierdzili ze w takim razie kupia jeszcze kilka
                      Bouli
                      Była: Czarna perła 1.6BFQ Ice
                      Perfect service by DobryGrześWawa :kciukgora
                      Jest: Opel Vectra Estate Sportline 1.9 CDTI Zdrowa seria :twisted: (miało być 150KM/320Nm a jest 164.9KM/362.3Nm)

                      Komentarz


                      • #12
                        prewencjusze z ktorymi kiedys gadalem mieli w oznakowanym 2,0

                        Komentarz


                        • #13
                          u nas

                          w Lublinie mają vectre 3,2 (chyba 3.2, nie mylę się lubelszczanie?)
                          a u nas mają starego passata (nieoznakowany) VR6, no i te autko to sie zbiera. Sam byłem raz świadkiem, pościgu. Stałęm sobie na parkingu, obok mojego auta właśnie ten passacik, no i w pewnym momencie, obok nas śmignął samochodzik, więc oni wystartowali aby sobie troszkę ponagrywać. Start tego auta, to .... ładny widok.
                          Doszli go momentalniE.
                          Octavi u nas nie maja, wieć się nie wypowiem.
                          Chcesz zarobić przez internet ??

                          Komentarz


                          • #14
                            Re: u nas

                            Zamieszczone przez damian
                            w Lublinie mają vectre 3,2 (chyba 3.2, nie mylę się lubelszczanie?)]
                            oznakowany GTS. To juz jakis czas, moze i ze dwa lata.
                            O2FL RS | S2 | F2

                            Komentarz


                            • #15
                              W Siedlcach mają O1 1.8T + chip by VTG...efekt? Bardzo szybko zwijają się nawet ze startu zatrzymanego (czytaj: z pobocza :wink: )
                              Szer.koszenia-53 cm,Silnik-5,0 b/s,System rozruchu - ręczny,Kosz na trawę-75 l,płócienny z twardą pokrywą,Funkcja mieląca-standard,Deflektor-standard,Koła-8",Wysokość koszenia-35-95 mm,Waga-42 kg..a statkiem z USA płyną już nowe chromy

                              Komentarz


                              • #16
                                Policyjne Octavie to głównie 2,0 i 1,8T. Jeśli są jakieś 1,6 to kupowane były z przypadku (albo darowizn od gmin). Wyglądem rury wydechowej to bym się nie sugerował, gdyż samochody Policja naprawia sobie w swoich warsztatach, więc wkładają części jakie mają. Tak więc najpewniej było to 2,0 z rzemieślniczym (czyt. tańszym) tłumikiem.

                                tomekjmopl
                                Nie dziw się Niebieskiej Panience, że zna ten skrót OCP. Myślisz, że policjanci nie jeżdżą prywatnie dobrymi samochodami?
                                Pewnie, gdyby dobrze poszukać, to i może sie okazać, że i jakiś "niebieski" też jest użytkownikiem tego forum. A jak nie sam "niebieski" to przynajmniej jego/jej druga połowa...

                                b707
                                Octa z CLK to 1,8T 8)
                                Pozdrawiam, Dezet

                                Komentarz


                                • #17
                                  Dezet, Nie jeden
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    ja tam caly czas widze octy TDI policyjne
                                    saport techniczny baj DGW
                                    była BKD+DSG '05 120kkm
                                    była BXE '08 190kkm
                                    no i nie ma :-)

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Dezet, my w Krakowie mam kolegę z klubu niebieskiego z R z bonku

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Octa z trasy Kraków-Kielce granatowa z kamerą to 1.8T. Superb z trasy A-4 Katowice-Wrocław srebrny z kamerą to też 1.8T
                                        Octavia TDI

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Kinzi, z oboma miałes przyjemność

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Na szczęście nie :lol:
                                            Na trasie do Kielc miałem przyjemność oglądać "Krótki film o...wyprzedaniu", ale w zielonym mondeo poprzedniej generacji z 3.0 V6. Po tej prezentacji padła decyzja o zakupie CB. Teraz kontakt ogranicza się do obserwowania ich w akcji :twisted:
                                            Octavia TDI

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Ci z kamerkami mają mocne silniki w zależności od marki auta ale nie są to standartowe fabryczne osiągi wiem to od osoby ,która taką obsługuje.
                                              Takie zwykłe Ambiente

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                koja86, Sa tez np Vectry 1.8 na kamerze, nie ma reguły jedne sa mocne inne slabe, sadze ze jak lecialo z placu tak brali
                                                Spritmonitor.de

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Na podlasiu jeżdzi nowa vectra i z tego co mówili mają 280 km i to jeszcze nie koniec. Widziałem ich raz w akcji i chyba nie kłamali.

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X